Kaposvari — Sopron 67:76: огляд і статистика матчу

Hungary. NB I · 18.12.2021 18:41 · Матч завершено

Порівняти команди
Kaposvari
Матч завершено67 : 7618.12.2021 18:41
Sopron

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Kaposvari0%
  • Нічия0%
  • Sopron0%

Огляд

18.12.2021 18:41 (UTC) у турнірі Hungary. NB I зустріч Kaposvari — Sopron закінчилася з рахунком 67:76. Перемога — за командою Sopron.

Kaposvari за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Sopron за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Kaposvari і Sopron: зустрічей — 3, перемог Kaposvari — 3, перемог Sopron — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 09.01.2021 17:00: Kaposvari 82:80 Sopron.

Kaposvari — 6-й рядок таблиці (40 оч. за 26 ігор). Sopron — 5-й рядок таблиці (41 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: Kaposvari, Sopron, таблиця і результати: Hungary. NB I.

Ще матчі: Баскетбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Kaposvari
1918141667
Sopron
1122251876

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMP3PFG.A3PFGMFTAFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGM
Bogdan BenedekHungaryBogdan Benedek—————8:49————————1——
HungaryMilan Csorvasi—2——111:43——1————1—11
RomaniaFeher B.—————0:00———————————
Xavier FordUnited StatesXavier Ford—9—2128:2181——145—273
Attila Dominik HajdukHungaryAttila Dominik Hajduk—————0:00———————————
HungaryRoland Hendlein—473126:28——32—771111
Nimrod HilliardUnited StatesHilliard325—5134:135253—441298
Boris KrnjajskiHungaryКрняйски412—7132:092143—11—363
Mark PaarHungaryMark Paar—————0:00———————————
HungaryGabor Plezer——101119:171———112—3——
Bence PuskaHungaryPuska—————7:28————1—1——2—
United StatesMartin Wayne115—2131:322—63347—3116

Склади

Перебіг матчу

Kaposvari +8Найбільший відрив+11 Sopron
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

3 / 3
Перемоги
3 / 3
498 / 981
Очки
483 / 981
Матчі
09.01.2021Матч завершено
Kaposvari82 : 80Sopron
08.12.2020Матч завершено
Sopron97 : 86Kaposvari
01.02.2020Матч завершено
Sopron101 : 96Kaposvari
27.10.2019Матч завершено
Kaposvari87 : 59Sopron
02.02.2019Матч завершено
Kaposvari90 : 67Sopron
27.10.2018Матч завершено
Sopron79 : 57Kaposvari

Попередні матчі: Kaposvari

11.12.2021Матч завершено
Szolnoki Olaj94 : 68Kaposvari
П
12.11.2021Матч завершено
Kaposvari97 : 82Alba Fehervar
В
05.11.2021Матч завершено
PVSK Pannonpower Pecs88 : 97Kaposvari
В
30.10.2021Матч завершено
Nyiregyhaza Blue Sharks90 : 82Kaposvari
П
21.10.2021Матч завершено
Kaposvari96 : 91DEAC
Н
16.10.2021Матч завершено
Falco KC Szombathely85 : 70Kaposvari
П

Попередні матчі: Sopron

11.12.2021Матч завершено
Sopron85 : 75Kormend
В
07.12.2021Матч завершено
Szolnoki Olaj73 : 76Sopron
В
17.11.2021Матч завершено
OSE Lions72 : 80Sopron
В
14.11.2021Матч завершено
Sopron72 : 75KTE-Duna Aszfalt
П
03.11.2021Матч завершено
Spielplan Naturtex-SZTE-Szedeak100 : 83Sopron
П
30.10.2021Матч завершено
Sopron82 : 95Alba Fehervar
П

Інформація про матч

Турнір
Hungary. NB I
Сезон
2021/2022

Найближчі матчі: Kaposvari

06.11.2026Матч відбудеться
Kaposvari17:00NKA Pecs

Найближчі матчі: Sopron

07.11.2026Матч відбудеться
Sopron17:00Falco KC Szombathely

Hungary. NB I

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Falco KC Szombathely2623030:0049
2Szolnoki Olaj2618080:0044
3Kormend26150110:0041
4Alba Fehervar26150110:0041
5Sopron26150110:0041
6Kaposvari26140120:0040
7DEAC26130130:0039
8KTE-Duna Aszfalt26130130:0039
9Spielplan Naturtex-SZTE-Szedeak26120140:0038
10OSE Lions26110150:0037
11Zalakeramia ZTE2690170:0035
12Nyiregyhaza Blue Sharks2690170:0035
13PVSK Pannonpower Pecs2680180:0034
14Atomeromu SE Paks2670190:0033
  • Promotion - Hungary. NB I (Winners stage)
  • Hungary. NB I (6th-10th Places)
  • Promotion - Hungary. NB I (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 84.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 1

Ринки за останніми матчами

Kaposvariматчів: 2 · 0Sopron
183,0Середній тотал матчу0,0
100%2/2ТБ 173.5—
0%0/2ТМ 173.5—
100%2/2ТБ 178.5—
0%0/2ТМ 178.5—
50%1/2ТБ 183.5—
50%1/2ТМ 183.5—
0%0/2ТБ 188.5—
100%2/2ТМ 188.5—
0%0/2ТБ 193.5—
100%2/2ТМ 193.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 0
KaposvariSopron
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4444100%Період 1———
4045100%Період 2———
5127100%Період 3———
4650100%Період 4———
127100%Період 5———
  • • Kaposvari найбільше забиває у відрізку Період 3: 51 з 193 (26%).
  • • Kaposvari найбільше пропускає у відрізку Період 4: 50 з 173.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Kaposvari3 з 6
50%Перемога: Sopron3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 163,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +11Зміни лідера: 3