Sluneta Usti nad Labem — Slavia Prague ERA NBK 94:78: огляд і статистика матчу

Czech Republic. NBL · 28.12.2022 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Sluneta Usti nad Labem
Матч завершено94 : 7828.12.2022 17:00
Slavia Prague ERA NBK

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sluneta Usti nad Labem0%
  • Нічия0%
  • Slavia Prague ERA NBK0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Sluneta Usti nad Labem 94:78 Slavia Prague ERA NBK, Czech Republic. NBL, 28.12.2022 17:00 (UTC). Переможець матчу — Sluneta Usti nad Labem.

Форма Sluneta Usti nad Labem в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Slavia Prague ERA NBK в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 2, перемоги Sluneta Usti nad Labem — 1, перемоги Slavia Prague ERA NBK — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 15.10.2022 13:00: Slavia Prague ERA NBK 85:67 Sluneta Usti nad Labem.

Sluneta Usti nad Labem: 4-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 22. Slavia Prague ERA NBK: 10-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 22.

Статистика та результати: статистика Sluneta Usti nad Labem, статистика Slavia Prague ERA NBK, таблиця і результати: Czech Republic. NBL.

Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Sluneta Usti nad Labem
2723242094
Slavia Prague ERA NBK
2027171478

Статистика матчу

  • 65 Field goals attempted 68
  • 31 Field goals scored 30
  • 47.7% Field goals 44.1%
  • 38 2-point field goals attempted 45
  • 21 2-point field goals scored 22
  • 55.3% 2-pt 48.9%
  • 27 3-point field goals attempted 23
  • 10 3-point field goals scored 8
  • 37% 3-pt 34.8%
  • 27 Free throws attempted 15
  • 22 Free throws scored 10
  • 81.5% Free throws 66.7%
  • 17 Offensive rebounds 13
  • 27 Defensive rebounds 18
  • 44 Total rebounds 31
  • 19 Assists 13
  • 1 Blocks 3
  • 14 Turnovers 16
  • 7 Steals 4
  • 22 Personal fouls 21

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPBBF2PFG.A2PFGMFT
Maishe DaileyUnited StatesMaishe Dailey110142—29:28825—6—33——1328
Jan GabrielCzech RepublicJan Gabriel—————0:00——————————————
Johan HaiblikCzech RepublicJohan Haiblik——-4——8:161————213——21——
Tony HicksUnited StatesHicks522191—28:361073261451—2758
Delvon JohnsonUnited StatesDelvon Johnson211225128:59104——311819——41044
Jan KarlovskCzech RepublicJan Karlovsk—6-4119:4322——21—1——1222
Czech RepublicJan Madera——2——0:42——————————————
Martin KaluGermanyMartin Kalu1683—20:066252——44——21——
Martin NabelekCzech RepublicMartin Nabelek25-11—14:243221——————311—
Ladislav PeckaCzech RepublicLadislav Pecka31311—226:4365212—22——3442
Spencer SvejcarUnited StatesSpencer Svejcar52113—333:031971043—22—33933
WorldMatej Wiesner—————0:00——————————————

Склади

Перебіг матчу

Sluneta Usti nad Labem +16Найбільший відрив+4 Slavia Prague ERA NBK
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

1 / 2
Перемоги
1 / 2
146 / 301
Очки
155 / 301
Матчі
15.10.2022Матч завершено
Slavia Prague ERA NBK85 : 67Sluneta Usti nad Labem
25.08.2021Матч завершено
Slavia Prague ERA NBK70 : 79Sluneta Usti nad Labem

Попередні матчі: Sluneta Usti nad Labem

21.12.2022Матч завершено
Kolin77 : 89Sluneta Usti nad Labem
В
16.12.2022Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem96 : 83ERA Nymburk
В
10.12.2022Матч завершено
Decin94 : 80Sluneta Usti nad Labem
П
04.12.2022Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem71 : 81Pardubice
П
26.11.2022Матч завершено
Opava102 : 94Sluneta Usti nad Labem
П
20.11.2022Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem109 : 89Olomoucko
В

Попередні матчі: Slavia Prague ERA NBK

21.12.2022Матч завершено
Slavia Prague ERA NBK98 : 69Opava
В
17.12.2022Матч завершено
Olomoucko97 : 87Slavia Prague ERA NBK
П
10.12.2022Матч завершено
Slavia Prague ERA NBK70 : 90Brno
П
03.12.2022Матч завершено
Slavia Prague ERA NBK81 : 92USK Prague
П
26.11.2022Матч завершено
NH Ostrava86 : 75Slavia Prague ERA NBK
П
19.11.2022Матч завершено
Slavia Prague ERA NBK81 : 87GAPA Hradec Kralove
П

Інформація про матч

Сезон
2022/2023
Глядачі
849

Найближчі матчі: Sluneta Usti nad Labem

12.10.2025Матч відбудеться
Sluneta Usti nad Labem16:00Olomoucko
07.11.2026Матч відбудеться
Decin17:00Sluneta Usti nad Labem

Czech Republic. NBL

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Brno2217050:000
2ERA Nymburk2215070:000
3Decin2214080:000
4Sluneta Usti nad Labem2214080:000
5Pardubice2213090:000
6Opava22120100:000
7Kolin22120100:000
8NH Ostrava22110110:000
9USK Prague22100120:000
10Slavia Prague ERA NBK2260160:000
11GAPA Hradec Kralove2240180:000
12Olomoucko2240180:000
  • Promotion - NBL (Winners stage)
  • NBL (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%

За останніми матчами: господарі — 3, гості — 1

Ринки за останніми матчами

Sluneta Usti nad Labemматчів: 1 · 0Slavia Prague ERA NBK
198,0Середній тотал матчу0,0
100%1/1ТБ 188.5—
0%0/1ТМ 188.5—
100%1/1ТБ 193.5—
0%0/1ТМ 193.5—
0%0/1ТБ 198.5—
100%1/1ТМ 198.5—
0%0/1ТБ 203.5—
100%1/1ТМ 203.5—
0%0/1ТБ 208.5—
100%1/1ТМ 208.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 0
Sluneta Usti nad LabemSlavia Prague ERA NBK
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2921100%Період 1———
2318100%Період 2———
2425100%Період 3———
3325100%Період 4———
  • • Sluneta Usti nad Labem найбільше забиває у відрізку Період 4: 33 з 109 (30%).
  • • Sluneta Usti nad Labem найбільше пропускає у відрізку Період 3: 25 з 89.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +16 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 6