Ilirija — Sibenka 67:85: огляд і статистика матчу

Alpe Adria Cup · 19.10.2022 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Ilirija
Матч завершено67 : 8519.10.2022 17:00
Sibenka

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ilirija0%
  • Нічия0%
  • Sibenka0%

Огляд

Матч Ilirija — Sibenka (Alpe Adria Cup, 19.10.2022 17:00 UTC) завершився з рахунком 67:85. Переможець матчу — Sibenka.

Форма Ilirija в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Sibenka в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 2, перемоги Ilirija — 0, перемоги Sibenka — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 16.12.2024 17:00: Ilirija 80:54 Sibenka.

Ilirija: 3-е місце в таблиці, очки — 9, зіграно матчів — 6. Sibenka: 2-е місце в таблиці, очки — 9, зіграно матчів — 6.

Ще на сайті: статистика Ilirija, статистика Sibenka, таблиця і результати: Alpe Adria Cup.

Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Ilirija
2113211267
Sibenka
2030122385

Статистика матчу

  • 67 Field goals attempted 73
  • 22 Field goals scored 35
  • 32.8% Field goals 47.9%
  • 38 2-point field goals attempted 57
  • 10 2-point field goals scored 28
  • 26.3% 2-pt 49.1%
  • 29 3-point field goals attempted 16
  • 12 3-point field goals scored 7
  • 41.4% 3-pt 43.8%
  • 13 Free throws attempted 13
  • 11 Free throws scored 8
  • 84.6% Free throws 61.5%
  • 10 Offensive rebounds 17
  • 22 Defensive rebounds 36
  • 32 Total rebounds 53
  • 18 Assists 21
  • 6 Blocks 4
  • 21 Turnovers 22
  • 16 Steals 14
  • 17 Personal fouls 16

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Jernej HeineSloveniaHeine39-102427:1653321112—4212
Primoz KmeticSloveniaPrimoz Kmetic—16-85227:2411694—————322—
Mark PadjenSloveniaPadjen——-32—2:57—————————————
Anej OrelSloveniaOrel48-102324:2914342—24611101—
Luka FilipicSloveniaLuka Filipic1—-8——5:26——————11—————
Matic MikusSloveniaМикуш1—-4129:55————————11———
Alexander ShashkovRussiaШашков35-11119:49121512336—37—2
Ziga DaneuSloveniaDaneu14-14——23:0652———1562152—
SloveniaLuka Voncina210-223125:04102524—331—5—4
Jaka KlobucarSloveniaKlobucar315-104334:3410531415613745

Склади

Перебіг матчу

Ilirija +6Найбільший відрив+19 Sibenka
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0

0 / 2
Перемоги
0 / 2
0 / 0
Очки
0 / 0
Матчі
16.12.2024Матч завершено
Ilirija80 : 54Sibenka
17.10.2024Матч завершено
Sibenka61 : 95Ilirija

Попередні матчі: Ilirija

15.10.2022Матч завершено
Sentjur97 : 82Ilirija
П
07.10.2022Матч завершено
Krka100 : 80Ilirija
П
01.10.2022Матч завершено
LTH Castings Skofja Loka80 : 84Ilirija
В
12.05.2022Матч завершено
Ilirija63 : 73Podcetrtek
П
10.05.2022Матч завершено
Podcetrtek87 : 72Ilirija
П
04.05.2022Матч завершено
Ilirija91 : 87Podcetrtek
В

Попередні матчі: Sibenka

15.10.2022Матч завершено
Velika Gorica77 : 100Sibenka
В
12.10.2022Матч завершено
Sibenka61 : 94GGMT Vienna
П
08.10.2022Матч завершено
Sibenka78 : 71Dinamo Zagreb
В
07.05.2022Матч завершено
Dubrava Zagreb79 : 78Sibenka
П
30.04.2022Матч завершено
Sibenka82 : 86Skrljevo
П
24.04.2022Матч завершено
Vrijednosnice Osijek70 : 96Sibenka
В

Інформація про матч

Турнір
Alpe Adria Cup
Сезон
2022/2023
Глядачі
150

Найближчі матчі: Ilirija

07.11.2026Матч відбудеться
Ilirija18:00GGMT Vienna
11.11.2026Матч відбудеться
KK Sencur16:00Ilirija
14.11.2026Матч відбудеться
U-BT Cluj-Napoca11:00Ilirija

Найближчі матчі: Sibenka

07.11.2026Матч відбудеться
KK Jazine Arbanasi18:30Sibenka

Alpe Adria Cup

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Pardubice65010:0011
2MKS Dabrowa Gornicza64020:0010
3Oberwart Gunners62040:008
4Dubrava Zagreb61050:007
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1GGMT Vienna64020:0010
2Sibenka63030:009
3Ilirija63030:009
4Olomoucko62040:008
Group C
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1BC Komarno65010:0011
2Kolin65010:0011
3Skrljevo61050:007
4Kapfenberg Bulls61050:007
Group D
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Timisoara65010:0011
2Spisska Rytieri64020:0010
3Rogaska Crystal62040:008
4KK Zabok61050:007
  • Promotion - Alpe Adria Cup (Play-off: Round of 8)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 156.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 85.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 79.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 152.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 77.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Ilirijaматчів: 2 · 3Sibenka
157,0Середній тотал матчу166,7
50%1/2ТБ 147.5—
50%1/2ТМ 147.5—
50%1/2ТБ 152.5—
50%1/2ТМ 152.5—
—ТБ 156.5100%3/3
—ТМ 156.50%0/3
50%1/2ТБ 157.5—
50%1/2ТМ 157.5—
—ТБ 161.567%2/3
—ТМ 161.533%1/3
50%1/2ТБ 162.5—
50%1/2ТМ 162.5—
—ТБ 166.533%1/3
—ТМ 166.567%2/3
50%1/2ТБ 167.5—
50%1/2ТМ 167.5—
—ТБ 171.533%1/3
—ТМ 171.567%2/3
—ТБ 176.533%1/3
—ТМ 176.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
IlirijaSibenka
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4837100%Період 1100%6554
3629100%Період 2100%7361
3444100%Період 3100%7649
3650100%Період 4100%6062
  • • Ilirija найбільше забиває у відрізку Період 1: 48 з 154 (31%).
  • • Ilirija найбільше пропускає у відрізку Період 4: 50 з 160.
  • • Sibenka найбільше забиває у відрізку Період 3: 76 з 274 (28%).
  • • Sibenka найбільше пропускає у відрізку Період 4: 62 з 226.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +19Зміни лідера: 2