Puerto Montt — Colegio Los Leones 76:91: огляд і статистика матчу

Chile Championship · 30.01.2023 00:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Puerto Montt
Матч завершено76 : 9130.01.2023 00:00
Colegio Los Leones

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Puerto Montt0%
  • Нічия0%
  • Colegio Los Leones0%

Огляд

30.01.2023 (UTC) у турнірі Chile Championship зустріч Puerto Montt — Colegio Los Leones закінчилася з рахунком 76:91. Переможець матчу — Colegio Los Leones.

Форма Puerto Montt в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Colegio Los Leones в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 7, перемоги Puerto Montt — 2, перемоги Colegio Los Leones — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 13.03.2022: Puerto Montt 80:84 Colegio Los Leones.

Puerto Montt: 12-е місце в таблиці, очки — 33, зіграно матчів — 26. Colegio Los Leones: 2-е місце в таблиці, очки — 47, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: Puerto Montt, Colegio Los Leones, таблиця і результати: Chile Championship.

Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Дані на сторінці надає API Баскетбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Puerto Montt
327162176
Colegio Los Leones
2128231991

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTAFTMORDRTRBPBBF2PFG.A2PFGM
Бартч319—5—32:3011785———11——332
ChileFabian Bustamante——3——0:57——————————————
ArgentinaMartin Chervo—16—3—16:53953155134—1564
Sebastian GomezChileSebastian Gomez3452—20:19521—2——22———42
Gonzalez Факундо316—2—25:50853343134—1252
Josh MorrisUnited StatesMorris—9—4234:1684——2138112—384
Gustavo HernandezChileGustavo Hernandez—————0:00——————————————
Cristobal OjedaChileOjeda—————0:00——————————————
Willington RodallegaChileWillington—92——13:52423233112——21—
Sebastian SaezArgentinaSebastian Saez13—1—22:374131———33——11—
Ignacio BerriosChileIgnacio Berrios——3——0:57———————11—————
Nicolas UlloaChileNicolas Ulloa7——2131:495—2————11——43—

Склади

Перебіг матчу

Puerto Montt +14Найбільший відрив+21 Colegio Los Leones
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 7
з них нічиїх: 0

2 / 7
Перемоги
4 / 7
509 / 1038
Очки
529 / 1038
Матчі
13.03.2022Матч завершено
Puerto Montt80 : 84Colegio Los Leones
08.01.2022Матч завершено
Colegio Los Leones88 : 84Puerto Montt
01.02.2020Матч завершено
Colegio Los Leones83 : 94Puerto Montt
14.12.2019Матч завершено
Puerto Montt88 : 67Colegio Los Leones
05.01.2018Матч завершено
Puerto Montt92 : 115Colegio Los Leones
06.12.2014Матч завершено
Puerto Montt71 : 92Colegio Los Leones

Попередні матчі: Puerto Montt

28.01.2023Матч завершено
Puerto Montt70 : 64Universidade Catolica
В
22.01.2023Матч завершено
CD Tinguiririca San Fernando72 : 55Puerto Montt
П
22.01.2023Матч завершено
Club Deportes Espanol de Talca70 : 69Puerto Montt
П
15.01.2023Матч завершено
Puerto Montt76 : 79Deportivo Valdivia
П
14.01.2023Матч завершено
Puerto Montt70 : 67AB Temuco
В
26.11.2022Матч завершено
Puerto Montt53 : 129Puerto Varas
П

Попередні матчі: Colegio Los Leones

29.01.2023Матч завершено
Puerto Varas53 : 87Colegio Los Leones
В
23.01.2023Матч завершено
Colegio Los Leones95 : 71Las Animas
В
21.01.2023Матч завершено
Colegio Los Leones88 : 63Espanol de Osorno
В
15.01.2023Матч завершено
Club Deportes Puente Alto74 : 86Colegio Los Leones
В
14.01.2023Матч завершено
Quilicura61 : 91Colegio Los Leones
В
18.12.2022Матч завершено
Colegio Los Leones71 : 73Sportiva Italiana
П

Інформація про матч

Турнір
LNB
Сезон
2022/2023
Глядачі
150

Найближчі матчі: Puerto Montt

06.11.2026Матч відбудеться
Puerto Montt23:00Club Deportes Puente Alto

1st leg

07.11.2026Матч відбудеться
Puerto Montt23:30Club Deportes Puente Alto

Second Match

Найближчі матчі: Colegio Los Leones

07.05.2023Матч відбудеться
Colegio Los Leones23:00AB Temuco
07.11.2026Матч відбудеться
Colegio Los Leones23:30Puerto Varas

1st leg

08.11.2026Матч відбудеться
Colegio Los Leones23:00Puerto Varas

Second Match

Chile Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Universidad de Concepcion2623030:0049
2Colegio Los Leones2621050:0047
3Club Deportes Puente Alto2617090:0043
4Deportivo Valdivia26160100:0042
5ABA Ancud2618080:0042
6Las Animas26150110:0041
7Espanol de Osorno26140120:0040
8Club Deportes Castro26140120:0040
9Quilicura26130130:0039
10Universidade Catolica2680180:0034
11Puerto Varas2690170:0033
12Puerto Montt2670190:0033
13Club Deportes Espanol de Talca2650210:0031
14CD Tinguiririca San Fernando2620240:0026
15AB Temuco00000:000
  • Promotion - LNB (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • Пропускала менше 76.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТМ 155.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 72.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 142.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Puerto Monttматчів: 4 · 3Colegio Los Leones
152,0Середній тотал матчу150,7
—ТБ 140.567%2/3
—ТМ 140.533%1/3
50%2/4ТБ 142.5—
50%2/4ТМ 142.5—
—ТБ 145.567%2/3
—ТМ 145.533%1/3
50%2/4ТБ 147.5—
50%2/4ТМ 147.5—
—ТБ 150.567%2/3
—ТМ 150.533%1/3
50%2/4ТБ 152.5—
50%2/4ТМ 152.5—
—ТБ 155.533%1/3
—ТМ 155.567%2/3
25%1/4ТБ 157.5—
75%3/4ТМ 157.5—
—ТБ 160.50%0/3
—ТМ 160.5100%3/3
25%1/4ТБ 162.5—
75%3/4ТМ 162.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 3
Puerto MonttColegio Los Leones
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7687100%Період 1100%7055
5476100%Період 2100%6748
71103100%Період 3100%5639
6873100%Період 4100%7146
  • • Puerto Montt найбільше забиває у відрізку Період 1: 76 з 269 (28%).
  • • Puerto Montt найбільше пропускає у відрізку Період 3: 103 з 339.
  • • Colegio Los Leones найбільше забиває у відрізку Період 4: 71 з 264 (27%).
  • • Colegio Los Leones найбільше пропускає у відрізку Період 1: 55 з 188.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Puerto Montt2 з 6
67%Перемога: Colegio Los Leones4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 173 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +14 Макс. відрив: +21Зміни лідера: 4