Sluneta Usti nad Labem — Decin 88:95: огляд і статистика матчу

Czech Republic. NBL · 01.10.2023 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Sluneta Usti nad Labem
Матч завершено88 : 9501.10.2023 16:00
Decin

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sluneta Usti nad Labem0%
  • Нічия0%
  • Decin0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Sluneta Usti nad Labem 88:95 Decin, Czech Republic. NBL, 01.10.2023 16:00 (UTC). Переможець матчу — Decin.

Форма Sluneta Usti nad Labem в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Decin в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 3, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Sluneta Usti nad Labem — 2, перемоги Decin — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 22.03.2023 17:00: Decin 105:87 Sluneta Usti nad Labem.

Sluneta Usti nad Labem: 3-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 22. Decin: 4-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 22.

Пов'язані сторінки: Sluneta Usti nad Labem, Decin, таблиця Czech Republic. NBL.

Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Баскетбол.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Sluneta Usti nad Labem
2630191388
Decin
2323232695

Статистика матчу

  • 63 Field goals attempted 69
  • 32 Field goals scored 31
  • 50.8% Field goals 44.9%
  • 41 2-point field goals attempted 41
  • 23 2-point field goals scored 20
  • 56.1% 2-pt 48.8%
  • 22 3-point field goals attempted 28
  • 9 3-point field goals scored 11
  • 40.9% 3-pt 39.3%
  • 23 Free throws attempted 24
  • 15 Free throws scored 22
  • 65.2% Free throws 91.7%
  • 8 Offensive rebounds 17
  • 22 Defensive rebounds 26
  • 30 Total rebounds 43
  • 17 Assists 16
  • 4 Blocks 3
  • 11 Turnovers 14
  • 8 Steals 6
  • 23 Personal fouls 21

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Ty NicholsUnited StatesNichols818-132536:391363—61342310610
Maishe DaileyUnited StatesMaishe Dailey—12-33129:0393724—44—4216
Lamb AutreyUnited StatesLamb Autrey519-45236:1613843—213—295—
Delvon JohnsonUnited StatesDelvon Johnson—12-11—25:1966———1342166—
Ladislav PeckaCzech RepublicLadislav Pecka415-4——38:0813633—2810—4103—
David ZiklaGreeceDavid Zikla—2-4——4:5611———————211—
Frantisek VanaCzech RepublicFrantisek Vana—10-1——19:3662415123—3217
Jan KarlovskCzech RepublicJan Karlovsk——-2——7:091—————11—21——
Martin NabelekCzech RepublicMartin Nabelek——-3——2:541—1——————1———

Склади

Перебіг матчу

Sluneta Usti nad Labem +14Найбільший відрив+8 Decin
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
487 / 998
Очки
511 / 998
Матчі
22.03.2023Матч завершено
Decin105 : 87Sluneta Usti nad Labem
12.02.2023Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem97 : 78Decin
10.12.2022Матч завершено
Decin94 : 80Sluneta Usti nad Labem
02.10.2022Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem64 : 73Decin
15.01.2022Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem77 : 73Decin
15.12.2021Матч завершено
Decin88 : 82Sluneta Usti nad Labem

Попередні матчі: Sluneta Usti nad Labem

27.09.2023Матч завершено
Opava88 : 79Sluneta Usti nad Labem
П
24.09.2023Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem86 : 97Kolin
П
18.09.2023Матч завершено
Pardubice78 : 74Sluneta Usti nad Labem
П
04.05.2023Матч завершено
Pardubice87 : 76Sluneta Usti nad Labem
П
02.05.2023Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem92 : 84Pardubice
В
29.04.2023Матч завершено
Pardubice98 : 71Sluneta Usti nad Labem
П

Попередні матчі: Decin

27.09.2023Матч завершено
Decin99 : 63NH Ostrava
В
23.09.2023Матч завершено
Decin111 : 112Pardubice
Н
09.09.2023Матч завершено
Opava111 : 93Decin
П
08.09.2023Матч завершено
Levicki Patrioti74 : 78Decin
Н
01.06.2023Матч завершено
Opava108 : 104Decin
Н
30.05.2023Матч завершено
Decin89 : 67Opava
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024
Глядачі
1 450

Найближчі матчі: Sluneta Usti nad Labem

12.10.2025Матч відбудеться
Sluneta Usti nad Labem16:00Olomoucko
07.11.2026Матч відбудеться
Decin17:00Sluneta Usti nad Labem

Найближчі матчі: Decin

04.11.2026Матч відбудеться
Slavia Prague ERA NBK17:00Decin
07.11.2026Матч відбудеться
Decin17:00Sluneta Usti nad Labem

Czech Republic. NBL

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1ERA Nymburk2217050:000
2Opava2217050:000
3Sluneta Usti nad Labem2214080:000
4Decin2213090:000
5Brno22120100:000
6USK Prague22110110:000
7Pardubice22110110:000
8Kolin22110110:000
9NH Ostrava2280140:000
10Pisek Srsni2280140:000
11Olomoucko2270150:000
12Slavia Prague ERA NBK2230190:000
  • Promotion - NBL (Winners stage)
  • NBL (Losers stage)

Тренди

  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Sluneta Usti nad Labemматчів: 1 · 2Decin
183,0Середній тотал матчу208,0
100%1/1ТБ 173.5—
0%0/1ТМ 173.5—
100%1/1ТБ 178.5—
0%0/1ТМ 178.5—
0%0/1ТБ 183.5—
100%1/1ТМ 183.5—
0%0/1ТБ 188.5—
100%1/1ТМ 188.5—
0%0/1ТБ 193.5—
100%1/1ТМ 193.5—
—ТБ 198.5100%2/2
—ТМ 198.50%0/2
—ТБ 203.5100%2/2
—ТМ 203.50%0/2
—ТБ 208.550%1/2
—ТМ 208.550%1/2
—ТБ 213.50%0/2
—ТМ 213.5100%2/2
—ТБ 218.50%0/2
—ТМ 218.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 2
Sluneta Usti nad LabemDecin
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
1922100%Період 1100%6357
1814100%Період 2100%3859
2324100%Період 3100%4251
2637100%Період 4100%4337
  • • Sluneta Usti nad Labem найбільше забиває у відрізку Період 4: 26 з 86 (30%).
  • • Sluneta Usti nad Labem найбільше пропускає у відрізку Період 4: 37 з 97.
  • • Decin найбільше забиває у відрізку Період 1: 63 з 197 (32%).
  • • Decin найбільше пропускає у відрізку Період 2: 59 з 219.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Sluneta Usti nad Labem2 з 6
67%Перемога: Decin4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 166,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +14 Макс. відрив: +8Зміни лідера: 5