SparkassenStars Bochum — Rasta Vechta II 106:61: огляд і статистика матчу

Germany. Bundesliga 2 · 02.02.2024 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
SparkassenStars Bochum
Матч завершено106 : 6102.02.2024 18:30
Rasta Vechta II

Хто переможе?

Голосів: 0
  • SparkassenStars Bochum0%
  • Нічия0%
  • Rasta Vechta II0%

Огляд

02.02.2024 18:30 (UTC) у турнірі Germany. Bundesliga 2 зустріч SparkassenStars Bochum — Rasta Vechta II закінчилася з рахунком 106:61. Переможець матчу — SparkassenStars Bochum.

Форма SparkassenStars Bochum в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Rasta Vechta II в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги SparkassenStars Bochum — 0, перемоги Rasta Vechta II — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 04.11.2023 16:00: Rasta Vechta II 98:86 SparkassenStars Bochum.

SparkassenStars Bochum: 17-е місце в таблиці, очки — 18, зіграно матчів — 34. Rasta Vechta II: 13-е місце в таблиці, очки — 24, зіграно матчів — 34.

Пов'язані сторінки: статистика SparkassenStars Bochum, статистика Rasta Vechta II, таблиця і результати: Germany. Bundesliga 2.

Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
SparkassenStars Bochum
27262231106
Rasta Vechta II
2116131161

Склади

Перебіг матчу

SparkassenStars Bochum +47Найбільший відрив+0 Rasta Vechta II
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
86 / 184
Очки
98 / 184
Матчі
04.11.2023Матч завершено
Rasta Vechta II98 : 86SparkassenStars Bochum

Попередні матчі: SparkassenStars Bochum

27.01.2024Матч завершено
SparkassenStars Bochum68 : 94Skyliners Frankfurt
П
21.01.2024Матч завершено
Phoenix Hagen110 : 101SparkassenStars Bochum
П
13.01.2024Матч завершено
VFL Kirchheim Knights80 : 82SparkassenStars Bochum
В
06.01.2024Матч завершено
SparkassenStars Bochum85 : 99ART Giants Dusseldorf
П
03.01.2024Матч завершено
SparkassenStars Bochum73 : 83Science City Jena
П
27.12.2023Матч завершено
Giessen 46 ers90 : 82SparkassenStars Bochum
П

Попередні матчі: Rasta Vechta II

27.01.2024Матч завершено
Rasta Vechta II83 : 79Dresden Titans
В
21.01.2024Матч завершено
Skyliners Frankfurt89 : 61Rasta Vechta II
П
13.01.2024Матч завершено
Giessen 46 ers90 : 91Rasta Vechta II
В
06.01.2024Матч завершено
Rasta Vechta II96 : 78Skyliners Frankfurt
В
02.01.2024Матч завершено
Dresden Titans97 : 94Rasta Vechta II
П
28.12.2023Матч завершено
Phoenix Hagen86 : 94Rasta Vechta II
В

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: SparkassenStars Bochum

13.11.2026Матч відбудеться
EPG Guardians Koblenz18:30SparkassenStars Bochum
15.11.2026Матч відбудеться
SparkassenStars Bochum17:00Artland Dragons

Germany. Bundesliga 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Gladiators Trier3428060:0056
2Giessen 46 ers3425090:0050
3Phoenix Hagen34240100:0048
4Skyliners Frankfurt34240100:0048
5Science City Jena34230110:0046
6VFL Kirchheim Knights34220120:0044
7PS Karlsruhe Lions34200140:0040
8Uni Baskets Munster34200140:0040
9Dresden Titans34170170:0034
10Eisbaren Bremerhaven34170170:0034
11BBC Bayreuth34150190:0030
12Nurnberger34120220:0024
13Rasta Vechta II34120220:0024
14Artland Dragons34110230:0022
15ART Giants Dusseldorf34100240:0020
16EPG Guardians Koblenz34100240:0020
17SparkassenStars Bochum3490250:0018
18Paderborn Baskets3470270:0014
  • Promotion - Pro A (Play-off)
  • Relegation - Pro B

Тренди

  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТМ 187.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала менше 88.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала більше 88.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 1

Ринки за останніми матчами

SparkassenStars Bochumматчів: 3 · 0Rasta Vechta II
167,3Середній тотал матчу0,0
67%2/3ТБ 157.5—
33%1/3ТМ 157.5—
33%1/3ТБ 162.5—
67%2/3ТМ 162.5—
33%1/3ТБ 167.5—
67%2/3ТМ 167.5—
33%1/3ТБ 172.5—
67%2/3ТМ 172.5—
33%1/3ТБ 177.5—
67%2/3ТМ 177.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 0
SparkassenStars BochumRasta Vechta II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5661100%Період 1———
6967100%Період 2———
3868100%Період 3———
6380100%Період 4———
  • • SparkassenStars Bochum найбільше забиває у відрізку Період 2: 69 з 226 (31%).
  • • SparkassenStars Bochum найбільше пропускає у відрізку Період 4: 80 з 276.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +47 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0