Le Mans Sarthe — SLUC Nancy 98:66: огляд і статистика матчу

France. LNB · 11.11.2023 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Le Mans Sarthe
Матч завершено98 : 6611.11.2023 15:00
SLUC Nancy

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Le Mans Sarthe0%
  • Нічия0%
  • SLUC Nancy0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Le Mans Sarthe 98:66 SLUC Nancy, France. LNB, 11.11.2023 15:00 (UTC). Перемога — за командою Le Mans Sarthe.

Le Mans Sarthe за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. SLUC Nancy за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Le Mans Sarthe і SLUC Nancy: зустрічей — 20, перемог Le Mans Sarthe — 5, перемог SLUC Nancy — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 08.04.2023 18:00: SLUC Nancy 100:80 Le Mans Sarthe.

Le Mans Sarthe — 9-й рядок таблиці (0 оч. за 33 ігор). SLUC Nancy — 11-й рядок таблиці (0 оч. за 33 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Le Mans Sarthe, результати та розклад SLUC Nancy, France. LNB.

Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Le Mans Sarthe
2927202298
SLUC Nancy
2017121766

Статистика матчу

  • 68 Field goals attempted 61
  • 34 Field goals scored 26
  • 50% Field goals 42.6%
  • 40 2-point field goals attempted 38
  • 22 2-point field goals scored 21
  • 55% 2-pt 55.3%
  • 28 3-point field goals attempted 23
  • 12 3-point field goals scored 5
  • 42.9% 3-pt 21.7%
  • 18 Free throws attempted 16
  • 18 Free throws scored 9
  • 100% Free throws 56.3%
  • 7 Offensive rebounds 9
  • 30 Defensive rebounds 26
  • 37 Total rebounds 35
  • 21 Assists 18
  • 3 Blocks 0
  • 8 Turnovers 20
  • 11 Steals 1
  • 17 Personal fouls 17

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPFFT
Matt LewisUnited StatesLewis M.31416——25:1612594——11—2—
DeVante JonesUnited StatesJones61511—526:57105214—11——4
Selom MawugbeUnited StatesMawugbe28301119:1453——2268142
D'Shawn SchwartzUnited StatesШварц21823——18:0475753156—23
Abdoulaye N'DoyeFranceN'Doye2627—125:291032——156—2—
Leopold DelaunayFranceDelaunay1216—114:5231———————2—
Trevor HudginsUnited StatesHudgins313212123:0484523—22—23
Wilfried YegueteFranceYeguete24-12118:5862———112—3—
Eliyo BourgadeFranceBourgade——5——1:01———————————
Tyran de LattibeaudiereJamaicaLattibeaudiere—1491—20:4965——4145——4
Raphael DjasrambayeFranceDjasrambaye—23—10:41————2———1—2

Склади

Перебіг матчу

Le Mans Sarthe +34Найбільший відрив+2 SLUC Nancy
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
510 / 980
Очки
470 / 980
Матчі
08.04.2023Матч завершено
SLUC Nancy100 : 80Le Mans Sarthe
07.02.2023Матч завершено
SLUC Nancy78 : 86Le Mans Sarthe
27.12.2022Матч завершено
Le Mans Sarthe96 : 82SLUC Nancy
09.05.2017Матч завершено
SLUC Nancy76 : 82Le Mans Sarthe
10.12.2016Матч завершено
Le Mans Sarthe85 : 70SLUC Nancy
07.05.2016Матч завершено
Le Mans Sarthe81 : 64SLUC Nancy

Попередні матчі: Le Mans Sarthe

07.11.2023Матч завершено
Le Mans Sarthe63 : 81Falco KC Szombathely
П
28.10.2023Матч завершено
Chorale Roanne70 : 71Le Mans Sarthe
В
24.10.2023Матч завершено
Unicaja Malaga83 : 74Le Mans Sarthe
П
21.10.2023Матч завершено
Le Mans Sarthe85 : 88Cholet
Н
17.10.2023Матч завершено
Le Mans Sarthe96 : 68Peristeri
В
14.10.2023Матч завершено
Elan Chalon73 : 68Le Mans Sarthe
П

Попередні матчі: SLUC Nancy

28.10.2023Матч завершено
ADA Blois Basket 4199 : 98SLUC Nancy
П
21.10.2023Матч завершено
Saint Quentin71 : 78SLUC Nancy
В
17.10.2023Матч завершено
Mulhouse Basket98 : 103SLUC Nancy
В
14.10.2023Матч завершено
SLUC Nancy85 : 69Levallois Metropolitans
В
08.10.2023Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne89 : 64SLUC Nancy
П
05.10.2023Матч завершено
SLUC Nancy81 : 78Paris
В

Інформація про матч

Турнір
France. LNB
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Le Mans Sarthe

08.11.2026Матч відбудеться
Strasbourg IG18:00Le Mans Sarthe
11.11.2026Матч відбудеться
Le Mans Sarthe19:00Burgos

Найближчі матчі: SLUC Nancy

07.11.2026Матч відбудеться
SLUC Nancy17:30Limoges CSP
11.11.2026Матч відбудеться
GGMT Vienna18:00SLUC Nancy

France. LNB

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Monaco3328050:000
2Paris3326070:000
3ASVEL Lyon-Villeurbanne3324090:000
4JL Bourg3324090:000
5JSF Nanterre33190140:000
6ESSM Le Portel Cote d'Opale33170160:000
7Saint Quentin33160170:000
8Cholet33160170:000
9Le Mans Sarthe33150180:000
10JDA Dijon Bourgogne33150180:000
11SLUC Nancy33150180:000
12Strasbourg IG33150180:000
13Limoges CSP33140170:000
14Elan Chalon33140190:000
15BCM Gravelines33120210:000
16ADA Blois Basket 4133110220:000
17Chorale Roanne33100230:000
18Levallois Metropolitans3340290:000
  • Promotion - LNB (Play-off: Round of 8)
  • Relegation - Pro B

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТМ 165.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Поразки в 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Le Mans Sartheматчів: 3 · 3SLUC Nancy
160,3Середній тотал матчу167,7
67%2/3ТБ 150.5—
33%1/3ТМ 150.5—
67%2/3ТБ 155.5—
33%1/3ТМ 155.5—
—ТБ 157.533%1/3
—ТМ 157.567%2/3
67%2/3ТБ 160.5—
33%1/3ТМ 160.5—
—ТБ 162.533%1/3
—ТМ 162.567%2/3
33%1/3ТБ 165.5—
67%2/3ТМ 165.5—
—ТБ 167.533%1/3
—ТМ 167.567%2/3
33%1/3ТБ 170.5—
67%2/3ТМ 170.5—
—ТБ 172.533%1/3
—ТМ 172.567%2/3
—ТБ 177.533%1/3
—ТМ 177.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Le Mans SartheSLUC Nancy
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6850100%Період 1100%6365
6060100%Період 2100%5561
4762100%Період 3100%7178
6154100%Період 4100%5654
811100%Період 5———
  • • Le Mans Sarthe найбільше забиває у відрізку Період 1: 68 з 244 (28%).
  • • Le Mans Sarthe найбільше пропускає у відрізку Період 3: 62 з 237.
  • • SLUC Nancy найбільше забиває у відрізку Період 3: 71 з 245 (29%).
  • • SLUC Nancy найбільше пропускає у відрізку Період 3: 78 з 258.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Le Mans Sarthe5 з 6
17%Перемога: SLUC Nancy1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 163,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +34 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 1