Union Lyon (Women) — AZS UMCS Lublin (Women) 73:72: огляд і статистика матчу

Euroleague. Women · 22.11.2023 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Union Lyon (Women)
Матч завершено73 : 7222.11.2023 19:00
AZS UMCS Lublin (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Union Lyon (Women)0%
  • Нічия0%
  • AZS UMCS Lublin (Women)0%

Огляд

Матч Union Lyon (Women) — AZS UMCS Lublin (Women) (Euroleague. Women, 22.11.2023 19:00 UTC) завершився з рахунком 73:72. Переможець матчу — Union Lyon (Women).

Форма Union Lyon (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма AZS UMCS Lublin (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 2, перемоги Union Lyon (Women) — 1, перемоги AZS UMCS Lublin (Women) — 0, нічиї — 1. Остання зустріч 02.03.2022 19:00: Union Lyon (Women) 78:54 AZS UMCS Lublin (Women).

Union Lyon (Women): 6-е місце в таблиці, очки — 19, зіграно матчів — 14. AZS UMCS Lublin (Women): 8-е місце в таблиці, очки — 16, зіграно матчів — 14.

Статистика та результати: статистика Union Lyon (Women), статистика AZS UMCS Lublin (Women), Euroleague. Women.

Дивіться також: Баскетбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Union Lyon (Women)
2710162073
AZS UMCS Lublin (Women)
1721181672

Статистика матчу

  • 68 Field goals attempted 58
  • 32 Field goals scored 26
  • 47.1% Field goals 44.8%
  • 47 2-point field goals attempted 36
  • 27 2-point field goals scored 19
  • 57.4% 2-pt 52.8%
  • 21 3-point field goals attempted 22
  • 5 3-point field goals scored 7
  • 23.8% 3-pt 31.8%
  • 9 Free throws attempted 16
  • 4 Free throws scored 13
  • 44.4% Free throws 81.3%
  • 10 Offensive rebounds 6
  • 26 Defensive rebounds 26
  • 36 Total rebounds 32
  • 23 Assists 16
  • 1 Blocks 3
  • 12 Turnovers 15
  • 9 Steals 6
  • 17 Personal fouls 13

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Alexia CheryFranceAlexia Chery3138——25:1213641—134—295—
Helena CiakFranceCiak—7-42118:0133——1—33—1331
Marine FauthouxFranceFauthoux41712—132:1816793—134—374—
Gabby WilliamsUnited StatesWilliams61583537:291372—1167—21172
Marine JohannesFranceJohannes M.43-134222:175141—123141——
Justine Mouyokolo22———25:0941————22—2412
Nwal-Endene MiyemFranceMiyem27-51122:03831—1235——731
Stefanie DolsonUnited StatesDolson29-11—17:31641—1224—3543

Склади

Перебіг матчу

Union Lyon (Women) +19Найбільший відрив+11 AZS UMCS Lublin (Women)
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 1

1 / 2
Перемоги
0 / 2
144 / 264
Очки
120 / 264
Матчі
02.03.2022Матч завершено
Union Lyon (Women)78 : 54AZS UMCS Lublin (Women)
23.02.2022Матч завершено
AZS UMCS Lublin (Women)66 : 66Union Lyon (Women)

Попередні матчі: Union Lyon (Women)

19.11.2023Матч завершено
Union Lyon (Women)90 : 83Landes (Women)
В
31.10.2023Матч завершено
Famila Schio (Women)84 : 58Union Lyon (Women)
П
28.10.2023Матч завершено
Union Lyon (Women)58 : 79Tango Bourges (Women)
П
25.10.2023Матч завершено
Union Lyon (Women)64 : 67Zaragoza (Women)
П
22.10.2023Матч завершено
Lattes Montpellier (Women)65 : 58Union Lyon (Women)
П
18.10.2023Матч завершено
Union Lyon (Women)61 : 70Valencia (Women)
П

Попередні матчі: AZS UMCS Lublin (Women)

15.11.2023Матч завершено
AZS UMCS Lublin (Women)84 : 73Energa Torun (Women)
В
31.10.2023Матч завершено
AZS UMCS Lublin (Women)50 : 85Fenerbahce (Women)
П
29.10.2023Матч завершено
Enea AZS Poznan (Women)71 : 65AZS UMCS Lublin (Women)
П
25.10.2023Матч завершено
DVTK Miskolc (Women)74 : 44AZS UMCS Lublin (Women)
П
22.10.2023Матч завершено
AZS UMCS Lublin (Women)88 : 55MKS Pruszkow (Women)
В
19.10.2023Матч завершено
AZS UMCS Lublin (Women)76 : 65ACS Sepsi SIC (Women)
В

Інформація про матч

Турнір
Euroleague. Women
Сезон
2023/2024
Глядачі
1 932

Найближчі матчі: Union Lyon (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Landes (Women)19:00Union Lyon (Women)
06.12.2026Матч відбудеться
Lattes Montpellier (Women)14:30Union Lyon (Women)

Euroleague. Women

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Fenerbahce (Women)1412020:0026
2DVTK Miskolc (Women)149050:0023
3Famila Schio (Women)149050:0023
4Zaragoza (Women)149050:0023
5Valencia (Women)148060:0022
6Union Lyon (Women)145090:0019
7ACS Sepsi SIC (Women)1420120:0016
8AZS UMCS Lublin (Women)1420120:0016
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1USK Prague (Women)1412020:0026
2Cimsa CBK Mersin (Women)149050:0023
3Perfumerias Avenida Salamanca (Women)148060:0022
4Virtus Bologna (Women)147070:0021
5Villeneuve D'Asco ESB Lille Metropole (Women)137060:0020
6Polkowice (Women)136070:0019
7Landes (Women)1440100:0018
8ETO Basket (Women)1420120:0016
  • Promotion - Euroleague. Women (Play-off: Round of 8)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТМ 146.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала менше 70.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала більше 66.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Поразки в 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 3

Ринки за останніми матчами

Union Lyon (Women)матчів: 3 · 1AZS UMCS Lublin (Women)
147,0Середній тотал матчу118,0
—ТБ 108.5100%1/1
—ТМ 108.50%0/1
—ТБ 113.5100%1/1
—ТМ 113.50%0/1
—ТБ 118.50%0/1
—ТМ 118.5100%1/1
—ТБ 123.50%0/1
—ТМ 123.5100%1/1
—ТБ 128.50%0/1
—ТМ 128.5100%1/1
33%1/3ТБ 137.5—
67%2/3ТМ 137.5—
33%1/3ТБ 142.5—
67%2/3ТМ 142.5—
33%1/3ТБ 147.5—
67%2/3ТМ 147.5—
33%1/3ТБ 152.5—
67%2/3ТМ 152.5—
33%1/3ТБ 157.5—
67%2/3ТМ 157.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 1
Union Lyon (Women)AZS UMCS Lublin (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4652100%Період 1100%1919
4556100%Період 2100%1020
4949100%Період 3100%812
5865100%Період 4100%723
147100%Період 5———
  • • Union Lyon (Women) найбільше забиває у відрізку Період 4: 58 з 212 (27%).
  • • Union Lyon (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 4: 65 з 229.
  • • AZS UMCS Lublin (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 19 з 44 (43%).
  • • AZS UMCS Lublin (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 4: 23 з 74.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +19 Макс. відрив: +11Зміни лідера: 4