Angers Union (Women) — Roche Vendee (Women) 65:61: огляд і статистика матчу

France. LFB. Women · 23.03.2024 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Angers Union (Women)
Матч завершено65 : 6123.03.2024 19:00
Roche Vendee (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Angers Union (Women)0%
  • Нічия0%
  • Roche Vendee (Women)0%

Огляд

Матч Angers Union (Women) — Roche Vendee (Women) (France. LFB. Women, 23.03.2024 19:00 UTC) завершився з рахунком 65:61. Переможець матчу — Angers Union (Women).

Форма Angers Union (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Roche Vendee (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 5, перемоги Angers Union (Women) — 3, перемоги Roche Vendee (Women) — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 03.12.2023 14:15: Roche Vendee (Women) 52:73 Angers Union (Women).

Angers Union (Women): 8-е місце в таблиці, очки — 31, зіграно матчів — 22. Roche Vendee (Women): 10-е місце в таблиці, очки — 26, зіграно матчів — 22.

Пов'язані сторінки: Angers Union (Women), Roche Vendee (Women), таблиця France. LFB. Women.

Ще матчі: Баскетбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Баскетбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Angers Union (Women)
1317171865
Roche Vendee (Women)
1415201261

Статистика матчу

  • 69 Field goals attempted 60
  • 24 Field goals scored 21
  • 34.78% Field goals 35%
  • 43 2-point field goals attempted 38
  • 16 2-point field goals scored 16
  • 37.21% 2-pt 42.11%
  • 26 3-point field goals attempted 22
  • 8 3-point field goals scored 5
  • 30.77% 3-pt 22.73%
  • 15 Free throws attempted 24
  • 9 Free throws scored 14
  • 60% Free throws 58.3%
  • 12 Offensive rebounds 11
  • 32 Defensive rebounds 36
  • 44 Total rebounds 47
  • 20 Assists 11
  • 0 Blocks 3
  • 15 Turnovers 23
  • 13 Steals 7
  • 20 Personal fouls 18

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRF2PFG.A2PFGMFT
Julie WojtaUnited StatesWojta216-13322:261164222354742
Axelle MerceronFranceMerceron—711——18:4992312224—612
Masseny KabaGuineaKaba2861134:5094———2243942
Nabala FofanaFranceNabala Fofana2612—113:46731———331631
Marine DursusFranceMarine Dursus1—-1——1:14————————1———
Isis ArrondoFranceIsis Arrondo15-22—13:302211——11111—
Jasmine BaileyUnited StatesБэйли5666532:04102611212142412
Kekelly ElengaFranceKekelly Elenga43-81127:247151—23512——
Oceane MonpierreFranceMonpierre12-61—11:345—3—211232—2
Leila LacanFranceLacan21231224:2394322—333624

Склади

Основний склад

Запасні

Тренер

  • FranceEmmanuel Body

Перебіг матчу

Angers Union (Women) +6Найбільший відрив+7 Roche Vendee (Women)
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0

3 / 5
Перемоги
2 / 5
412 / 807
Очки
395 / 807
Матчі
03.12.2023Матч завершено
Roche Vendee (Women)52 : 73Angers Union (Women)
25.04.2023Матч завершено
Angers Union (Women)107 : 109Roche Vendee (Women)
29.01.2023Матч завершено
Roche Vendee (Women)82 : 85Angers Union (Women)
25.03.2022Матч завершено
Angers Union (Women)71 : 78Roche Vendee (Women)
20.11.2021Матч завершено
Roche Vendee (Women)74 : 76Angers Union (Women)

Попередні матчі: Angers Union (Women)

15.03.2024Матч завершено
Angers Union (Women)57 : 70Tango Bourges (Women)
П
03.03.2024Матч завершено
Lattes Montpellier (Women)62 : 82Angers Union (Women)
В
23.02.2024Матч завершено
Angers Union (Women)69 : 62Charnay (Women)
В
01.02.2024Матч завершено
Angers Union (Women)71 : 73Landerneau Bretagne (Women)
П
27.01.2024Матч завершено
Landes (Women)84 : 71Angers Union (Women)
П

Попередні матчі: Roche Vendee (Women)

15.03.2024Матч завершено
Roche Vendee (Women)61 : 78Tarbes Gespe Bigorre (Women)
П
02.03.2024Матч завершено
Tango Bourges (Women)100 : 85Roche Vendee (Women)
П
24.02.2024Матч завершено
Roche Vendee (Women)92 : 66Saint Amand Hainaut (Women)
В
18.02.2024Матч завершено
Charnay (Women)96 : 82Roche Vendee (Women)
П
28.01.2024Матч завершено
Landerneau Bretagne (Women)75 : 78Roche Vendee (Women)
В

Інформація про матч

Турнір
France. LFB. Women
Сезон
2023/2024
Глядачі
2 014

Найближчі матчі: Angers Union (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Angers Union (Women)19:00Flammes Carolo Ardennes (Women)
28.11.2026Матч відбудеться
Angers Union (Women)19:00Charnay (Women)

France. LFB. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Villeneuve D'Asco ESB Lille Metropole (Women)2219030:0041
2Tango Bourges (Women)2218040:0040
3Landes (Women)2216060:0038
4Lattes Montpellier (Women)2213090:0035
5Charnay (Women)22110110:0033
6Union Lyon (Women)22110110:0033
7Tarbes Gespe Bigorre (Women)22100120:0032
8Angers Union (Women)2290130:0031
9Flammes Carolo Ardennes (Women)2290130:0031
10Roche Vendee (Women)2250170:0026
11Saint Amand Hainaut (Women)2240180:0026
12Landerneau Bretagne (Women)2270150:0026
  • Promotion - France. LFB. Women (Play-off: Round of 8)
  • France. LFB. Women (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%
  • ТМ 145.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала більше 68.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала менше 74.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 3

Ринки за останніми матчами

Angers Union (Women)матчів: 3 · 2Roche Vendee (Women)
134,0Середній тотал матчу181,5
100%3/3ТБ 124.5—
0%0/3ТМ 124.5—
67%2/3ТБ 129.5—
33%1/3ТМ 129.5—
33%1/3ТБ 134.5—
67%2/3ТМ 134.5—
33%1/3ТБ 139.5—
67%2/3ТМ 139.5—
0%0/3ТБ 144.5—
100%3/3ТМ 144.5—
—ТБ 171.5100%2/2
—ТМ 171.50%0/2
—ТБ 176.5100%2/2
—ТМ 176.50%0/2
—ТБ 181.550%1/2
—ТМ 181.550%1/2
—ТБ 186.50%0/2
—ТМ 186.5100%2/2
—ТБ 191.50%0/2
—ТМ 191.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Angers Union (Women)Roche Vendee (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5547100%Період 1100%4753
5959100%Період 2100%3842
4053100%Період 3100%4455
4346100%Період 4100%3846
  • • Angers Union (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 59 з 197 (30%).
  • • Angers Union (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 59 з 205.
  • • Roche Vendee (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 47 з 167 (28%).
  • • Roche Vendee (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 55 з 196.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
60%Перемога: Angers Union (Women)3 з 5
40%Перемога: Roche Vendee (Women)2 з 5
0%Нічия0 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 161,4 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 7