Ferro Carril Oeste — Club San Martin de Corrientes 76:71: огляд і статистика матчу

Argentina. LNB · 21.12.2023 23:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Ferro Carril Oeste
Матч завершено76 : 7121.12.2023 23:00
Club San Martin de Corrientes

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ferro Carril Oeste0%
  • Нічия0%
  • Club San Martin de Corrientes0%

Огляд

21.12.2023 23:00 (UTC) у турнірі Argentina. LNB зустріч Ferro Carril Oeste — Club San Martin de Corrientes закінчилася з рахунком 76:71. Перемога — за командою Ferro Carril Oeste.

Ferro Carril Oeste за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Club San Martin de Corrientes за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Ferro Carril Oeste і Club San Martin de Corrientes: зустрічей — 12, перемог Ferro Carril Oeste — 3, перемог Club San Martin de Corrientes — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 12.01.2023 00:30: Club San Martin de Corrientes 92:74 Ferro Carril Oeste.

Ferro Carril Oeste — 13-й рядок таблиці (0 оч. за 38 ігор). Club San Martin de Corrientes — 5-й рядок таблиці (0 оч. за 38 ігор).

Ще на сайті: статистика Ferro Carril Oeste, статистика Club San Martin de Corrientes, Argentina. LNB.

Дивіться також: Баскетбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Ferro Carril Oeste
1715291576
Club San Martin de Corrientes
1520211571

Протокол гравців

ГравецьAstPtsUTIMP3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Emiliano LezcanoArgentinaЛескано3161233:30522—44—4844
Tomas SpanoAustraliaTomas Spano2181—33:35322145—31052
Damian TintorelliArgentinaDamian Tintorelli114—130:001—25510231363
Valentin BettigaArgentinaBettiga56—136:031—2178—3622
Mariano FierroArgentinaMariano Fierro1124232:415—6279—4437
Marco LuchiArgentinaMarco Luchi————10:00————11—11——
Lautaro MareArgentinaLautaro Mare————5:44————11—1———
Felipe RodriguezUruguayRodríguez—4——8:35311————2——2
Franco BorsellinoArgentinaFranco Borsellino162—9:4942——11—22——

Склади

Перебіг матчу

Ferro Carril Oeste +10Найбільший відрив+5 Club San Martin de Corrientes
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 0

3 / 12
Перемоги
3 / 12
450 / 905
Очки
455 / 905
Матчі
12.01.2023Матч завершено
Club San Martin de Corrientes92 : 74Ferro Carril Oeste
18.12.2022Матч завершено
Ferro Carril Oeste84 : 85Club San Martin de Corrientes
25.03.2022Матч завершено
Club San Martin de Corrientes73 : 77Ferro Carril Oeste
04.03.2022Матч завершено
Ferro Carril Oeste91 : 79Club San Martin de Corrientes
27.10.2021Матч завершено
Club San Martin de Corrientes65 : 57Ferro Carril Oeste
18.03.2021Матч завершено
Ferro Carril Oeste67 : 61Club San Martin de Corrientes

Попередні матчі: Ferro Carril Oeste

16.12.2023Матч завершено
Ciclista Olimpico de La Banda92 : 74Ferro Carril Oeste
П
14.12.2023Матч завершено
Independiente de Oliva91 : 84Ferro Carril Oeste
П
09.12.2023Матч завершено
Ferro Carril Oeste64 : 85Instituto de Cordoba
П
06.12.2023Матч завершено
La Union Formosa79 : 77Ferro Carril Oeste
П
04.12.2023Матч завершено
Comunicaciones Mercedes87 : 89Ferro Carril Oeste
В
25.11.2023Матч завершено
San Lorenzo de Almagro83 : 53Ferro Carril Oeste
П

Попередні матчі: Club San Martin de Corrientes

20.12.2023Матч завершено
Argentino de Junin75 : 84Club San Martin de Corrientes
В
10.12.2023Матч завершено
Club San Martin de Corrientes77 : 83Obera TC
П
07.12.2023Матч завершено
Club San Martin de Corrientes83 : 70Union De Santa Fe
В
01.12.2023Матч завершено
Quimsa77 : 70Club San Martin de Corrientes
П
29.11.2023Матч завершено
Riachuelo de la Rioja76 : 75Club San Martin de Corrientes
П

Інформація про матч

Турнір
Argentina. LNB
Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Ferro Carril Oeste

01.03.2024Матч відбудеться
Ferro Carril Oeste21:00Platense

Найближчі матчі: Club San Martin de Corrientes

01.03.2024Матч відбудеться
Club San Martin de Corrientes21:00Independiente de Oliva

Argentina. LNB

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Quimsa3731060:000
2Instituto de Cordoba38270110:000
3Ciclista Olimpico de La Banda37250120:000
4Boca Juniors37230140:000
5Club San Martin de Corrientes38230150:000
6Gimnasia Comodoro38220160:000
7San Lorenzo de Almagro38220160:000
8Obras Sanitarias38220160:000
9Platense38220160:000
10Obera TC38190190:000
11Regatas Corrientes38190190:000
12Penarol38180200:000
13Ferro Carril Oeste38170210:000
14Riachuelo de la Rioja38160220:000
15Zarate Independiente38160220:000
16La Union Formosa38130250:000
17Independiente de Oliva38120260:000
18Union De Santa Fe38110270:000
19Argentino de Junin38110270:000
20Comunicaciones Mercedes3790280:000
  • Promotion - Liga A (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - Liga A (Play-offs: Round of 16)
  • Liga A (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • Пропускала більше 79.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 161.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 74.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Ferro Carril Oesteматчів: 1 · 3Club San Martin de Corrientes
149,0Середній тотал матчу152,3
100%1/1ТБ 139.5—
0%0/1ТМ 139.5—
—ТБ 142.5100%3/3
—ТМ 142.50%0/3
100%1/1ТБ 144.5—
0%0/1ТМ 144.5—
—ТБ 147.567%2/3
—ТМ 147.533%1/3
0%0/1ТБ 149.5—
100%1/1ТМ 149.5—
—ТБ 152.533%1/3
—ТМ 152.567%2/3
0%0/1ТБ 154.5—
100%1/1ТМ 154.5—
—ТБ 157.533%1/3
—ТМ 157.567%2/3
0%0/1ТБ 159.5—
100%1/1ТМ 159.5—
—ТБ 162.50%0/3
—ТМ 162.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 3
Ferro Carril OesteClub San Martin de Corrientes
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
921100%Період 1100%6758
1522100%Період 2100%5262
2016100%Період 3100%5855
2026100%Період 4100%5253
  • • Ferro Carril Oeste найбільше забиває у відрізку Період 3: 20 з 64 (31%).
  • • Ferro Carril Oeste найбільше пропускає у відрізку Період 4: 26 з 85.
  • • Club San Martin de Corrientes найбільше забиває у відрізку Період 1: 67 з 229 (29%).
  • • Club San Martin de Corrientes найбільше пропускає у відрізку Період 2: 62 з 228.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Ferro Carril Oeste3 з 6
50%Перемога: Club San Martin de Corrientes3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 150,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +5Зміни лідера: 8