Esgueira — Oliveirense 69:78: огляд і статистика матчу

Portugal. LPB (Group Stage) · 27.01.2024 21:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Esgueira
Матч завершено69 : 7827.01.2024 21:30
Oliveirense

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Esgueira0%
  • Нічия0%
  • Oliveirense0%

Огляд

Матч Esgueira — Oliveirense (Portugal. LPB (Group Stage), 27.01.2024 21:30 UTC) завершився з рахунком 69:78. Переможець матчу — Oliveirense.

Форма Esgueira в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Oliveirense в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 12, перемоги Esgueira — 1, перемоги Oliveirense — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 20.01.2024 21:00: Oliveirense 91:73 Esgueira.

Esgueira: 5-е місце в таблиці, очки — 6, зіграно матчів — 5. Oliveirense: 1-е місце в таблиці, очки — 10, зіграно матчів — 5.

Пов'язані сторінки: Esgueira, Oliveirense, таблиця і результати: Portugal. LPB (Group Stage).

Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Дані на сторінці надає API даних Баскетбол SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Esgueira
2712161469
Oliveirense
1721162478

Статистика матчу

  • 54 Field goals attempted 55
  • 22 Field goals scored 26
  • 40.7% Field goals 47.3%
  • 30 2-point field goals attempted 33
  • 15 2-point field goals scored 20
  • 50% 2-pt 60.6%
  • 24 3-point field goals attempted 22
  • 7 3-point field goals scored 6
  • 29.2% 3-pt 27.3%
  • 24 Free throws attempted 24
  • 18 Free throws scored 20
  • 75% Free throws 83.3%
  • 5 Offensive rebounds 7
  • 23 Defensive rebounds 28
  • 28 Total rebounds 35
  • 14 Assists 14
  • 2 Blocks 1
  • 13 Turnovers 15
  • 10 Steals 7
  • 18 Personal fouls 23

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Emanual ShepherdCanadaEmanual Shepherd216-52—32:2711721125723962
Trevon EvansUnited StatesEvans251—221:27824—1————1422
Tobi EwuoshoUnited StatesTobi Ewuosho423-105335:5796438145—2539
Diogo RungePortugalRunge—3-8——16:2731——1—11—3312
Ty ToneyUnited StatesToney212-71227:13114722—33—2422
BrazilМендеш——1214:03——————11—————
PortugalAntonio Lucas45-21118:462—1—5—22—21—7
PortugalНуньеш——-10—112:431—1———11—2———
PortugalSantis—5-52—30:579251——55—241—

Склади

Основний склад

Запасні

Тренер

  • Коста Педро

Основний склад

Запасні

Тренер

  • Joao FigueiredoPortugalJoao Figueiredo

Перебіг матчу

Esgueira +10Найбільший відрив+12 Oliveirense
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 0

1 / 12
Перемоги
5 / 12
408 / 881
Очки
473 / 881
Матчі
20.01.2024Матч завершено
Oliveirense91 : 73Esgueira
30.09.2023Матч завершено
Esgueira62 : 74Oliveirense
15.09.2023Матч завершено
Oliveirense81 : 64Esgueira
17.12.2022Матч завершено
Esgueira77 : 73Oliveirense
01.10.2022Матч завершено
Oliveirense80 : 71Esgueira
14.09.2022Матч завершено
Esgueira61 : 74Oliveirense

Попередні матчі: Esgueira

20.01.2024Матч завершено
Oliveirense91 : 73Esgueira
П
13.01.2024Матч завершено
Imortal Albufeira95 : 68Esgueira
П
06.01.2024Матч завершено
Esgueira85 : 68Portimonense
В
28.12.2023Матч завершено
Esgueira72 : 80CD Povoa
П
16.12.2023Матч завершено
S.C. Lusitania89 : 83Esgueira
П
09.12.2023Матч завершено
Esgueira78 : 66Vitoria Guimaraes
В

Попередні матчі: Oliveirense

20.01.2024Матч завершено
Oliveirense91 : 73Esgueira
В
17.01.2024Матч завершено
Porto74 : 72Oliveirense
П
07.01.2024Матч завершено
Oliveirense55 : 77S.L. Benfica
П
23.12.2023Матч завершено
Oliveirense80 : 100Vitoria Guimaraes
П
16.12.2023Матч завершено
Portimonense68 : 69Oliveirense
В
08.12.2023Матч завершено
S.L. Benfica71 : 47Oliveirense
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024
Глядачі
712

Найближчі матчі: Esgueira

01.03.2025Матч відбудеться
Imortal Albufeira15:30Esgueira
14.11.2026Матч відбудеться
Portimonense16:00Esgueira

Найближчі матчі: Oliveirense

18.12.2024Матч відбудеться
Vitoria Guimaraes20:30Oliveirense
01.03.2025Матч відбудеться
Atletico de Queluz20:30Oliveirense
14.11.2026Матч відбудеться
Braga15:00Oliveirense

Portugal. LPB (Group Stage)

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Oliveirense55000:0010
2S.L. Benfica54010:009
3Ovarense53020:008
4AD Galomar51040:006
5Esgueira51040:006
6CD Povoa51040:006
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Sporting Lisboa55000:0010
2Porto54010:009
3Imortal Albufeira53020:008
4Vitoria Guimaraes52030:007
5Portimonense51040:006
6S.C. Lusitania50050:005
  • Promotion - Portugal. LPB (Play-offs: Round of 4)
  • Promotion - Portugal. LPB (Play-off: Round of 8)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 148.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 83.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 69.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Esgueiraматчів: 3 · 3Oliveirense
149,7Середній тотал матчу133,7
—ТБ 123.567%2/3
—ТМ 123.533%1/3
—ТБ 128.567%2/3
—ТМ 128.533%1/3
—ТБ 133.567%2/3
—ТМ 133.533%1/3
—ТБ 138.533%1/3
—ТМ 138.567%2/3
100%3/3ТБ 139.5—
0%0/3ТМ 139.5—
—ТБ 143.533%1/3
—ТМ 143.567%2/3
67%2/3ТБ 144.5—
33%1/3ТМ 144.5—
67%2/3ТБ 149.5—
33%1/3ТМ 149.5—
0%0/3ТБ 154.5—
100%3/3ТМ 154.5—
0%0/3ТБ 159.5—
100%3/3ТМ 159.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
EsgueiraOliveirense
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6765100%Період 1100%5053
6242100%Період 2100%5152
5257100%Період 3100%4053
5450100%Період 4100%4755
  • • Esgueira найбільше забиває у відрізку Період 1: 67 з 235 (29%).
  • • Esgueira найбільше пропускає у відрізку Період 1: 65 з 214.
  • • Oliveirense найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 188 (27%).
  • • Oliveirense найбільше пропускає у відрізку Період 4: 55 з 213.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Esgueira1 з 6
83%Перемога: Oliveirense5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 146,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +10 Макс. відрив: +12Зміни лідера: 17