Esgueira — Vitoria Guimaraes 78:66: огляд і статистика матчу

Portuguese Cup · 09.12.2023 21:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Esgueira
Матч завершено78 : 6609.12.2023 21:00
Vitoria Guimaraes

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Esgueira0%
  • Нічия0%
  • Vitoria Guimaraes0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Esgueira 78:66 Vitoria Guimaraes, Portuguese Cup, 09.12.2023 21:00 (UTC). Перемога — за командою Esgueira.

Esgueira за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Vitoria Guimaraes за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

В історії очних матчів Esgueira і Vitoria Guimaraes: зустрічей — 15, перемог Esgueira — 2, перемог Vitoria Guimaraes — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 21.10.2023 17:30: Esgueira 66:96 Vitoria Guimaraes.

Пов'язані сторінки: Esgueira, Vitoria Guimaraes, таблиця і результати: Portuguese Cup.

Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Esgueira
2322132078
Vitoria Guimaraes
297161466

Статистика матчу

  • 54 Field goals attempted 69
  • 28 Field goals scored 23
  • 51.9% Field goals 33.3%
  • 37 2-point field goals attempted 29
  • 22 2-point field goals scored 13
  • 59.5% 2-pt 44.8%
  • 17 3-point field goals attempted 40
  • 6 3-point field goals scored 10
  • 35.3% 3-pt 25%
  • 23 Free throws attempted 17
  • 16 Free throws scored 10
  • 69.6% Free throws 58.8%
  • 10 Offensive rebounds 19
  • 31 Defensive rebounds 18
  • 41 Total rebounds 37
  • 15 Assists 14
  • 3 Blocks 1
  • 19 Turnovers 15
  • 7 Steals 10
  • 20 Personal fouls 21

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Grant ShephardCanadaShepherd413134—33:0275——34121635756
Emanual ShepherdCanadaEmanual Shepherd213251131:591363—1268—31063
Trevon EvansUnited StatesTrevon Evans1565326:013211——11—421—
Tobi EwuoshoUnited StatesTobi Ewuosho223123237:06106429257—36410
PortugalНуньеш—2-91—12:2821————11—121—
BrazilRubinho Mendes—2-71—9:33513———11—121—
PortugalAntonio Lucas33-22115:333—1—3123—12—4
Ty ToneyUnited StatesToney317221—34:1811753——22—264—

Склади

Перебіг матчу

Esgueira +13Найбільший відрив+12 Vitoria Guimaraes
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 15
з них нічиїх: 0

2 / 15
Перемоги
4 / 15
508 / 1047
Очки
539 / 1047
Матчі
21.10.2023Матч завершено
Esgueira66 : 96Vitoria Guimaraes
03.09.2023Матч завершено
Esgueira62 : 81Vitoria Guimaraes
06.05.2023Матч завершено
Vitoria Guimaraes101 : 99Esgueira
25.03.2023Матч завершено
Esgueira98 : 88Vitoria Guimaraes
28.12.2022Матч завершено
Esgueira88 : 77Vitoria Guimaraes
08.10.2022Матч завершено
Vitoria Guimaraes96 : 95Esgueira

Попередні матчі: Esgueira

02.12.2023Матч завершено
Esgueira68 : 105Sporting Lisboa
П
25.11.2023Матч завершено
Ovarense75 : 71Esgueira
П
18.11.2023Матч завершено
Esgueira84 : 74AD Galomar
В
11.11.2023Матч завершено
CD Povoa79 : 71Esgueira
П
05.11.2023Матч завершено
Imortal Albufeira69 : 63Esgueira
П
27.10.2023Матч завершено
Porto106 : 82Esgueira
П

Попередні матчі: Vitoria Guimaraes

01.12.2023Матч завершено
Vitoria Guimaraes72 : 64Portimonense
В
25.11.2023Матч завершено
Imortal Albufeira82 : 74Vitoria Guimaraes
П
18.11.2023Матч завершено
Vitoria Guimaraes74 : 83CD Povoa
П
12.11.2023Матч завершено
Portimonense79 : 82Vitoria Guimaraes
В
04.11.2023Матч завершено
Porto94 : 72Vitoria Guimaraes
П
28.10.2023Матч завершено
Vitoria Guimaraes75 : 70S.C. Lusitania
В

Інформація про матч

Турнір
Portuguese Cup
Сезон
2023/2024
Глядачі
432

Найближчі матчі: Esgueira

01.03.2025Матч відбудеться
Imortal Albufeira15:30Esgueira
07.11.2026Матч відбудеться
S.L. Benfica15:00Esgueira

Найближчі матчі: Vitoria Guimaraes

30.11.2024Матч відбудеться
Vitoria Guimaraes20:30AD Galomar
18.12.2024Матч відбудеться
Vitoria Guimaraes20:30Oliveirense
28.02.2025Матч відбудеться
Porto20:00Vitoria Guimaraes
07.11.2026Матч відбудеться
Sporting Lisboa15:00Vitoria Guimaraes

Portuguese Cup

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 155.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала менше 77.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала більше 77.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 2, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Esgueiraматчів: 2 · 3Vitoria Guimaraes
165,5Середній тотал матчу161,0
—ТБ 151.5100%3/3
—ТМ 151.50%0/3
100%2/2ТБ 155.5—
0%0/2ТМ 155.5—
—ТБ 156.567%2/3
—ТМ 156.533%1/3
50%1/2ТБ 160.5—
50%1/2ТМ 160.5—
—ТБ 161.533%1/3
—ТМ 161.567%2/3
50%1/2ТБ 165.5—
50%1/2ТМ 165.5—
—ТБ 166.50%0/3
—ТМ 166.5100%3/3
50%1/2ТБ 170.5—
50%1/2ТМ 170.5—
—ТБ 171.50%0/3
—ТМ 171.5100%3/3
0%0/2ТБ 175.5—
100%2/2ТМ 175.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
EsgueiraVitoria Guimaraes
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4645100%Період 1100%5866
3349100%Період 2100%5760
3743100%Період 3100%6366
3642100%Період 4100%5063
  • • Esgueira найбільше забиває у відрізку Період 1: 46 з 152 (30%).
  • • Esgueira найбільше пропускає у відрізку Період 2: 49 з 179.
  • • Vitoria Guimaraes найбільше забиває у відрізку Період 3: 63 з 228 (28%).
  • • Vitoria Guimaraes найбільше пропускає у відрізку Період 1: 66 з 255.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Esgueira2 з 6
67%Перемога: Vitoria Guimaraes4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 174,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +13 Макс. відрив: +12Зміни лідера: 3