Colegio Los Leones — Club Deportes Puente Alto 70:62: огляд і статистика матчу

Chile Championship · 27.01.2024 23:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Colegio Los Leones
Матч завершено70 : 6227.01.2024 23:30
Club Deportes Puente Alto

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Colegio Los Leones0%
  • Нічия0%
  • Club Deportes Puente Alto0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Colegio Los Leones 70:62 Club Deportes Puente Alto, Chile Championship, 27.01.2024 23:30 (UTC). Перемога — за командою Colegio Los Leones.

Colegio Los Leones за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Club Deportes Puente Alto за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Colegio Los Leones і Club Deportes Puente Alto: зустрічей — 20, перемог Colegio Los Leones — 5, перемог Club Deportes Puente Alto — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 25.11.2023 23:15: Colegio Los Leones 67:66 Club Deportes Puente Alto.

Colegio Los Leones — 1-й рядок таблиці (47 оч. за 26 ігор). Club Deportes Puente Alto — 6-й рядок таблиці (40 оч. за 26 ігор).

Пов'язані сторінки: результати та розклад Colegio Los Leones, результати та розклад Club Deportes Puente Alto, таблиця і результати: Chile Championship.

Інші ігри: усі матчі дня — Баскетбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Colegio Los Leones
1615182170
Club Deportes Puente Alto
1616151562

Статистика матчу

  • 64 Field goals attempted 54
  • 23 Field goals scored 21
  • 35.9% Field goals 38.9%
  • 32 2-point field goals attempted 33
  • 14 2-point field goals scored 16
  • 43.8% 2-pt 48.5%
  • 32 3-point field goals attempted 21
  • 9 3-point field goals scored 5
  • 28.1% 3-pt 23.8%
  • 21 Free throws attempted 25
  • 15 Free throws scored 15
  • 71.4% Free throws 60%
  • 11 Offensive rebounds 7
  • 29 Defensive rebounds 29
  • 40 Total rebounds 36
  • 13 Assists 16
  • 1 Blocks 2
  • 12 Turnovers 17
  • 10 Steals 7
  • 24 Personal fouls 19

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Darrol JonesChileJones—1551129:3094525—22—2426
Alani MooreUnited StatesAlani Moore21652127:0674526—22—2227
Pablo AllegriniChileAllegrini—33——11:42311—1134—3212
Xavier Hill-MaisXavier Hill-Mais28174321:02841——336—574—
United StatesJustin Alexander Satchell4592128:5213261—358—171—
Nicolas RebolledoChileRebolledo343—115:27523——224—222—
Ignacio BerriosChileIgnacio Berrios——-21—5:11————————11———
Eduardo LugoChileLugo—73—16:516331——11—332—
Danko GarciaChileGarcia——-3——7:23——————22—————
Ignacio CarrionChileCarrion13-52—21:231———3145—21—6
Sergio MijaresChileMijares195—225:3112383—————34——

Склади

Перебіг матчу

Colegio Los Leones +14Найбільший відрив+7 Club Deportes Puente Alto
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
464 / 885
Очки
421 / 885
Матчі
25.11.2023Матч завершено
Colegio Los Leones67 : 66Club Deportes Puente Alto
22.11.2023Матч завершено
Club Deportes Puente Alto69 : 83Colegio Los Leones
25.03.2023Матч завершено
Colegio Los Leones77 : 79Club Deportes Puente Alto
15.01.2023Матч завершено
Club Deportes Puente Alto74 : 86Colegio Los Leones
16.11.2022Матч завершено
Colegio Los Leones72 : 62Club Deportes Puente Alto
24.09.2022Матч завершено
Club Deportes Puente Alto71 : 79Colegio Los Leones

Попередні матчі: Colegio Los Leones

26.01.2024Матч завершено
Colegio Los Leones85 : 52Sportiva Italiana
В
20.01.2024Матч завершено
Liceo Pablo Neruda62 : 80Colegio Los Leones
В
19.01.2024Матч завершено
Deportivo Valdivia87 : 88Colegio Los Leones
В
13.01.2024Матч завершено
Colegio Los Leones87 : 72Universidade Catolica
В
23.12.2023Матч завершено
Universidad de Concepcion76 : 66Colegio Los Leones
П
22.12.2023Матч завершено
Espanol de Osorno65 : 72Colegio Los Leones
В

Попередні матчі: Club Deportes Puente Alto

26.01.2024Матч завершено
Universidade Catolica70 : 75Club Deportes Puente Alto
В
21.01.2024Матч завершено
Club Deportes Puente Alto67 : 71Puerto Montt
П
20.01.2024Матч завершено
Club Deportes Puente Alto77 : 97Puerto Varas
П
14.01.2024Матч завершено
Espanol de Osorno84 : 71Club Deportes Puente Alto
П
13.01.2024Матч завершено
Las Animas83 : 82Club Deportes Puente Alto
П
09.12.2023Матч завершено
Club Deportes Puente Alto85 : 91Universidad de Concepcion
П

Інформація про матч

Сезон
2023/2024

Найближчі матчі: Colegio Los Leones

08.11.2026Матч відбудеться
Colegio Los Leones23:00Puerto Varas

Second Match

11.11.2026Матч відбудеться
Puerto Varas23:00Colegio Los Leones

3rd leg

Найближчі матчі: Club Deportes Puente Alto

13.11.2026Матч відбудеться
Club Deportes Puente Alto23:00Puerto Montt

3rd leg

Chile Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Colegio Los Leones2621050:0047
2ABA Ancud2621050:0047
3Espanol de Osorno2620060:0046
4Universidad de Concepcion2620060:0046
5Deportivo Valdivia26150110:0041
6Club Deportes Puente Alto26140120:0040
7Las Animas26140120:0040
8Club Deportes Castro26110150:0037
9Sportiva Italiana26100160:0036
10Puerto Varas26100160:0036
11Universidade Catolica2680180:0034
12Liceo Pablo Neruda2660200:0032
13Puerto Montt2660200:0032
14Club Deportes Espanol de Talca2660200:0032
  • Promotion - LNB (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - LNB (Play-off: Round of 16)
  • LNB (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Забивала більше 70.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 76.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Colegio Los Leonesматчів: 2 · 3Club Deportes Puente Alto
148,0Середній тотал матчу155,0
50%1/2ТБ 138.5—
50%1/2ТМ 138.5—
50%1/2ТБ 143.5—
50%1/2ТМ 143.5—
—ТБ 145.567%2/3
—ТМ 145.533%1/3
50%1/2ТБ 148.5—
50%1/2ТМ 148.5—
—ТБ 150.567%2/3
—ТМ 150.533%1/3
50%1/2ТБ 153.5—
50%1/2ТМ 153.5—
—ТБ 155.533%1/3
—ТМ 155.567%2/3
50%1/2ТБ 158.5—
50%1/2ТМ 158.5—
—ТБ 160.533%1/3
—ТМ 160.567%2/3
—ТБ 165.50%0/3
—ТМ 165.5100%3/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Colegio Los LeonesClub Deportes Puente Alto
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2922100%Період 1100%7259
5140100%Період 2100%6854
4536100%Період 3100%4562
4726100%Період 4100%4362
  • • Colegio Los Leones найбільше забиває у відрізку Період 2: 51 з 172 (30%).
  • • Colegio Los Leones найбільше пропускає у відрізку Період 2: 40 з 124.
  • • Club Deportes Puente Alto найбільше забиває у відрізку Період 1: 72 з 228 (32%).
  • • Club Deportes Puente Alto найбільше пропускає у відрізку Період 3: 62 з 237.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Colegio Los Leones5 з 6
17%Перемога: Club Deportes Puente Alto1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 147,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +14 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 10