Australia U18 (Women) — China U18 (Women) 96:79: огляд і статистика матчу
Asian Cup U18. Girls - Play-off · 30.06.2024 10:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Australia U18 (Women)0%
- Нічия0%
- China U18 (Women)0%
Огляд
30.06.2024 10:00 (UTC) у турнірі Asian Cup U18. Girls - Play-off зустріч Australia U18 (Women) — China U18 (Women) закінчилася з рахунком 96:79. Перемога — за командою Australia U18 (Women).
Australia U18 (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 1, поразки — 0. China U18 (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 3, поразки — 1.
В історії очних матчів Australia U18 (Women) і China U18 (Women): зустрічей — 1, перемог Australia U18 (Women) — 1, перемог China U18 (Women) — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 11.09.2022 12:30: Australia U18 (Women) 81:55 China U18 (Women).
Пов'язані сторінки: результати та розклад Australia U18 (Women), результати та розклад China U18 (Women), таблиця Asian Cup U18. Girls - Play-off.
Дивіться також: усі матчі дня — Баскетбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 22 | 27 | 19 | 28 | 96 | |
| 19 | 23 | 21 | 16 | 79 |
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Australia U18 (Women)Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0
China U18 (Women)Попередні матчі: Australia U18 (Women)
Попередні матчі: China U18 (Women)
Інформація про матч
- Турнір
- Asia Cup U18 Women(Stat)
- Сезон
- 2024
Asian Cup U18. Girls - Play-off
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 8100%
ТБ 2.5 поспіль: 8100%
Забиває поспіль: 8100%
Переможна серія: 7100%
Без поразок поспіль: 7100%
Переможна серія: 4100%
Без поразок поспіль: 4100%
Пропускала менше 73.5 у 7 з 8 матчів88%
Перемоги в 7 з 8 матчів88%
За останніми матчами: господарі — 8, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 142 | 74 | 100% | Період 1 | 100% | 132 | 110 |
| 137 | 101 | 100% | Період 2 | 100% | 111 | 113 |
| 128 | 96 | 100% | Період 3 | 100% | 127 | 108 |
| 122 | 79 | 100% | Період 4 | 100% | 116 | 130 |
- • Australia U18 (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 142 з 529 (27%).
- • Australia U18 (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 101 з 350.
- • China U18 (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 132 з 486 (27%).
- • China U18 (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 4: 130 з 461.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.