Spisska Rytieri — Slovan Bratislava 67:85: огляд і статистика матчу

Slovakia. SBL · 30.11.2024 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Anton Sarissky (Slovakia)
Spisska Rytieri
Матч завершено67 : 8530.11.2024 14:00
Slovan Bratislava

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Spisska Rytieri0%
  • Нічия0%
  • Slovan Bratislava0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Spisska Rytieri 67:85 Slovan Bratislava, Slovakia. SBL, 30.11.2024 14:00 (UTC). Перемога — за командою Slovan Bratislava.

Spisska Rytieri за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Slovan Bratislava за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Spisska Rytieri і Slovan Bratislava: зустрічей — 20, перемог Spisska Rytieri — 4, перемог Slovan Bratislava — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 02.10.2024 16:00: Slovan Bratislava 82:80 Spisska Rytieri.

Spisska Rytieri — 6-й рядок таблиці (0 оч. за 36 ігор). Slovan Bratislava — 2-й рядок таблиці (0 оч. за 36 ігор).

Статистика та результати: Spisska Rytieri, Slovan Bratislava, таблиця Slovakia. SBL.

Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Spisska Rytieri
1814132267
Slovan Bratislava
1822222385

Статистика матчу

  • 65 Field goals attempted 73
  • 25 Field goals scored 31
  • 38.5% Field goals 42.5%
  • 37 2-point field goals attempted 51
  • 19 2-point field goals scored 22
  • 51.4% 2-pt 43.1%
  • 28 3-point field goals attempted 22
  • 6 3-point field goals scored 9
  • 21.4% 3-pt 40.9%
  • 14 Free throws attempted 22
  • 11 Free throws scored 14
  • 78.6% Free throws 63.6%
  • 10 Offensive rebounds 16
  • 30 Defensive rebounds 30
  • 40 Total rebounds 46
  • 8 Assists 8
  • 8 Blocks 1
  • 11 Turnovers 9
  • 5 Steals 7
  • 20 Personal fouls 17

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Dwayne CohillItalyDwayne Cohill317-18—135:10177612—33111163
Iļja GromovsLatviaGromovs113-141—34:1096——15101532961
Dylan FryeFrye14-63132:4681611—33—12—2
Juraj PalenikCzech RepublicPalenik18-192—25:0482622—22—42—2
Dibaji WalkerUnited StatesDibaji Walker—14-193228:48126411191043852
Viktor JuricekSlovakiaJuricek——4——5:311————————31——
Jan BalogacSlovakiaJan Balogac——2——2:11—————————————
Dmitry SokolovskyUkraineDmitry Sokolovsky—3-2——8:151111——11—2———
Nigel HawkinsUnited StatesNigel Hawkins18-202126:17925—42—2—3424
Matej ZuscakSlovakiaMatej Zuscak1—2——1:48—————————————

Склади

Перебіг матчу

Spisska Rytieri +2Найбільший відрив+22 Slovan Bratislava
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
527 / 994
Очки
467 / 994
Матчі
02.10.2024Матч завершено
Slovan Bratislava82 : 80Spisska Rytieri
16.02.2024Матч завершено
Slovan Bratislava66 : 81Spisska Rytieri
06.01.2024Матч завершено
Spisska Rytieri87 : 84Slovan Bratislava
25.11.2023Матч завершено
Slovan Bratislava84 : 79Spisska Rytieri
07.10.2023Матч завершено
Spisska Rytieri97 : 63Slovan Bratislava
05.02.2023Матч завершено
Spisska Rytieri103 : 88Slovan Bratislava

Попередні матчі: Spisska Rytieri

27.11.2024Матч завершено
Donar Groningen88 : 68Spisska Rytieri
П
16.11.2024Матч завершено
Spisska Rytieri92 : 84HBK Prievidza
В
09.11.2024Матч завершено
BC Komarno94 : 73Spisska Rytieri
П
06.11.2024Матч завершено
CSO Voluntari104 : 80Spisska Rytieri
П
02.11.2024Матч завершено
BKM Lucenec70 : 87Spisska Rytieri
В
27.10.2024Матч завершено
Spisska Rytieri87 : 65Iskra Svit
В

Попередні матчі: Slovan Bratislava

16.11.2024Матч завершено
Slovan Bratislava83 : 79Nitra Blue Wings
В
13.11.2024Матч завершено
Slovan Bratislava88 : 83Bamberg
В
09.11.2024Матч завершено
HBK Prievidza81 : 83Slovan Bratislava
В
06.11.2024Матч завершено
Bristol Flyers80 : 84Slovan Bratislava
В
02.11.2024Матч завершено
BC Komarno80 : 73Slovan Bratislava
П
30.10.2024Матч завершено
Slovan Bratislava90 : 88Fyllingen
В

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2024/2025
Глядачі
100
Суддя
Anton Sarissky

Найближчі матчі: Spisska Rytieri

04.02.2025Матч відбудеться
Spisska Rytieri18:30Spartak Pleven
10.10.2026Матч відбудеться
BKM Lucenec16:00Spisska Rytieri
07.11.2026Матч відбудеться
Nitra Blue Wings18:00Spisska Rytieri

Найближчі матчі: Slovan Bratislava

06.11.2026Матч відбудеться
BC Komarno17:00Slovan Bratislava
09.11.2026Матч відбудеться
Crvena Zvezda17:00Slovan Bratislava

Slovakia. SBL

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Levicki Patrioti3628080:000
2Slovan Bratislava36260100:000
3MBK Baník Handlova36240120:000
4HBK Prievidza36210150:000
5Nitra Blue Wings36200160:000
6Spisska Rytieri36180180:000
7BC Komarno36170190:000
8Iskra Svit36130230:000
9BKM Lucenec36130230:000
10Nextgen Slovakia3600360:000
  • Promotion - Higher League (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - Higher League (Relegation. Play-offs)

Тренди

Даних поки немає

Ринки за останніми матчами

Spisska Rytieriматчів: 1 · 1Slovan Bratislava
176,0Середній тотал матчу164,0
—ТБ 154.5100%1/1
—ТМ 154.50%0/1
—ТБ 159.5100%1/1
—ТМ 159.50%0/1
—ТБ 164.50%0/1
—ТМ 164.5100%1/1
100%1/1ТБ 166.5—
0%0/1ТМ 166.5—
—ТБ 169.50%0/1
—ТМ 169.5100%1/1
100%1/1ТБ 171.5—
0%0/1ТМ 171.5—
—ТБ 174.50%0/1
—ТМ 174.5100%1/1
0%0/1ТБ 176.5—
100%1/1ТМ 176.5—
0%0/1ТБ 181.5—
100%1/1ТМ 181.5—
0%0/1ТБ 186.5—
100%1/1ТМ 186.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 1
Spisska RytieriSlovan Bratislava
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
2729100%Період 1100%1519
1921100%Період 2100%2220
2510100%Період 3100%2523
2124100%Період 4100%2119
  • • Spisska Rytieri найбільше забиває у відрізку Період 1: 27 з 92 (29%).
  • • Spisska Rytieri найбільше пропускає у відрізку Період 1: 29 з 84.
  • • Slovan Bratislava найбільше забиває у відрізку Період 3: 25 з 83 (30%).
  • • Slovan Bratislava найбільше пропускає у відрізку Період 3: 23 з 81.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Spisska Rytieri4 з 6
33%Перемога: Slovan Bratislava2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 165,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +2 Макс. відрив: +22Зміни лідера: 6