Sluneta Usti nad Labem — Pisek Srsni 61:72: огляд і статистика матчу

Czech Republic. NBL · 27.10.2024 17:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Ivor Matejek (Czech Republic)
Sluneta Usti nad Labem
Матч завершено61 : 7227.10.2024 17:00
Pisek Srsni

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sluneta Usti nad Labem0%
  • Нічия0%
  • Pisek Srsni0%

Огляд

Матч Sluneta Usti nad Labem — Pisek Srsni (Czech Republic. NBL, 27.10.2024 17:00 UTC) завершився з рахунком 61:72. Перемога — за командою Pisek Srsni.

Sluneta Usti nad Labem за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Pisek Srsni за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Sluneta Usti nad Labem і Pisek Srsni: зустрічей — 4, перемог Sluneta Usti nad Labem — 3, перемог Pisek Srsni — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 14.01.2024 17:00: Sluneta Usti nad Labem 75:67 Pisek Srsni.

Sluneta Usti nad Labem — 3-й рядок таблиці (0 оч. за 21 ігор). Pisek Srsni — 2-й рядок таблиці (0 оч. за 21 ігор).

Пов'язані сторінки: Sluneta Usti nad Labem, Pisek Srsni, таблиця Czech Republic. NBL.

Ще матчі: матчі дня: Баскетбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Sluneta Usti nad Labem
151919861
Pisek Srsni
1914172272

Статистика матчу

  • 68 Field goals attempted 67
  • 21 Field goals scored 27
  • 30.9% Field goals 40.3%
  • 39 2-point field goals attempted 37
  • 18 2-point field goals scored 21
  • 46.2% 2-pt 56.8%
  • 29 3-point field goals attempted 30
  • 3 3-point field goals scored 6
  • 10.3% 3-pt 20%
  • 23 Free throws attempted 20
  • 16 Free throws scored 12
  • 69.6% Free throws 60%
  • 19 Offensive rebounds 13
  • 29 Defensive rebounds 34
  • 48 Total rebounds 47
  • 8 Assists 11
  • 2 Blocks 3
  • 13 Turnovers 9
  • 5 Steals 9
  • 18 Personal fouls 22

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPBBF2PFG.A2PFGMFT
Tomas VyoralCzech RepublicВьорал58-72—33:4313210—4134——1324
Ody OguamaUnited StatesOguama—11-72121:2443——537101—5438
Lesley Varner Jr.AustriaВарнер—2584126:3416103234711—131384
Josef PotocekCzech RepublicPotocek—1-131227:527—4—12—2——13—2
Ladislav PeckaCzech RepublicLadislav Pecka—7-9——34:041234—14371—2831
Adam CizCzech RepublicCiz22-61123:25613———33——131—
Martin SvabikCzech RepublicMartin Svabik—————0:13——————————————
United StatesDewar-Edwards—3-12——17:009151—————214——
David ZiklaGreeceDavid Zikla14-62—15:1611——2—22——4114

Склади

Перебіг матчу

Sluneta Usti nad Labem +6Найбільший відрив+12 Pisek Srsni
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

3 / 4
Перемоги
1 / 4
340 / 635
Очки
295 / 635
Матчі
14.01.2024Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem75 : 67Pisek Srsni
01.11.2023Матч завершено
Pisek Srsni78 : 87Sluneta Usti nad Labem
17.08.2021Матч завершено
Pisek Srsni63 : 55Sluneta Usti nad Labem
06.12.2017Матч завершено
Pisek Srsni87 : 123Sluneta Usti nad Labem

Попередні матчі: Sluneta Usti nad Labem

19.10.2024Матч завершено
Decin72 : 77Sluneta Usti nad Labem
В
16.10.2024Матч завершено
ERA Nymburk108 : 73Sluneta Usti nad Labem
П
13.10.2024Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem87 : 57USK Prague
В
09.10.2024Матч завершено
NH Ostrava72 : 87Sluneta Usti nad Labem
В
06.10.2024Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem75 : 76Brno
П
29.09.2024Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem88 : 81Pardubice
В

Попередні матчі: Pisek Srsni

20.10.2024Матч завершено
Pisek Srsni86 : 97Opava
П
12.10.2024Матч завершено
Olomoucko103 : 107Pisek Srsni
В
09.10.2024Матч завершено
Pisek Srsni81 : 66Slavia Prague ERA NBK
В
06.10.2024Матч завершено
Pisek Srsni109 : 53Lions Jindrichuv Hradec
В
02.10.2024Матч завершено
Decin85 : 97Pisek Srsni
В
29.09.2024Матч завершено
Pisek Srsni99 : 89USK Prague
В

Інформація про матч

Сезон
2024/2025
Глядачі
1 290
Суддя
Ivor Matejek

Найближчі матчі: Sluneta Usti nad Labem

07.11.2026Матч відбудеться
Decin17:00Sluneta Usti nad Labem

Найближчі матчі: Pisek Srsni

08.11.2026Матч відбудеться
Olomoucko16:00Pisek Srsni

Czech Republic. NBL

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1ERA Nymburk2119020:000
2Pisek Srsni2116050:000
3Sluneta Usti nad Labem2115060:000
4Brno2115060:000
5Decin2112090:000
6Opava2112090:000
7Olomoucko2190120:000
8Slavia Prague ERA NBK2170140:000
9USK Prague2170140:000
10Pardubice2160150:000
11NH Ostrava2160150:000
12Lions Jindrichuv Hradec2120190:000
  • Promotion - NBL (Winners stage)
  • NBL (Losers stage)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 4100%
  • Без поразок поспіль: 4100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • ТБ 148.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 81.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 4

Ринки за останніми матчами

Sluneta Usti nad Labemматчів: 3 · 2Pisek Srsni
154,7Середній тотал матчу196,0
67%2/3ТБ 144.5—
33%1/3ТМ 144.5—
67%2/3ТБ 149.5—
33%1/3ТМ 149.5—
33%1/3ТБ 154.5—
67%2/3ТМ 154.5—
33%1/3ТБ 159.5—
67%2/3ТМ 159.5—
33%1/3ТБ 164.5—
67%2/3ТМ 164.5—
—ТБ 186.550%1/2
—ТМ 186.550%1/2
—ТБ 191.550%1/2
—ТМ 191.550%1/2
—ТБ 196.550%1/2
—ТМ 196.550%1/2
—ТБ 201.550%1/2
—ТМ 201.550%1/2
—ТБ 206.550%1/2
—ТМ 206.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Sluneta Usti nad LabemPisek Srsni
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7358100%Період 1100%3949
6252100%Період 2100%5753
5660100%Період 3100%4831
5944100%Період 4100%4948
  • • Sluneta Usti nad Labem найбільше забиває у відрізку Період 1: 73 з 250 (29%).
  • • Sluneta Usti nad Labem найбільше пропускає у відрізку Період 3: 60 з 214.
  • • Pisek Srsni найбільше забиває у відрізку Період 2: 57 з 204 (28%).
  • • Pisek Srsni найбільше пропускає у відрізку Період 2: 53 з 188.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
75%Перемога: Sluneta Usti nad Labem3 з 4
25%Перемога: Pisek Srsni1 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 158,75 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +12Зміни лідера: 8