BCM Gravelines — ASVEL Lyon-Villeurbanne 60:81: огляд і статистика матчу

France. LNB · 17.11.2024 15:30 · Матч завершено

Порівняти команди
BCM Gravelines
Матч завершено60 : 8117.11.2024 15:30
ASVEL Lyon-Villeurbanne

Хто переможе?

Голосів: 0
  • BCM Gravelines0%
  • Нічия0%
  • ASVEL Lyon-Villeurbanne0%

Огляд

Підсумковий рахунок: BCM Gravelines 60:81 ASVEL Lyon-Villeurbanne, France. LNB, 17.11.2024 15:30 (UTC). Переможець матчу — ASVEL Lyon-Villeurbanne.

Форма BCM Gravelines в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма ASVEL Lyon-Villeurbanne в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги BCM Gravelines — 2, перемоги ASVEL Lyon-Villeurbanne — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 24.03.2024 13:30: ASVEL Lyon-Villeurbanne 86:83 BCM Gravelines.

BCM Gravelines: 11-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 30. ASVEL Lyon-Villeurbanne: 2-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 30.

Статистика та результати: результати та розклад BCM Gravelines, результати та розклад ASVEL Lyon-Villeurbanne, таблиця France. LNB.

Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Баскетбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
BCM Gravelines
1512141960
ASVEL Lyon-Villeurbanne
2616192081

Статистика матчу

  • 63 Field goals attempted 48
  • 22 Field goals scored 28
  • 34.9% Field goals 58.3%
  • 36 2-point field goals attempted 29
  • 17 2-point field goals scored 20
  • 47.2% 2-pt 69%
  • 27 3-point field goals attempted 19
  • 5 3-point field goals scored 8
  • 18.5% 3-pt 42.1%
  • 16 Free throws attempted 21
  • 11 Free throws scored 17
  • 68.8% Free throws 81%
  • 11 Offensive rebounds 7
  • 15 Defensive rebounds 31
  • 26 Total rebounds 38
  • 14 Assists 21
  • 1 Blocks 2
  • 12 Turnovers 18
  • 11 Steals 5
  • 21 Personal fouls 22

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPFFT
Glynn Watson Jr.United StatesWatson312-241431:1217572—1—1—21
Tajuan AgeeUnited StatesAgee49-54324:0872414123—57
Chris BabbBabb34-13——22:55614—2112—12
Romeo LangfordWorldLangford R.——-141—9:281—1————————
Valentin CheryFranceChery—124—118:3085——2235—52
Giorgi BezhanishviliBezhanishvili—8-251121:30842———1112—
Vafessa FofanaFranceФофана—2-15——26:26614——314—3—
Thomas CornelyFranceCornely410-12126:0663312—55—33
Szalay DomonkosHungaryDomon—3-121119:454121—314———

Склади

Перебіг матчу

BCM Gravelines +1Найбільший відрив+26 ASVEL Lyon-Villeurbanne
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
470 / 960
Очки
490 / 960
Матчі
24.03.2024Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne86 : 83BCM Gravelines
23.09.2023Матч завершено
BCM Gravelines74 : 79ASVEL Lyon-Villeurbanne
09.04.2023Матч завершено
BCM Gravelines74 : 68ASVEL Lyon-Villeurbanne
16.10.2022Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne83 : 74BCM Gravelines
04.05.2022Матч завершено
BCM Gravelines86 : 96ASVEL Lyon-Villeurbanne
26.03.2022Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne78 : 79BCM Gravelines

Попередні матчі: BCM Gravelines

09.11.2024Матч завершено
SLUC Nancy80 : 63BCM Gravelines
П
03.11.2024Матч завершено
BCM Gravelines74 : 83Monaco
П
27.10.2024Матч завершено
BCM Gravelines75 : 83JL Bourg
П
18.10.2024Матч завершено
ESSM Le Portel Cote d'Opale69 : 82BCM Gravelines
В
15.10.2024Матч завершено
Boulogne-Sur-Mer85 : 87BCM Gravelines
В
13.10.2024Матч завершено
BCM Gravelines78 : 72Strasbourg IG
В

Попередні матчі: ASVEL Lyon-Villeurbanne

14.11.2024Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne77 : 74Crvena Zvezda
В
12.11.2024Матч завершено
Olympiacos SFP Pireus94 : 92ASVEL Lyon-Villeurbanne
П
10.11.2024Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne109 : 103JSF Nanterre
В
08.11.2024Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne73 : 77Fenerbahce
П
03.11.2024Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne87 : 101Cholet
П
01.11.2024Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne71 : 84Bayern Munich
П

Інформація про матч

Турнір
France. LNB
Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: BCM Gravelines

06.11.2026Матч відбудеться
Boulazac Dordogne19:00BCM Gravelines

Найближчі матчі: ASVEL Lyon-Villeurbanne

05.11.2026Матч відбудеться
ASVEL Lyon-Villeurbanne19:00Bayern Munich
07.11.2026Матч відбудеться
ASVEL Lyon-Villeurbanne19:30Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez

France. LNB

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Paris3023070:000
2ASVEL Lyon-Villeurbanne3023070:000
3Monaco3022070:000
4Cholet3021090:000
5JL Bourg30180120:000
6Le Mans Sarthe30180120:000
7Elan Chalon30150150:000
8JDA Dijon Bourgogne30150150:000
9SLUC Nancy30140160:000
10Saint Quentin30130170:000
11BCM Gravelines30120180:000
12Strasbourg IG30120180:000
13JSF Nanterre30110190:000
14Limoges CSP30100200:000
15ESSM Le Portel Cote d'Opale3080220:000
16Stade Rochelais3040260:000
  • Promotion - LNB (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - LNB (Play-In)
  • Pro B (Play-off)
  • Relegation - Pro B

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТМ 160.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 73.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

BCM Gravelinesматчів: 3 · 1ASVEL Lyon-Villeurbanne
155,0Середній тотал матчу186,0
100%3/3ТБ 145.5—
0%0/3ТМ 145.5—
67%2/3ТБ 150.5—
33%1/3ТМ 150.5—
67%2/3ТБ 155.5—
33%1/3ТМ 155.5—
0%0/3ТБ 160.5—
100%3/3ТМ 160.5—
0%0/3ТБ 165.5—
100%3/3ТМ 165.5—
—ТБ 176.5100%1/1
—ТМ 176.50%0/1
—ТБ 181.5100%1/1
—ТМ 181.50%0/1
—ТБ 186.50%0/1
—ТМ 186.5100%1/1
—ТБ 191.50%0/1
—ТМ 191.5100%1/1
—ТБ 196.50%0/1
—ТМ 196.5100%1/1

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 1
BCM GravelinesASVEL Lyon-Villeurbanne
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6361100%Період 1100%2924
5967100%Період 2100%2118
4752100%Період 3100%2329
5858100%Період 4100%1923
  • • BCM Gravelines найбільше забиває у відрізку Період 1: 63 з 227 (28%).
  • • BCM Gravelines найбільше пропускає у відрізку Період 2: 67 з 238.
  • • ASVEL Lyon-Villeurbanne найбільше забиває у відрізку Період 1: 29 з 92 (32%).
  • • ASVEL Lyon-Villeurbanne найбільше пропускає у відрізку Період 3: 29 з 94.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: BCM Gravelines2 з 6
67%Перемога: ASVEL Lyon-Villeurbanne4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 160 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +1 Макс. відрив: +26Зміни лідера: 2