Nurnberger — Uni Baskets Munster 93:73: огляд і статистика матчу

Germany. Bundesliga 2 · 16.03.2025 14:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Nurnberger
Матч завершено93 : 7316.03.2025 14:00
Uni Baskets Munster

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Nurnberger0%
  • Нічия0%
  • Uni Baskets Munster0%

Огляд

16.03.2025 14:00 (UTC) у турнірі Germany. Bundesliga 2 зустріч Nurnberger — Uni Baskets Munster закінчилася з рахунком 93:73. Перемога — за командою Nurnberger.

Nurnberger за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Uni Baskets Munster за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Nurnberger і Uni Baskets Munster: зустрічей — 5, перемог Nurnberger — 2, перемог Uni Baskets Munster — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 02.11.2024 18:30: Uni Baskets Munster 94:85 Nurnberger.

Nurnberger — 14-й рядок таблиці (22 оч. за 34 ігор). Uni Baskets Munster — 10-й рядок таблиці (34 оч. за 34 ігор).

Ще на сайті: Nurnberger, Uni Baskets Munster, таблиця і результати: Germany. Bundesliga 2.

Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Nurnberger
3123152493
Uni Baskets Munster
1912202273

Склади

Перебіг матчу

Nurnberger +25Найбільший відрив+0 Uni Baskets Munster
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0

2 / 5
Перемоги
3 / 5
370 / 763
Очки
393 / 763
Матчі
02.11.2024Матч завершено
Uni Baskets Munster94 : 85Nurnberger
03.02.2024Матч завершено
Uni Baskets Munster86 : 94Nurnberger
02.01.2024Матч завершено
Nurnberger62 : 84Uni Baskets Munster
11.03.2023Матч завершено
Uni Baskets Munster75 : 70Nurnberger
20.11.2022Матч завершено
Nurnberger59 : 54Uni Baskets Munster

Попередні матчі: Nurnberger

09.03.2025Матч завершено
Nurnberger94 : 91EPG Guardians Koblenz
Н
07.03.2025Матч завершено
PS Karlsruhe Lions97 : 73Nurnberger
П
01.03.2025Матч завершено
Nurnberger77 : 71Giessen 46 ers
В
15.02.2025Матч завершено
Artland Dragons75 : 62Nurnberger
П
09.02.2025Матч завершено
Science City Jena94 : 62Nurnberger
П
07.02.2025Матч завершено
Nurnberger73 : 71VFL Kirchheim Knights
В

Попередні матчі: Uni Baskets Munster

09.03.2025Матч завершено
Uni Baskets Munster89 : 98SparkassenStars Bochum
П
07.03.2025Матч завершено
Eisbaren Bremerhaven81 : 66Uni Baskets Munster
П
01.03.2025Матч завершено
Uni Baskets Munster81 : 92Science City Jena
П
15.02.2025Матч завершено
BBC Bayreuth80 : 86Uni Baskets Munster
В
09.02.2025Матч завершено
Uni Baskets Munster89 : 78Rasta Vechta II
В
07.02.2025Матч завершено
Artland Dragons92 : 69Uni Baskets Munster
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025

Найближчі матчі: Nurnberger

08.11.2026Матч відбудеться
Nurnberger14:30Wolmirstedt

Germany. Bundesliga 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Science City Jena3430040:0060
2Gladiators Trier3426080:0052
3Crailsheim Merlins34240100:0048
4Eisbaren Bremerhaven34230110:0046
5Giessen 46 ers34230110:0046
6Phoenix Hagen34200140:0040
7Tigers Tubingen34200140:0040
8SparkassenStars Bochum34200140:0040
9VFL Kirchheim Knights34200140:0040
10Uni Baskets Munster34170170:0034
11Dresden Titans34150190:0030
12PS Karlsruhe Lions34130210:0026
13BBC Bayreuth34130210:0026
14Nurnberger34110230:0022
15ART Giants Dusseldorf3490250:0018
16EPG Guardians Koblenz3490250:0018
17Artland Dragons3490250:0018
18Rasta Vechta II3440300:008
  • Promotion - Pro A (Play-off)
  • Relegation - Pro B

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 4100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 4100%
  • Забиває поспіль: 4100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТБ 156.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 79.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 4, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Nurnbergerматчів: 2 · 3Uni Baskets Munster
166,5Середній тотал матчу158,0
—ТБ 148.567%2/3
—ТМ 148.533%1/3
—ТБ 153.567%2/3
—ТМ 153.533%1/3
50%1/2ТБ 156.5—
50%1/2ТМ 156.5—
—ТБ 158.567%2/3
—ТМ 158.533%1/3
50%1/2ТБ 161.5—
50%1/2ТМ 161.5—
—ТБ 163.533%1/3
—ТМ 163.567%2/3
50%1/2ТБ 166.5—
50%1/2ТМ 166.5—
—ТБ 168.50%0/3
—ТМ 168.5100%3/3
50%1/2ТБ 171.5—
50%1/2ТМ 171.5—
50%1/2ТБ 176.5—
50%1/2ТМ 176.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
NurnbergerUni Baskets Munster
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4352100%Період 1100%5160
4524100%Період 2100%5867
3340100%Період 3100%5158
3736100%Період 4100%6168
1310100%Період 5———
  • • Nurnberger найбільше забиває у відрізку Період 2: 45 з 171 (26%).
  • • Nurnberger найбільше пропускає у відрізку Період 1: 52 з 162.
  • • Uni Baskets Munster найбільше забиває у відрізку Період 4: 61 з 221 (28%).
  • • Uni Baskets Munster найбільше пропускає у відрізку Період 4: 68 з 253.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.55 з 5
100%ТБ 2.55 з 5
100%ТБ 3.55 з 5
100%Обидві заб'ють5 з 5
40%Перемога: Nurnberger2 з 5
60%Перемога: Uni Baskets Munster3 з 5
0%Нічия0 з 5

Очних зустрічей: 5 · у середньому 152,6 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +25 Макс. відрив: +0Зміни лідера: 0