Sibenik (Women) — Brod na Savi (Women) 87:72: огляд і статистика матчу

Croatia. A1 League. Women · 02.11.2024 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Frane Mjeda (Croatia)
Sibenik (Women)
Матч завершено87 : 7202.11.2024 16:00
Brod na Savi (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Sibenik (Women)0%
  • Нічия0%
  • Brod na Savi (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Sibenik (Women) 87:72 Brod na Savi (Women), Croatia. A1 League. Women, 02.11.2024 16:00 (UTC). Перемога — за командою Sibenik (Women).

Sibenik (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Brod na Savi (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

В історії очних матчів Sibenik (Women) і Brod na Savi (Women): зустрічей — 6, перемог Sibenik (Women) — 5, перемог Brod na Savi (Women) — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 07.04.2024 17:00: Sibenik (Women) 86:77 Brod na Savi (Women).

Sibenik (Women) — 4-й рядок таблиці (37 оч. за 22 ігор). Brod na Savi (Women) — 9-й рядок таблиці (28 оч. за 22 ігор).

Статистика та результати: Sibenik (Women), Brod na Savi (Women), таблиця і результати: Croatia. A1 League. Women.

Дивіться також: усі матчі дня — Баскетбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Sibenik (Women)
3114321087
Brod na Savi (Women)
1415142972

Статистика матчу

  • 73 Field goals attempted 74
  • 32 Field goals scored 27
  • 43.84% Field goals 36.49%
  • 32 2-point field goals attempted 52
  • 16 2-point field goals scored 20
  • 50% 2-pt 38.46%
  • 41 3-point field goals attempted 22
  • 16 3-point field goals scored 7
  • 39.02% 3-pt 31.82%
  • 8 Free throws attempted 15
  • 7 Free throws scored 11
  • 87.5% Free throws 73.3%
  • 6 Offensive rebounds 14
  • 33 Defensive rebounds 35
  • 39 Total rebounds 49
  • 21 Assists 18
  • 3 Blocks 1
  • 14 Turnovers 16
  • 13 Steals 9
  • 15 Personal fouls 13

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
CroatiaNives Arezina—2-31—10:44412——1561321—
Dana Saric—3-6——12:182121——221————
Andjela StrizeCroatiaAndjela Strize513362328:5554323134—3223
Dora CipcicCroatiaCipcic29292226:24943—121012—2641
CroatiaPetra Baban8—36—121:541—1———44—————
CroatiaPetra Dragovic2—-211111:052—2——————1———
Marta PerkovicCroatiaMarta Perkovic——-6——1:37—————————1———
CroatiaJosipa Milkovic—2-19—212:00815——112—231—
CroatiaPerina Vlaic——-11——2:521—1——————————
Masa KaucicSloveniaMasa Kaucic—9-203115:1353321—11—1212
United StatesAriel Johnson422312227:4312864213412642
Lawhorne Tamia—27292129:152410137——44——113—

Склади

Перебіг матчу

Sibenik (Women) +36Найбільший відрив+3 Brod na Savi (Women)
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 6
з них нічиїх: 0

5 / 6
Перемоги
1 / 6
481 / 884
Очки
403 / 884
Матчі
07.04.2024Матч завершено
Sibenik (Women)86 : 77Brod na Savi (Women)
02.12.2023Матч завершено
Brod na Savi (Women)57 : 85Sibenik (Women)
14.02.2023Матч завершено
Brod na Savi (Women)78 : 69Sibenik (Women)
22.10.2022Матч завершено
Sibenik (Women)79 : 75Brod na Savi (Women)
02.04.2022Матч завершено
Brod na Savi (Women)67 : 74Sibenik (Women)
08.01.2022Матч завершено
Sibenik (Women)88 : 49Brod na Savi (Women)

Попередні матчі: Sibenik (Women)

30.10.2024Матч завершено
KAZL (Women)70 : 77Sibenik (Women)
В
27.10.2024Матч завершено
Sibenik (Women)90 : 78KK Studio Zagreb (Women)
В
19.10.2024Матч завершено
Zadar Plus (Women)64 : 71Sibenik (Women)
В
12.10.2024Матч завершено
FSV Rijeka (Women)76 : 81Sibenik (Women)
В
06.10.2024Матч завершено
Sibenik (Women)64 : 85Zadar (Women)
П
29.09.2024Матч завершено
Ragusa Dubrovnik (Women)107 : 86Sibenik (Women)
П

Попередні матчі: Brod na Savi (Women)

30.10.2024Матч завершено
Brod na Savi (Women)79 : 63FSV Rijeka (Women)
В
26.10.2024Матч завершено
Zadar (Women)86 : 74Brod na Savi (Women)
П
19.10.2024Матч завершено
Brod na Savi (Women)58 : 77Ragusa Dubrovnik (Women)
П
12.10.2024Матч завершено
Plamen Pozega (Women)85 : 60Brod na Savi (Women)
П
06.10.2024Матч завершено
Brod na Savi (Women)75 : 80ZKK Pula (Women)
П
28.09.2024Матч завершено
Tresnjevka (Women)69 : 65Brod na Savi (Women)
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025
Глядачі
60
Суддя
Frane Mjeda

Найближчі матчі: Sibenik (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Sibenik (Women)16:00Plamen Pozega (Women)

Найближчі матчі: Brod na Savi (Women)

04.11.2026Матч відбудеться
Brod na Savi (Women)19:00Jairis (Women)
08.11.2026Матч відбудеться
Brod na Savi (Women)14:30Zadar (Women)

Croatia. A1 League. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ragusa Dubrovnik (Women)2221010:0043
2Tresnjevka (Women)2221010:0043
3KK Studio Zagreb (Women)2215070:0037
4Sibenik (Women)2215070:0037
5Zadar Plus (Women)2214080:0036
6Plamen Pozega (Women)22120100:0034
7FSV Rijeka (Women)2290130:0031
8Zadar (Women)2270150:0029
9Brod na Savi (Women)2260160:0028
10KAZL (Women)2260160:0028
11Medvescak (Women)2240180:0026
12ZKK Pula (Women)2220200:0024
  • Promotion - Premier League. Women (Play-off: Round of 4)
  • Premier League. Women (Relegation - Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • ТМ 170.5 у 4 з 5 матчів80%

За останніми матчами: господарі — 5, гості — 0

Ринки за останніми матчами

Sibenik (Women)матчів: 2 · 0Brod na Savi (Women)
158,5Середній тотал матчу0,0
100%2/2ТБ 148.5—
0%0/2ТМ 148.5—
50%1/2ТБ 153.5—
50%1/2ТМ 153.5—
50%1/2ТБ 158.5—
50%1/2ТМ 158.5—
50%1/2ТБ 163.5—
50%1/2ТМ 163.5—
0%0/2ТБ 168.5—
100%2/2ТМ 168.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 0
Sibenik (Women)Brod na Savi (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3747100%Період 1———
4434100%Період 2———
4341100%Період 3———
3041100%Період 4———
  • • Sibenik (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 44 з 154 (29%).
  • • Sibenik (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 47 з 163.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Sibenik (Women)5 з 6
17%Перемога: Brod na Savi (Women)1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 147,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +36 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 4