Xinjiang Flying Tigers — Shanxi Fenjiu Loongs 100:89: огляд і статистика матчу

Club Friendlies · 03.10.2024 11:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Xinjiang Flying Tigers
Матч завершено100 : 8903.10.2024 11:30
Shanxi Fenjiu Loongs

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Xinjiang Flying Tigers0%
  • Нічия0%
  • Shanxi Fenjiu Loongs0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Xinjiang Flying Tigers 100:89 Shanxi Fenjiu Loongs, Club Friendlies, 03.10.2024 11:30 (UTC). Перемога — за командою Xinjiang Flying Tigers.

Xinjiang Flying Tigers за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Shanxi Fenjiu Loongs за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів Xinjiang Flying Tigers і Shanxi Fenjiu Loongs: зустрічей — 20, перемог Xinjiang Flying Tigers — 4, перемог Shanxi Fenjiu Loongs — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 02.02.2024 11:35: Shanxi Fenjiu Loongs 111:108 Xinjiang Flying Tigers.

Пов'язані сторінки: Xinjiang Flying Tigers, Shanxi Fenjiu Loongs, таблиця Club Friendlies.

Ще матчі: Баскетбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Xinjiang Flying Tigers
25311925100
Shanxi Fenjiu Loongs
2322222289

Перебіг матчу

Xinjiang Flying Tigers +15Найбільший відрив+3 Shanxi Fenjiu Loongs
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
652 / 1242
Очки
590 / 1242
Матчі
02.02.2024Матч завершено
Shanxi Fenjiu Loongs111 : 108Xinjiang Flying Tigers
09.12.2023Матч завершено
Xinjiang Flying Tigers111 : 86Shanxi Fenjiu Loongs
30.12.2022Матч завершено
Xinjiang Flying Tigers127 : 110Shanxi Fenjiu Loongs
14.12.2022Матч завершено
Shanxi Fenjiu Loongs110 : 107Xinjiang Flying Tigers
08.10.2022Матч завершено
Shanxi Fenjiu Loongs80 : 98Xinjiang Flying Tigers
28.10.2021Матч завершено
Shanxi Fenjiu Loongs93 : 101Xinjiang Flying Tigers

Попередні матчі: Xinjiang Flying Tigers

22.09.2024Матч завершено
Xinjiang Flying Tigers97 : 72Qingdao Guoxin Haitian Eagle
В
21.09.2024Матч завершено
Nanjing Monkey King93 : 96Xinjiang Flying Tigers
В
20.09.2024Матч завершено
Xinjiang Flying Tigers88 : 66Sichuan Blue Whales
В
25.08.2024Матч завершено
Xinjiang Flying Tigers116 : 112Tianjin Pioneers
В
24.08.2024Матч завершено
Nanjing Monkey King88 : 101Xinjiang Flying Tigers
В
23.08.2024Матч завершено
Xinjiang Flying Tigers73 : 77Jiangsu Dragons
П

Попередні матчі: Shanxi Fenjiu Loongs

21.09.2024Матч завершено
Shanxi Fenjiu Loongs102 : 93Jilin Northeast Tigers
В
20.09.2024Матч завершено
Zhejiang Lions70 : 74Shanxi Fenjiu Loongs
В
15.04.2024Матч завершено
Zhejiang Lions109 : 96Shanxi Fenjiu Loongs
П
13.04.2024Матч завершено
Shanxi Fenjiu Loongs132 : 118Zhejiang Lions
В
10.04.2024Матч завершено
Zhejiang Lions107 : 97Shanxi Fenjiu Loongs
П
06.04.2024Матч завершено
Shanxi Fenjiu Loongs117 : 103Beijing Royal Fighters
В

Інформація про матч

Турнір
Friendlies
Сезон
2024

Найближчі матчі: Xinjiang Flying Tigers

03.11.2026Матч відбудеться
Shanxi Fenjiu Loongs11:35Xinjiang Flying Tigers

Найближчі матчі: Shanxi Fenjiu Loongs

03.11.2026Матч відбудеться
Shanxi Fenjiu Loongs11:35Xinjiang Flying Tigers

Тренди

  • Переможна серія: 3100%
  • Без поразок поспіль: 3100%
  • Обидві забивають поспіль: 3100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 3100%
  • Забиває поспіль: 3100%

За останніми матчами: господарі — 3, гості — 0

Ринки за останніми матчами

Xinjiang Flying Tigersматчів: 1 · 0Shanxi Fenjiu Loongs
228,0Середній тотал матчу0,0
100%1/1ТБ 218.5—
0%0/1ТМ 218.5—
100%1/1ТБ 223.5—
0%0/1ТМ 223.5—
0%0/1ТБ 228.5—
100%1/1ТМ 228.5—
0%0/1ТБ 233.5—
100%1/1ТМ 233.5—
0%0/1ТБ 238.5—
100%1/1ТМ 238.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 1 · 0
Xinjiang Flying TigersShanxi Fenjiu Loongs
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3234100%Період 1———
3827100%Період 2———
2425100%Період 3———
2226100%Період 4———
  • • Xinjiang Flying Tigers найбільше забиває у відрізку Період 2: 38 з 116 (33%).
  • • Xinjiang Flying Tigers найбільше пропускає у відрізку Період 1: 34 з 112.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Xinjiang Flying Tigers4 з 6
33%Перемога: Shanxi Fenjiu Loongs2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 207 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +15 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 3