Shenzhen Leopards — Tianjin Pioneers 110:107: огляд і статистика матчу
China Championship · 29.12.2024 11:35 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Shenzhen Leopards0%
- Нічия0%
- Tianjin Pioneers0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Shenzhen Leopards 110:107 Tianjin Pioneers, China Championship, 29.12.2024 11:35 (UTC). Перемога — за командою Shenzhen Leopards.
Shenzhen Leopards за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Tianjin Pioneers за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.
В історії очних матчів Shenzhen Leopards і Tianjin Pioneers: зустрічей — 20, перемог Shenzhen Leopards — 5, перемог Tianjin Pioneers — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 22.10.2024 11:35: Tianjin Pioneers 103:114 Shenzhen Leopards.
Shenzhen Leopards — 13-й рядок таблиці (0 оч. за 46 ігор). Tianjin Pioneers — 16-й рядок таблиці (0 оч. за 46 ігор).
Статистика та результати: результати та розклад Shenzhen Leopards, результати та розклад Tianjin Pioneers, таблиця China Championship.
Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 | 28 | 22 | 33 | 110 | |
| 29 | 23 | 28 | 27 | 107 |
Статистика матчу
- 76 Field goals attempted 82
- 41 Field goals scored 38
- 53.95% Field goals 46.34%
- 60 2-point field goals attempted 43
- 35 2-point field goals scored 20
- 58.33% 2-pt 46.51%
- 16 3-point field goals attempted 39
- 6 3-point field goals scored 18
- 37.5% 3-pt 46.15%
- 32 Free throws attempted 17
- 22 Free throws scored 13
- 68.8% Free throws 76.5%
- 14 Offensive rebounds 11
- 34 Defensive rebounds 25
- 48 Total rebounds 36
- 23 Assists 24
- 1 Blocks 2
- 18 Turnovers 15
- 6 Steals 9
- 19 Personal fouls 28
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 18 | 14 | 2 | 1 | 38:40 | 14 | 6 | 3 | 1 | 5 | 1 | 6 | 7 | — | 4 | 11 | 5 | 5 | |
| 1 | 13 | -9 | — | — | 23:08 | 9 | 5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 5 | 4 | 2 | |
| 2 | 19 | -3 | 2 | 1 | 26:40 | 11 | 7 | — | — | 5 | 6 | 11 | 17 | — | 1 | 11 | 7 | 7 | |
| 5 | 8 | -5 | 5 | — | 19:20 | 9 | 3 | — | — | 2 | 1 | 3 | 4 | — | 1 | 9 | 3 | 2 | |
| 1 | 2 | 6 | — | — | 25:42 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | |
| 1 | 20 | 6 | — | — | 29:44 | 13 | 8 | 6 | 2 | 2 | 1 | — | 1 | — | 4 | 7 | 6 | 2 | |
| — | 5 | -1 | — | — | 17:33 | 3 | 1 | — | — | 3 | — | 1 | 1 | — | — | 3 | 1 | 4 | |
| 9 | 14 | 10 | 4 | 3 | 28:52 | 12 | 7 | — | — | — | — | 7 | 7 | — | 1 | 12 | 7 | 2 | |
| 2 | 8 | -1 | 1 | — | 21:10 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | — | 1 | 1 | — | 3 | — | — | 2 | |
| — | 3 | -2 | 2 | 1 | 9:06 | 1 | 1 | — | — | 1 | 3 | 3 | 6 | — | 1 | 1 | 1 | 4 |
Склади
Основний склад
Запасні
Тренер

Zhou Peng
Основний склад
Запасні
Тренер

Qingpeng Zhang
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Shenzhen LeopardsУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
Tianjin PioneersПопередні матчі: Shenzhen Leopards
Попередні матчі: Tianjin Pioneers
Інформація про матч
- Турнір
- China Championship
- Сезон
- 2024/2025
Найближчі матчі: Shenzhen Leopards
Найближчі матчі: Tianjin Pioneers
China Championship
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 46 | 39 | 0 | 7 | 0:0 | 0 | 0 | ВВПВВ | |
| 2 | 46 | 34 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППВ | |
| 3 | 46 | 32 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВПВ | |
| 4 | 46 | 32 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 5 | 46 | 32 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППВ | |
| 6 | 46 | 32 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВВВ | |
| 7 | 46 | 31 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 8 | 46 | 31 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 9 | 46 | 30 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 10 | 46 | 28 | 0 | 18 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППВ | |
| 11 | 46 | 27 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВВ | |
| 12 | 46 | 23 | 0 | 23 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВВ | |
| 13 | 46 | 17 | 0 | 29 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППП | |
| 14 | 46 | 14 | 0 | 32 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППП | |
| 15 | 46 | 12 | 0 | 34 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПП | |
| 16 | 46 | 12 | 0 | 34 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПП | |
| 17 | 46 | 10 | 0 | 36 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 18 | 46 | 9 | 0 | 37 | 0:0 | 0 | 0 | ПППВП | |
| 19 | 46 | 9 | 0 | 37 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 20 | 46 | 6 | 0 | 40 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП |
- Promotion - China Championship (Play-off: Round of 8)
- Promotion - China Championship (Play-off: Round of 16)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Серія поразок: 3100%
Без перемог поспіль: 3100%
Забивала більше 97.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала менше 112.5 у 5 з 6 матчів83%
Забивала менше 101.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала більше 101.5 у 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 142 | 129 | 100% | Період 1 | 100% | 77 | 127 |
| 147 | 147 | 100% | Період 2 | 100% | 99 | 115 |
| 131 | 113 | 100% | Період 3 | 100% | 103 | 113 |
| 139 | 121 | 100% | Період 4 | 100% | 99 | 110 |
| 8 | 13 | 100% | Період 5 | — | — | — |
- • Shenzhen Leopards найбільше забиває у відрізку Період 2: 147 з 567 (26%).
- • Shenzhen Leopards найбільше пропускає у відрізку Період 2: 147 з 523.
- • Tianjin Pioneers найбільше забиває у відрізку Період 3: 103 з 378 (27%).
- • Tianjin Pioneers найбільше пропускає у відрізку Період 1: 127 з 465.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 199 гола за матч.