Universidade Catolica — Club Deportes Espanol de Talca 72:66: огляд і статистика матчу

Chile Championship · 26.02.2025 23:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Claudio Andres Osorio Vargas (Chile)
Universidade Catolica
Матч завершено72 : 6626.02.2025 23:00
Club Deportes Espanol de Talca

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Universidade Catolica0%
  • Нічия0%
  • Club Deportes Espanol de Talca0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Universidade Catolica 72:66 Club Deportes Espanol de Talca, Chile Championship, 26.02.2025 23:00 (UTC). Переможець матчу — Universidade Catolica.

Форма Universidade Catolica в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Club Deportes Espanol de Talca в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Universidade Catolica — 5, перемоги Club Deportes Espanol de Talca — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 29.01.2025 23:00: Club Deportes Espanol de Talca 63:51 Universidade Catolica.

Universidade Catolica: 10-е місце в таблиці, очки — 54, зіграно матчів — 32. Club Deportes Espanol de Talca: 12-е місце в таблиці, очки — 46, зіграно матчів — 32.

Ще на сайті: Universidade Catolica, Club Deportes Espanol de Talca, Chile Championship.

Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Universidade Catolica
286162272
Club Deportes Espanol de Talca
2416111566

Статистика матчу

  • 56 Field goals attempted 63
  • 26 Field goals scored 26
  • 46.4% Field goals 41.3%
  • 44 2-point field goals attempted 40
  • 23 2-point field goals scored 20
  • 52.3% 2-pt 50%
  • 12 3-point field goals attempted 23
  • 3 3-point field goals scored 6
  • 25% 3-pt 26.1%
  • 25 Free throws attempted 15
  • 17 Free throws scored 8
  • 68% Free throws 53.3%
  • 7 Offensive rebounds 7
  • 31 Defensive rebounds 26
  • 38 Total rebounds 33
  • 18 Assists 17
  • 2 Blocks 3
  • 10 Turnovers 9
  • 6 Steals 6
  • 15 Personal fouls 17

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPББF2PFG.A2PFGMFT
Juan DlugoszewskiChileDlugoszewski6242134:03512———22——131—
Juan AguayoChileAguayo11021—33:4975————44——275—
Deiker SalcedoChileSalcedo413112236:44115112—33—131042
Vicente DamianovicChileDamianovic Carrasco—622—25:2281613156—112—6
Pedro LeopoldinoBrazilPedro Leopoldino21911—26:0897——5145—13977
Cristobal SalasChileSalas1—2—15:571—————————11——
Sebastian NavarreteChileNavarrete255—114:194221—134——1212
Vicente PennaChileVicente Penna—1-4——1:15————1—————2——2
Randy RickardsUnited StatesRandy Rickards21672122:231151—637102—11056

Склади

Перебіг матчу

Universidade Catolica +7Найбільший відрив+6 Club Deportes Espanol de Talca
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

5 / 20
Перемоги
1 / 20
431 / 832
Очки
401 / 832
Матчі

Попередні матчі: Universidade Catolica

09.02.2025Матч завершено
Universidade Catolica77 : 63Colo Colo
В
07.02.2025Матч завершено
Sportiva Italiana100 : 73Universidade Catolica
П
02.02.2025Матч завершено
Universidade Catolica68 : 73Colegio Los Leones
П
01.02.2025Матч завершено
Universidade Catolica49 : 62Club Deportes Puente Alto
П
29.01.2025Матч завершено
Club Deportes Espanol de Talca63 : 51Universidade Catolica
П
24.01.2025Матч завершено
Colo Colo62 : 65Universidade Catolica
В

Попередні матчі: Club Deportes Espanol de Talca

09.02.2025Матч завершено
Club Deportes Espanol de Talca74 : 77Sportiva Italiana
П
02.02.2025Матч завершено
Club Deportes Espanol de Talca57 : 90Colo Colo
П
31.01.2025Матч завершено
Colegio Los Leones81 : 59Club Deportes Espanol de Talca
П
29.01.2025Матч завершено
Club Deportes Espanol de Talca63 : 51Universidade Catolica
В
25.01.2025Матч завершено
Sportiva Italiana99 : 80Club Deportes Espanol de Talca
П

Інформація про матч

Сезон
2024/2025
Суддя
Claudio Andres Osorio Vargas

Chile Championship

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Universidad de Concepcion3226060:0078
2Colegio Los Leones3228040:0077
3Puerto Varas32220100:0070
4Sportiva Italiana32190130:0067
5Espanol de Osorno32210110:0067
6Club Deportes Puente Alto32140180:0064
7ABA Ancud32150170:0063
8Colo Colo32150170:0062
9Las Animas32140180:0059
10Universidade Catolica3290230:0054
11Deportivo Valdivia3260260:0048
12Club Deportes Espanol de Talca3230290:0046
  • Promotion - LNB (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - LNB (Play-off: Round of 16)
  • LNB (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 144.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 2

Ринки за останніми матчами

Universidade Catolicaматчів: 3 · 0Club Deportes Espanol de Talca
130,7Середній тотал матчу0,0
67%2/3ТБ 120.5—
33%1/3ТМ 120.5—
67%2/3ТБ 125.5—
33%1/3ТМ 125.5—
67%2/3ТБ 130.5—
33%1/3ТМ 130.5—
67%2/3ТБ 135.5—
33%1/3ТМ 135.5—
33%1/3ТБ 140.5—
67%2/3ТМ 140.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 0
Universidade CatolicaClub Deportes Espanol de Talca
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5739100%Період 1———
4564100%Період 2———
4743100%Період 3———
4552100%Період 4———
  • • Universidade Catolica найбільше забиває у відрізку Період 1: 57 з 194 (29%).
  • • Universidade Catolica найбільше пропускає у відрізку Період 2: 64 з 198.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
83%Перемога: Universidade Catolica5 з 6
17%Перемога: Club Deportes Espanol de Talca1 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 138,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +7 Макс. відрив: +6Зміни лідера: 13