BARS RGEU — CSKA Moscow II 74:101: огляд і статистика матчу

Russia. Superleague · 22.10.2025 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
BARS RGEU
Матч завершено74 : 10122.10.2025 16:00
CSKA Moscow II

Хто переможе?

Голосів: 0
  • BARS RGEU0%
  • Нічия0%
  • CSKA Moscow II0%

Огляд

Підсумковий рахунок: BARS RGEU 74:101 CSKA Moscow II, Russia. Superleague, 22.10.2025 16:00 (UTC). Перемога — за командою CSKA Moscow II.

BARS RGEU за останні 6 ігор: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. CSKA Moscow II за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів BARS RGEU і CSKA Moscow II: зустрічей — 4, перемог BARS RGEU — 1, перемог CSKA Moscow II — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 10.03.2025 17:00: BARS RGEU 65:94 CSKA Moscow II.

BARS RGEU — 15-й рядок таблиці (0 оч. за 0 ігор). CSKA Moscow II — 7-й рядок таблиці (0 оч. за 26 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад BARS RGEU, результати та розклад CSKA Moscow II, Russia. Superleague.

Дивіться також: усі матчі дня — Баскетбол. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
BARS RGEU
2221141774
CSKA Moscow II
27213023101

Склади

Перебіг матчу

BARS RGEU +0Найбільший відрив+30 CSKA Moscow II
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 4
з них нічиїх: 0

1 / 4
Перемоги
3 / 4
281 / 617
Очки
336 / 617
Матчі
10.03.2025Матч завершено
BARS RGEU65 : 94CSKA Moscow II
10.12.2024Матч завершено
CSKA Moscow II88 : 76BARS RGEU
11.02.2024Матч завершено
BARS RGEU80 : 69CSKA Moscow II
22.11.2023Матч завершено
CSKA Moscow II85 : 60BARS RGEU

Попередні матчі: BARS RGEU

16.10.2025Матч завершено
Zenit Saint-Petersburg II96 : 85BARS RGEU
П
13.10.2025Матч завершено
Dynamo Grozny79 : 60BARS RGEU
П
08.10.2025Матч завершено
BARS RGEU85 : 96Universitet Yugra
П
04.10.2025Матч завершено
BARS RGEU75 : 85Novosibirsk
П
01.10.2025Матч завершено
BARS RGEU80 : 88Barnaul Altai Krai
П
23.04.2025Матч завершено
SSHOR Lokomotiv-Kuban54 : 75BARS RGEU
В

Попередні матчі: CSKA Moscow II

12.10.2025Матч завершено
CSKA Moscow II95 : 51Dinamo Vladivostok
В
03.10.2025Матч завершено
Metalurg Magnitogorsk71 : 66CSKA Moscow II
П
30.09.2025Матч завершено
CBK85 : 54CSKA Moscow II
П
14.05.2025Матч завершено
CSKA Moscow II74 : 86Temp-SUMZ
П
14.05.2025Матч завершено
CSKA Moscow II74 : 86Temp-SUMZ
П
12.05.2025Матч завершено
CSKA Moscow II82 : 67Temp-SUMZ
В

Інформація про матч

Найближчі матчі: BARS RGEU

25.10.2025Матч відбудеться
BARS RGEU11:00Tambov
02.11.2025Матч відбудеться
Metalurg Magnitogorsk11:00BARS RGEU

Найближчі матчі: CSKA Moscow II

12.11.2026Матч відбудеться
CSKA Moscow II16:00Dinamo Ufa

Russia. Superleague

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Dinamo Vladivostok2618080:000
2CBK2618080:000
3Temp-SUMZ2617090:000
4Dinamo Ufa26160100:000
5Dynamo Grozny26160100:000
6Khimki26150110:000
7CSKA Moscow II26150110:000
8Universitet Yugra26150110:000
9Zenit Saint-Petersburg II26120140:000
10Novosibirsk26100160:000
11Metalurg Magnitogorsk26100160:000
12Kupol-Rodniki2680180:000
13Tambov2680180:000
14Barnaul Altai Krai2640220:000
15BARS RGEU00000:000
  • Promotion - Superleague (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - Superleague (Play-In)
  • Superleague (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 5100%
  • Без перемог поспіль: 5100%
  • Пропускала більше 77.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 138.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

BARS RGEUматчів: 3 · 2CSKA Moscow II
169,7Середній тотал матчу138,0
—ТБ 128.5100%2/2
—ТМ 128.50%0/2
—ТБ 133.5100%2/2
—ТМ 133.50%0/2
—ТБ 138.550%1/2
—ТМ 138.550%1/2
—ТБ 143.50%0/2
—ТМ 143.5100%2/2
—ТБ 148.50%0/2
—ТМ 148.5100%2/2
100%3/3ТБ 159.5—
0%0/3ТМ 159.5—
67%2/3ТБ 164.5—
33%1/3ТМ 164.5—
33%1/3ТБ 169.5—
67%2/3ТМ 169.5—
33%1/3ТБ 174.5—
67%2/3ТМ 174.5—
33%1/3ТБ 179.5—
67%2/3ТМ 179.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
BARS RGEUCSKA Moscow II
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5063100%Період 1100%2548
8066100%Період 2100%3039
4479100%Період 3100%2835
6661100%Період 4100%3734
  • • BARS RGEU найбільше забиває у відрізку Період 2: 80 з 240 (33%).
  • • BARS RGEU найбільше пропускає у відрізку Період 3: 79 з 269.
  • • CSKA Moscow II найбільше забиває у відрізку Період 4: 37 з 120 (31%).
  • • CSKA Moscow II найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 156.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.54 з 4
100%ТБ 2.54 з 4
100%ТБ 3.54 з 4
100%Обидві заб'ють4 з 4
25%Перемога: BARS RGEU1 з 4
75%Перемога: CSKA Moscow II3 з 4
0%Нічия0 з 4

Очних зустрічей: 4 · у середньому 154,25 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +0 Макс. відрив: +30Зміни лідера: 0