Tralee Warriors — Limerick Celtics 77:86: огляд і статистика матчу

Ireland. SuperLeague · 28.02.2026 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Tralee Warriors
Матч завершено77 : 8628.02.2026 19:00
Limerick Celtics

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Tralee Warriors0%
  • Нічия0%
  • Limerick Celtics0%

Огляд

28.02.2026 19:00 (UTC) у турнірі Ireland. SuperLeague зустріч Tralee Warriors — Limerick Celtics закінчилася з рахунком 77:86. Переможець матчу — Limerick Celtics.

Форма Tralee Warriors в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Limerick Celtics в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Tralee Warriors — 1, перемоги Limerick Celtics — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 24.10.2025 18:00: Limerick Celtics 90:93 Tralee Warriors.

Tralee Warriors: 5-е місце в таблиці, очки — 30, зіграно матчів — 22. Limerick Celtics: 8-е місце в таблиці, очки — 27, зіграно матчів — 22.

Ще на сайті: Tralee Warriors, Limerick Celtics, таблиця і результати: Ireland. SuperLeague.

Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Tralee Warriors
1819132777
Limerick Celtics
2418123286

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
93 / 183
Очки
90 / 183
Матчі
24.10.2025Матч завершено
Limerick Celtics90 : 93Tralee Warriors

Попередні матчі: Tralee Warriors

21.02.2026Матч завершено
Killester58 : 72Tralee Warriors
В
15.02.2026Матч завершено
Tralee Warriors85 : 88Sligo All Stars
П
13.02.2026Матч завершено
Tralee Warriors73 : 82Ballincollig
П
07.02.2026Матч завершено
St. Vincents71 : 79Tralee Warriors
В
01.02.2026Матч завершено
Belfast Star84 : 78Tralee Warriors
П
25.01.2026Матч завершено
UCC Demons80 : 75Tralee Warriors
П

Попередні матчі: Limerick Celtics

14.02.2026Матч завершено
Limerick Celtics77 : 70UCD Marian
В
13.02.2026Матч завершено
St. Vincents76 : 73Limerick Celtics
П
07.02.2026Матч завершено
Limerick Celtics76 : 97Killester
П
01.02.2026Матч завершено
Neptune Cork93 : 105Limerick Celtics
В
25.01.2026Матч завершено
Limerick Celtics66 : 89Belfast Star
П
10.01.2026Матч завершено
Limerick Celtics114 : 103Sligo All Stars
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Ireland. SuperLeague

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ballincollig2217050:0051
2Killester2216060:0048
3Belfast Star2216060:0048
4Eanna2214080:0042
5Tralee Warriors22100120:0030
6UCD Marian22100120:0030
7St. Vincents22100120:0030
8Limerick Celtics2290130:0027
9UCC Demons2280140:0024
10Sligo All Stars2280140:0024
11KCYMS2270150:0021
12Neptune Cork2270150:0021
  • Promotion - Superleague (Play-off: Round of 8)
  • Superleague (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • ТБ 154.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Забивала менше 86.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 9, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Tralee Warriorsматчів: 4 · 5Limerick Celtics
167,8Середній тотал матчу170,2
75%3/4ТБ 157.5—
25%1/4ТМ 157.5—
—ТБ 160.560%3/5
—ТМ 160.540%2/5
75%3/4ТБ 162.5—
25%1/4ТМ 162.5—
—ТБ 165.540%2/5
—ТМ 165.560%3/5
75%3/4ТБ 167.5—
25%1/4ТМ 167.5—
—ТБ 170.540%2/5
—ТМ 170.560%3/5
50%2/4ТБ 172.5—
50%2/4ТМ 172.5—
—ТБ 175.540%2/5
—ТМ 175.560%3/5
0%0/4ТБ 177.5—
100%4/4ТМ 177.5—
—ТБ 180.540%2/5
—ТМ 180.560%3/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 5
Tralee WarriorsLimerick Celtics
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8399100%Період 1100%8485
9970100%Період 2100%8266
8686100%Період 3100%9387
7672100%Період 4100%7889
  • • Tralee Warriors найбільше забиває у відрізку Період 2: 99 з 344 (29%).
  • • Tralee Warriors найбільше пропускає у відрізку Період 1: 99 з 327.
  • • Limerick Celtics найбільше забиває у відрізку Період 3: 93 з 337 (28%).
  • • Limerick Celtics найбільше пропускає у відрізку Період 4: 89 з 327.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.