Obras Sanitarias — San Lorenzo de Almagro 76:70: огляд і статистика матчу
Argentina. LNB · 18.04.2026 14:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Obras Sanitarias0%
- Нічия0%
- San Lorenzo de Almagro0%
Огляд
18.04.2026 14:30 (UTC) у турнірі Argentina. LNB зустріч Obras Sanitarias — San Lorenzo de Almagro закінчилася з рахунком 76:70. Переможець матчу — Obras Sanitarias.
Форма Obras Sanitarias в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 2, поразки — 2. Форма San Lorenzo de Almagro в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Obras Sanitarias — 4, перемоги San Lorenzo de Almagro — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 29.12.2025 01:10: San Lorenzo de Almagro 81:89 Obras Sanitarias.
Obras Sanitarias: 7-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 36. San Lorenzo de Almagro: 16-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 36.
Статистика та результати: результати та розклад Obras Sanitarias, результати та розклад San Lorenzo de Almagro, Argentina. LNB.
Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 19 | 20 | 16 | 76 | |
| 17 | 18 | 14 | 21 | 70 |
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 12 | 14 | — | 1 | 22:10 | 7 | 4 | — | 1 | — | 1 | — | 2 | 2 | — | — | |
| 1 | 5 | 11 | 1 | — | 21:17 | 2 | 1 | — | 1 | 2 | 3 | — | 2 | 2 | 1 | — | |
| 1 | 8 | 15 | 1 | 1 | 25:51 | — | — | 4 | 4 | 7 | 11 | — | 1 | 5 | 2 | 10 | |
| 4 | 16 | 9 | 3 | 1 | 25:14 | 8 | 2 | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 7 | 5 | — | |
| 1 | 11 | 4 | 1 | 2 | 29:56 | 3 | 2 | 3 | 1 | 4 | 5 | 1 | 1 | 4 | 1 | 6 | |
| 1 | 2 | -8 | 1 | 1 | 17:50 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | — | 2 | 1 | 1 | — | |
| 3 | 5 | -9 | 1 | — | 14:09 | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 4 | — | 3 | 2 | 2 | 1 | |
| 1 | 5 | -4 | 2 | — | 19:07 | 4 | 1 | — | 1 | — | 1 | — | 1 | 2 | 1 | — | |
| 2 | 12 | -2 | — | 1 | 24:26 | 5 | 2 | — | — | 5 | 5 | 1 | 1 | 7 | 3 | — |
Склади
Основний склад
Запасні
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Obras SanitariasУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
San Lorenzo de AlmagroПопередні матчі: Obras Sanitarias
Попередні матчі: San Lorenzo de Almagro
Інформація про матч
- Турнір
- Argentina. LNB
Найближчі матчі: San Lorenzo de Almagro
Argentina. LNB
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 36 | 24 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 2 | 36 | 24 | 0 | 12 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 3 | 36 | 23 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 4 | 36 | 23 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПВ | |
| 5 | 36 | 22 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 6 | 36 | 21 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПВ | |
| 7 | 36 | 21 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВП | |
| 8 | 36 | 20 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППП | |
| 9 | 36 | 20 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 0 | ПВПВП | |
| 10 | 36 | 20 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВП | |
| 11 | 36 | 19 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВП | |
| 12 | 36 | 17 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПВ | |
| 13 | 36 | 15 | 0 | 21 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВП | |
| 14 | 36 | 14 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПВ | |
| 15 | 36 | 13 | 0 | 23 | 0:0 | 0 | 0 | ВПППП | |
| 16 | 36 | 13 | 0 | 23 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 17 | 36 | 13 | 0 | 23 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПП | |
| 18 | 36 | 13 | 0 | 23 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППВ | |
| 19 | 36 | 7 | 0 | 29 | 0:0 | 0 | 0 | ППВПП |
- Promotion - Liga A (Play-off: Round of 8)
- Promotion - Liga A (Play-offs: Round of 16)
- Liga A (Play Out)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Серія поразок: 4100%
Без перемог поспіль: 4100%
ТМ 169.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала менше 84.5 у 7 з 10 матчів70%
Перемоги в 7 з 10 матчів70%
Без поразок у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 96 | 125 | 100% | Період 1 | 100% | 107 | 116 |
| 101 | 101 | 100% | Період 2 | 100% | 123 | 133 |
| 119 | 74 | 100% | Період 3 | 100% | 116 | 107 |
| 89 | 85 | 100% | Період 4 | 100% | 107 | 111 |
- • Obras Sanitarias найбільше забиває у відрізку Період 3: 119 з 405 (29%).
- • Obras Sanitarias найбільше пропускає у відрізку Період 1: 125 з 385.
- • San Lorenzo de Almagro найбільше забиває у відрізку Період 2: 123 з 453 (27%).
- • San Lorenzo de Almagro найбільше пропускає у відрізку Період 2: 133 з 467.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 158,5 гола за матч.