USK Prague II (Women) — Zabiny Brno II (Women) 73:65: огляд і статистика матчу

Czech Republic. League 1. Women · 07.02.2026 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Ruzicka M. (Чех)
USK Prague II (Women)
Матч завершено73 : 6507.02.2026 13:00
Zabiny Brno II (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • USK Prague II (Women)0%
  • Нічия0%
  • Zabiny Brno II (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: USK Prague II (Women) 73:65 Zabiny Brno II (Women), Czech Republic. League 1. Women, 07.02.2026 13:00 (UTC). Перемога — за командою USK Prague II (Women).

USK Prague II (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Zabiny Brno II (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.

В історії очних матчів USK Prague II (Women) і Zabiny Brno II (Women): зустрічей — 3, перемог USK Prague II (Women) — 1, перемог Zabiny Brno II (Women) — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 05.10.2025 11:00: Zabiny Brno II (Women) 86:72 USK Prague II (Women).

USK Prague II (Women) — 6-й рядок таблиці (35 оч. за 22 ігор). Zabiny Brno II (Women) — 3-й рядок таблиці (36 оч. за 22 ігор).

Статистика та результати: результати та розклад USK Prague II (Women), результати та розклад Zabiny Brno II (Women), Czech Republic. League 1. Women.

Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
USK Prague II (Women)
2020151873
Zabiny Brno II (Women)
1717181365

Статистика матчу

  • 60 Field goals attempted 69
  • 26 Field goals scored 27
  • 43.33% Field goals 39.13%
  • 38 2-point field goals attempted 48
  • 18 2-point field goals scored 24
  • 47.37% 2-pt 50%
  • 22 3-point field goals attempted 21
  • 8 3-point field goals scored 3
  • 36.36% 3-pt 14.29%
  • 21 Free throws attempted 11
  • 13 Free throws scored 8
  • 61.9% Free throws 72.7%
  • 11 Offensive rebounds 9
  • 33 Defensive rebounds 27
  • 44 Total rebounds 36
  • 22 Assists 10
  • 4 Blocks 3
  • 25 Turnovers 18
  • 11 Steals 13
  • 11 Personal fouls 18

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Viktorie StaflovaCzech RepublicViktorie Staflova24-91—14:5941311—————1—2
Mariana PribylovaCzech RepublicMariana Pribylova412123—32:5210532—112—173—
Eliska JavanskaCzech RepublicEliska Javanska27142—25:25733—1—33—1432
Natalie KucowskiUnited StatesNatalie Kucowski112—2326:4284222—884—624
Karolina CahovaCzech RepublicKarolina Cahova3891118:0332——4314—4324
SloveniaTea Ramsak1473—24:3332———336—232—
Czech RepublicEmma Frankova1—-3113:221—1——————————
Karolina TausovaCzech RepublicKarolina Tausova513153128:121054121910—1643
Karolina PetlanovaCzech RepublicKarolina Petlanova313-15524:17134623123—2726
Karolina KotrcovaCzech RepublicKarolina Kotrcova——-41—1:351—————————1——

Склади

Перебіг матчу

USK Prague II (Women) +12Найбільший відрив+3 Zabiny Brno II (Women)
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

1 / 3
Перемоги
2 / 3
208 / 415
Очки
207 / 415
Матчі
05.10.2025Матч завершено
Zabiny Brno II (Women)86 : 72USK Prague II (Women)
29.03.2025Матч завершено
USK Prague II (Women)85 : 64Zabiny Brno II (Women)
01.12.2024Матч завершено
Zabiny Brno II (Women)57 : 51USK Prague II (Women)

Попередні матчі: USK Prague II (Women)

18.01.2026Матч завершено
UP Olomouc (Women)70 : 91USK Prague II (Women)
В
17.01.2026Матч завершено
Havirgov (Women)74 : 69USK Prague II (Women)
П
14.12.2025Матч завершено
BA Sparta Praha (Women)65 : 50USK Prague II (Women)
П
13.12.2025Матч завершено
USK Prague II (Women)74 : 67BA Sparta Praha (Women)
В
23.11.2025Матч завершено
USK Prague II (Women)49 : 68Levharti Chomutov II (Women)
П
22.11.2025Матч завершено
USK Prague II (Women)79 : 69D-Bak (Women)
В

Попередні матчі: Zabiny Brno II (Women)

18.01.2026Матч завершено
Zabiny Brno II (Women)80 : 68Aritma Praha (Women)
В
17.01.2026Матч завершено
Zabiny Brno II (Women)61 : 52Sokol Nusle (Women)
В
14.12.2025Матч завершено
Zabiny Brno II (Women)70 : 39Brno II (Women)
В
13.12.2025Матч завершено
Brno II (Women)57 : 65Zabiny Brno II (Women)
В
23.11.2025Матч завершено
Zabiny Brno II (Women)86 : 67Sokol Pecky (Women)
В
22.11.2025Матч завершено
Zabiny Brno II (Women)88 : 60SBK Sadska (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026
Суддя
Ruzicka M.

Найближчі матчі: USK Prague II (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Sokol Nusle (Women)17:00USK Prague II (Women)
08.11.2026Матч відбудеться
BA Sparta Praha (Women)10:00USK Prague II (Women)

Найближчі матчі: Zabiny Brno II (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
BA Sparta Praha (Women)15:30Zabiny Brno II (Women)
08.11.2026Матч відбудеться
Sokol Nusle (Women)10:00Zabiny Brno II (Women)

Czech Republic. League 1. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Havirgov (Women)2218040:0040
2Sokol Pecky (Women)2217050:0039
3Zabiny Brno II (Women)2214080:0036
4BA Sparta Praha (Women)2214080:0036
5Aritma Praha (Women)2213090:0035
6USK Prague II (Women)2213090:0035
7Brno II (Women)2290130:0031
8Sokol Nusle (Women)2290130:0031
9Levharti Chomutov II (Women)2280140:0030
10SBK Sadska (Women)2270150:0029
11D-Bak (Women)2260160:0028
12UP Olomouc (Women)2240180:0026
  • Promotion - League 1. Women (Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 70.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 2

Ринки за останніми матчами

USK Prague II (Women)матчів: 3 · 0Zabiny Brno II (Women)
135,3Середній тотал матчу0,0
67%2/3ТБ 125.5—
33%1/3ТМ 125.5—
67%2/3ТБ 130.5—
33%1/3ТМ 130.5—
67%2/3ТБ 135.5—
33%1/3ТМ 135.5—
67%2/3ТБ 140.5—
33%1/3ТМ 140.5—
33%1/3ТБ 145.5—
67%2/3ТМ 145.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 0
USK Prague II (Women)Zabiny Brno II (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4540100%Період 1———
5558100%Період 2———
4748100%Період 3———
5558100%Період 4———
  • • USK Prague II (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 55 з 202 (27%).
  • • USK Prague II (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 58 з 204.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
33%Перемога: USK Prague II (Women)1 з 3
67%Перемога: Zabiny Brno II (Women)2 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 138,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +3Зміни лідера: 3