JSF Nanterre — Le Mans Sarthe 67:82: огляд і статистика матчу

France. League Cup · 20.02.2026 17:30 · Матч завершено

Порівняти команди
JSF Nanterre
Матч завершено67 : 8220.02.2026 17:30
Le Mans Sarthe

Хто переможе?

Голосів: 0
  • JSF Nanterre0%
  • Нічия0%
  • Le Mans Sarthe0%

Огляд

20.02.2026 17:30 (UTC) у турнірі France. League Cup зустріч JSF Nanterre — Le Mans Sarthe закінчилася з рахунком 67:82. Перемога — за командою Le Mans Sarthe.

JSF Nanterre за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Le Mans Sarthe за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

В історії очних матчів JSF Nanterre і Le Mans Sarthe: зустрічей — 20, перемог JSF Nanterre — 3, перемог Le Mans Sarthe — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 12.12.2025 19:30: JSF Nanterre 98:88 Le Mans Sarthe.

Статистика та результати: статистика JSF Nanterre, статистика Le Mans Sarthe, France. League Cup.

Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
JSF Nanterre
139153067
Le Mans Sarthe
2113222682

Статистика матчу

  • 72 Field goals attempted 59
  • 25 Field goals scored 27
  • 34.72% Field goals 45.76%
  • 42 2-point field goals attempted 35
  • 22 2-point field goals scored 20
  • 52.38% 2-pt 57.14%
  • 30 3-point field goals attempted 24
  • 3 3-point field goals scored 7
  • 10% 3-pt 29.17%
  • 22 Free throws attempted 27
  • 14 Free throws scored 21
  • 63.6% Free throws 77.8%
  • 17 Offensive rebounds 6
  • 27 Defensive rebounds 33
  • 44 Total rebounds 39
  • 17 Assists 21
  • 2 Blocks 1
  • 9 Turnovers 12
  • 8 Steals 5
  • 25 Personal fouls 18

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Len SchoormannGermanySchoormann L.—9—1222:41932—31—1—1733
Hugo Yimga MoukouriFranceYimga Moukouri12—1—14:42715———3312212
Zakai ZeiglerUnited StatesZeigler817——123:29852—7—33—1658
Pol LacombeFranceLacombe3511—16:32421—1—2215322
Benjamin SeneFranceSene4——2318:297—4——1—1—33——
Mitchell SaxenUnited StatesSaxen M.—421—13:0822———235—222—
Mathis Dossou YovoFranceDossou Yovo—6—2121:5942——2—66—5425
Roko PrkacinCroatiaPrkacin—11———25:0295——16410—3952
Lucas DussoulierFranceDussoulier13——125:2012191—213—13——
Donta ScottUnited StatesGrant—10—1—18:4210472—437—232—

Склади

Перебіг матчу

JSF Nanterre +3Найбільший відрив+22 Le Mans Sarthe
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

3 / 20
Перемоги
3 / 20
508 / 1020
Очки
512 / 1020
Матчі
12.12.2025Матч завершено
JSF Nanterre98 : 88Le Mans Sarthe
18.01.2025Матч завершено
JSF Nanterre67 : 85Le Mans Sarthe
12.10.2024Матч завершено
Le Mans Sarthe94 : 87JSF Nanterre
09.03.2024Матч завершено
Le Mans Sarthe76 : 89JSF Nanterre
04.10.2023Матч завершено
JSF Nanterre93 : 81Le Mans Sarthe
16.05.2023Матч завершено
Le Mans Sarthe88 : 74JSF Nanterre

Попередні матчі: JSF Nanterre

17.02.2026Матч завершено
ADA Blois Basket 4180 : 109JSF Nanterre
В
15.02.2026Матч завершено
JSF Nanterre76 : 81Monaco
П
08.02.2026Матч завершено
ASVEL Lyon-Villeurbanne64 : 77JSF Nanterre
В
31.01.2026Матч завершено
JSF Nanterre88 : 82Elan Chalon
В
24.01.2026Матч завершено
Boulazac Dordogne84 : 95JSF Nanterre
В
17.01.2026Матч завершено
JSF Nanterre101 : 93JL Bourg
В

Попередні матчі: Le Mans Sarthe

17.02.2026Матч завершено
Le Mans Sarthe88 : 74Strasbourg IG
В
14.02.2026Матч завершено
Elan Chalon71 : 89Le Mans Sarthe
В
11.02.2026Матч завершено
Le Mans Sarthe81 : 94Galatasaray
П
07.02.2026Матч завершено
Le Mans Sarthe92 : 86JDA Dijon Bourgogne
В
04.02.2026Матч завершено
Le Mans Sarthe78 : 72Rytas Vilnius
В
31.01.2026Матч завершено
Strasbourg IG103 : 96Le Mans Sarthe
П

Інформація про матч

Турнір
France. League Cup
Сезон
2026

Найближчі матчі: JSF Nanterre

07.11.2026Матч відбудеться
JSF Nanterre17:30Elan Chalon
11.11.2026Матч відбудеться
Rytas Vilnius17:30JSF Nanterre

Найближчі матчі: Le Mans Sarthe

08.11.2026Матч відбудеться
Strasbourg IG18:00Le Mans Sarthe
11.11.2026Матч відбудеться
Le Mans Sarthe19:00Burgos

France. League Cup

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 85.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 180.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

JSF Nanterreматчів: 3 · 2Le Mans Sarthe
173,7Середній тотал матчу179,5
67%2/3ТБ 163.5—
33%1/3ТМ 163.5—
67%2/3ТБ 168.5—
33%1/3ТМ 168.5—
—ТБ 169.550%1/2
—ТМ 169.550%1/2
33%1/3ТБ 173.5—
67%2/3ТМ 173.5—
—ТБ 174.550%1/2
—ТМ 174.550%1/2
33%1/3ТБ 178.5—
67%2/3ТМ 178.5—
—ТБ 179.550%1/2
—ТМ 179.550%1/2
33%1/3ТБ 183.5—
67%2/3ТМ 183.5—
—ТБ 184.550%1/2
—ТМ 184.550%1/2
—ТБ 189.550%1/2
—ТМ 189.550%1/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
JSF NanterreLe Mans Sarthe
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
8450100%Період 1100%4138
5680100%Період 2100%4651
5269100%Період 3100%4236
7357100%Період 4100%5649
  • • JSF Nanterre найбільше забиває у відрізку Період 1: 84 з 265 (32%).
  • • JSF Nanterre найбільше пропускає у відрізку Період 2: 80 з 256.
  • • Le Mans Sarthe найбільше забиває у відрізку Період 4: 56 з 185 (30%).
  • • Le Mans Sarthe найбільше пропускає у відрізку Період 2: 51 з 174.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: JSF Nanterre3 з 6
50%Перемога: Le Mans Sarthe3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 170 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +22Зміни лідера: 1