Giessen 46 ers — Nurnberger 90:81: огляд і статистика матчу

Germany. Bundesliga 2 · 21.02.2026 16:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Giessen 46 ers
Матч завершено90 : 8121.02.2026 16:30
Nurnberger

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Giessen 46 ers0%
  • Нічия0%
  • Nurnberger0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Giessen 46 ers 90:81 Nurnberger, Germany. Bundesliga 2, 21.02.2026 16:30 (UTC). Перемога — за командою Giessen 46 ers.

Giessen 46 ers за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Nurnberger за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Giessen 46 ers і Nurnberger: зустрічей — 12, перемог Giessen 46 ers — 4, перемог Nurnberger — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 26.12.2025 17:30: Nurnberger 64:74 Giessen 46 ers.

Giessen 46 ers — 7-й рядок таблиці (36 оч. за 34 ігор). Nurnberger — 9-й рядок таблиці (32 оч. за 34 ігор).

Пов'язані сторінки: статистика Giessen 46 ers, статистика Nurnberger, таблиця Germany. Bundesliga 2.

Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Giessen 46 ers
2321232390
Nurnberger
2820191481

Склади

Перебіг матчу

Giessen 46 ers +11Найбільший відрив+9 Nurnberger
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 0

4 / 12
Перемоги
2 / 12
488 / 923
Очки
435 / 923
Матчі
26.12.2025Матч завершено
Nurnberger64 : 74Giessen 46 ers
01.03.2025Матч завершено
Nurnberger77 : 71Giessen 46 ers
03.01.2025Матч завершено
Giessen 46 ers93 : 62Nurnberger
09.03.2024Матч завершено
Nurnberger66 : 81Giessen 46 ers
16.12.2023Матч завершено
Giessen 46 ers95 : 84Nurnberger
25.03.2023Матч завершено
Giessen 46 ers74 : 82Nurnberger

Попередні матчі: Giessen 46 ers

13.02.2026Матч завершено
Wolmirstedt88 : 92Giessen 46 ers
В
08.02.2026Матч завершено
Giessen 46 ers92 : 69Tigers Tubingen
В
06.02.2026Матч завершено
Bayer Giants Leverkusen83 : 72Giessen 46 ers
П
30.01.2026Матч завершено
Giessen 46 ers74 : 77Uni Baskets Munster
П
23.01.2026Матч завершено
PS Karlsruhe Lions66 : 89Giessen 46 ers
В
15.01.2026Матч завершено
Giessen 46 ers79 : 87Artland Dragons
П

Попередні матчі: Nurnberger

14.02.2026Матч завершено
Nurnberger65 : 90Crailsheim Merlins
П
08.02.2026Матч завершено
Nurnberger82 : 88VFL Kirchheim Knights
П
06.02.2026Матч завершено
BBC Bayreuth96 : 68Nurnberger
П
31.01.2026Матч завершено
Nurnberger115 : 67EPG Guardians Koblenz
В
24.01.2026Матч завершено
Artland Dragons90 : 80Nurnberger
П
18.01.2026Матч завершено
Nurnberger95 : 72Bayer Giants Leverkusen
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Giessen 46 ers

07.11.2026Матч відбудеться
MLP Academics Heidelberg18:30Giessen 46 ers

Найближчі матчі: Nurnberger

08.11.2026Матч відбудеться
Nurnberger14:30Wolmirstedt

Germany. Bundesliga 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Phoenix Hagen3428060:0056
2Crailsheim Merlins3428060:0056
3BG Goettingen34230110:0046
4Eisbaren Bremerhaven34230110:0046
5Artland Dragons34210130:0042
6VFL Kirchheim Knights34200140:0040
7Giessen 46 ers34180160:0036
8PS Karlsruhe Lions34170170:0034
9Nurnberger34160180:0032
10BBC Bayreuth34150190:0030
11SparkassenStars Bochum34150190:0030
12Rhein Stars Koeln34140200:0028
13Tigers Tubingen34130210:0026
14EPG Guardians Koblenz34130210:0026
15Wolmirstedt34120220:0024
16Paderborn Baskets34120220:0024
17Bayer Giants Leverkusen34100240:0020
18Uni Baskets Munster3480260:0016
  • Promotion - Pro A (Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • ТМ 166.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 163.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Giessen 46 ersматчів: 3 · 2Nurnberger
159,3Середній тотал матчу167,0
100%3/3ТБ 149.5—
0%0/3ТМ 149.5—
67%2/3ТБ 154.5—
33%1/3ТМ 154.5—
—ТБ 157.5100%2/2
—ТМ 157.50%0/2
67%2/3ТБ 159.5—
33%1/3ТМ 159.5—
—ТБ 162.5100%2/2
—ТМ 162.50%0/2
33%1/3ТБ 164.5—
67%2/3ТМ 164.5—
—ТБ 167.550%1/2
—ТМ 167.550%1/2
0%0/3ТБ 169.5—
100%3/3ТМ 169.5—
—ТБ 172.50%0/2
—ТМ 172.5100%2/2
—ТБ 177.50%0/2
—ТМ 177.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Giessen 46 ersNurnberger
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5844100%Період 1100%3937
6161100%Період 2100%3953
6065100%Період 3100%3641
6663100%Період 4100%3455
  • • Giessen 46 ers найбільше забиває у відрізку Період 4: 66 з 245 (27%).
  • • Giessen 46 ers найбільше пропускає у відрізку Період 3: 65 з 233.
  • • Nurnberger найбільше забиває у відрізку Період 1: 39 з 148 (26%).
  • • Nurnberger найбільше пропускає у відрізку Період 4: 55 з 186.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Giessen 46 ers4 з 6
33%Перемога: Nurnberger2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 153,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +11 Макс. відрив: +9Зміни лідера: 7