Slovan Bratislava — Kosice Wolves 83:55: огляд і статистика матчу

Slovakia. SBL · 18.03.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Jozef Stopka (Slovakia)
Slovan Bratislava
Матч завершено83 : 5518.03.2026 16:00
Kosice Wolves

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Slovan Bratislava0%
  • Нічия0%
  • Kosice Wolves0%

Огляд

18.03.2026 16:00 (UTC) у турнірі Slovakia. SBL зустріч Slovan Bratislava — Kosice Wolves закінчилася з рахунком 83:55. Переможець матчу — Slovan Bratislava.

Форма Slovan Bratislava в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Kosice Wolves в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Slovan Bratislava — 3, перемоги Kosice Wolves — 0, нічиї — 0. Остання зустріч 21.01.2026 17:00: Kosice Wolves 63:108 Slovan Bratislava.

Slovan Bratislava: 3-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 36. Kosice Wolves: 10-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 36.

Пов'язані сторінки: статистика Slovan Bratislava, статистика Kosice Wolves, таблиця Slovakia. SBL.

Інші ігри: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте вбудовуваний віджет спортивної статистики.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Slovan Bratislava
1917222583
Kosice Wolves
25717655

Статистика матчу

  • 59 Field goals attempted 65
  • 27 Field goals scored 18
  • 45.76% Field goals 27.69%
  • 34 2-point field goals attempted 39
  • 18 2-point field goals scored 13
  • 52.94% 2-pt 33.33%
  • 25 3-point field goals attempted 26
  • 9 3-point field goals scored 5
  • 36% 3-pt 19.23%
  • 25 Free throws attempted 18
  • 20 Free throws scored 14
  • 80% Free throws 77.8%
  • 10 Offensive rebounds 11
  • 35 Defensive rebounds 23
  • 45 Total rebounds 34
  • 18 Assists 7
  • 2 Blocks 2
  • 21 Turnovers 17
  • 7 Steals 13
  • 23 Personal fouls 24

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
David AbrahamAbrham22172—25:39514———22—211—
Robert Howard21016—121:36951——279—285—
Ivan ZidzikZidzik—141—3:16————1—22————2
Robert HudecRobert Hudec—371—4:541111——22—————
Milan SzaboMilan Szabo—462223:41622——123—142—
Matej MajercakMatej Majercak27212117:4632212————6112
Tomas PavelkaПавелка—10132119:0753——423524534
Christian JamesUnited StatesJames22419——33:00117864189—2315
Giordan WatsonUnited StatesWatson411136221:01933—5—22—4636
Stefan PotSerbiaPot611245—30:00103414257—2626

Склади

Основний склад

Запасні

Тренер

  • Ivan DjordjevicSerbiaIvan Djordjevic

Основний склад

Запасні

Тренер

  • Danilo RakocevicSloveniaDanilo Rakocevic

Перебіг матчу

Slovan Bratislava +28Найбільший відрив+10 Kosice Wolves
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

3 / 3
Перемоги
0 / 3
275 / 474
Очки
199 / 474
Матчі
21.01.2026Матч завершено
Kosice Wolves63 : 108Slovan Bratislava
17.12.2025Матч завершено
Slovan Bratislava74 : 67Kosice Wolves
11.10.2025Матч завершено
Kosice Wolves69 : 93Slovan Bratislava

Попередні матчі: Slovan Bratislava

14.03.2026Матч завершено
Spisska Rytieri88 : 98Slovan Bratislava
В
10.03.2026Матч завершено
CSO Voluntari99 : 74Slovan Bratislava
П
07.03.2026Матч завершено
BKM Lucenec90 : 95Slovan Bratislava
В
05.03.2026Матч завершено
Slovan Bratislava85 : 65Nitra Blue Wings
В
16.02.2026Матч завершено
Slovan Bratislava94 : 84HBK Prievidza
В
14.02.2026Матч завершено
BC Komarno91 : 79Slovan Bratislava
П

Попередні матчі: Kosice Wolves

14.03.2026Матч завершено
Kosice Wolves88 : 69MBK Baník Handlova
В
11.03.2026Матч завершено
Iskra Svit81 : 61Kosice Wolves
П
06.03.2026Матч завершено
Levicki Patrioti87 : 82Kosice Wolves
П
14.02.2026Матч завершено
Spisska Rytieri80 : 72Kosice Wolves
П
11.02.2026Матч завершено
Kosice Wolves60 : 87Nitra Blue Wings
П
07.02.2026Матч завершено
BKM Lucenec102 : 80Kosice Wolves
П

Інформація про матч

Турнір
Higher League
Сезон
2025/2026
Глядачі
329
Суддя
Jozef Stopka

Найближчі матчі: Slovan Bratislava

06.11.2026Матч відбудеться
BC Komarno17:00Slovan Bratislava
09.11.2026Матч відбудеться
Crvena Zvezda17:00Slovan Bratislava

Найближчі матчі: Kosice Wolves

07.11.2026Матч відбудеться
Kosice Wolves17:00MBK Baník Handlova

Slovakia. SBL

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Levicki Patrioti3630060:000
2Nitra Blue Wings36250110:000
3Slovan Bratislava36230130:000
4HBK Prievidza36220140:000
5BC Komarno36190170:000
6Iskra Svit36150210:000
7BKM Lucenec36150210:000
8Spisska Rytieri36140220:000
9MBK Baník Handlova36120240:000
10Kosice Wolves3650310:000
  • Promotion - Higher League (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - Higher League (Relegation. Play-offs)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 168.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 82.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 83.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 79.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Поразки в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Slovan Bratislavaматчів: 2 · 4Kosice Wolves
164,0Середній тотал матчу161,3
—ТБ 151.575%3/4
—ТМ 151.525%1/4
50%1/2ТБ 154.5—
50%1/2ТМ 154.5—
—ТБ 156.550%2/4
—ТМ 156.550%2/4
50%1/2ТБ 159.5—
50%1/2ТМ 159.5—
—ТБ 161.550%2/4
—ТМ 161.550%2/4
50%1/2ТБ 164.5—
50%1/2ТМ 164.5—
—ТБ 166.550%2/4
—ТМ 166.550%2/4
50%1/2ТБ 169.5—
50%1/2ТМ 169.5—
—ТБ 171.525%1/4
—ТМ 171.575%3/4
50%1/2ТБ 174.5—
50%1/2ТМ 174.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 4
Slovan BratislavaKosice Wolves
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4843100%Період 1100%7083
4433100%Період 2100%7484
4523100%Період 3100%8289
4250100%Період 4100%6994
  • • Slovan Bratislava найбільше забиває у відрізку Період 1: 48 з 179 (27%).
  • • Slovan Bratislava найбільше пропускає у відрізку Період 4: 50 з 149.
  • • Kosice Wolves найбільше забиває у відрізку Період 3: 82 з 295 (28%).
  • • Kosice Wolves найбільше пропускає у відрізку Період 4: 94 з 350.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
100%Перемога: Slovan Bratislava3 з 3
0%Перемога: Kosice Wolves0 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 158 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +28 Макс. відрив: +10Зміни лідера: 6