Phoenix Hagen — Nurnberger 90:77: огляд і статистика матчу

Germany. Bundesliga 2 · 15.03.2026 15:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Phoenix Hagen
Матч завершено90 : 7715.03.2026 15:00
Nurnberger

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Phoenix Hagen0%
  • Нічия0%
  • Nurnberger0%

Огляд

15.03.2026 15:00 (UTC) у турнірі Germany. Bundesliga 2 зустріч Phoenix Hagen — Nurnberger закінчилася з рахунком 90:77. Переможець матчу — Phoenix Hagen.

Форма Phoenix Hagen в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Форма Nurnberger в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

Особисті зустрічі: всього 16, перемоги Phoenix Hagen — 3, перемоги Nurnberger — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 18.10.2025 16:30: Nurnberger 88:119 Phoenix Hagen.

Phoenix Hagen: 1-е місце в таблиці, очки — 56, зіграно матчів — 34. Nurnberger: 9-е місце в таблиці, очки — 32, зіграно матчів — 34.

Ще на сайті: Phoenix Hagen, Nurnberger, Germany. Bundesliga 2.

Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Баскетбол.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Phoenix Hagen
1622232990
Nurnberger
2419161877

Склади

Перебіг матчу

Phoenix Hagen +21Найбільший відрив+13 Nurnberger
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 16
з них нічиїх: 0

3 / 16
Перемоги
3 / 16
501 / 979
Очки
478 / 979
Матчі
18.10.2025Матч завершено
Nurnberger88 : 119Phoenix Hagen
25.01.2025Матч завершено
Phoenix Hagen70 : 78Nurnberger
16.11.2024Матч завершено
Nurnberger80 : 71Phoenix Hagen
27.01.2024Матч завершено
Nurnberger89 : 85Phoenix Hagen
06.01.2024Матч завершено
Phoenix Hagen77 : 67Nurnberger
11.02.2023Матч завершено
Nurnberger76 : 79Phoenix Hagen

Попередні матчі: Phoenix Hagen

08.03.2026Матч завершено
Bayer Giants Leverkusen85 : 91Phoenix Hagen
В
06.03.2026Матч завершено
Phoenix Hagen91 : 80BG Goettingen
В
21.02.2026Матч завершено
Eisbaren Bremerhaven94 : 79Phoenix Hagen
П
14.02.2026Матч завершено
SparkassenStars Bochum92 : 102Phoenix Hagen
В
08.02.2026Матч завершено
Phoenix Hagen96 : 73Artland Dragons
В
06.02.2026Матч завершено
Paderborn Baskets93 : 99Phoenix Hagen
В

Попередні матчі: Nurnberger

08.03.2026Матч завершено
Nurnberger83 : 86Tigers Tubingen
П
06.03.2026Матч завершено
PS Karlsruhe Lions75 : 69Nurnberger
П
21.02.2026Матч завершено
Giessen 46 ers90 : 81Nurnberger
П
14.02.2026Матч завершено
Nurnberger65 : 90Crailsheim Merlins
П
08.02.2026Матч завершено
Nurnberger82 : 88VFL Kirchheim Knights
П
06.02.2026Матч завершено
BBC Bayreuth96 : 68Nurnberger
П

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Phoenix Hagen

06.11.2026Матч відбудеться
Alba Berlin19:00Phoenix Hagen

Найближчі матчі: Nurnberger

08.11.2026Матч відбудеться
Nurnberger14:30Wolmirstedt

Germany. Bundesliga 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Phoenix Hagen3428060:0056
2Crailsheim Merlins3428060:0056
3BG Goettingen34230110:0046
4Eisbaren Bremerhaven34230110:0046
5Artland Dragons34210130:0042
6VFL Kirchheim Knights34200140:0040
7Giessen 46 ers34180160:0036
8PS Karlsruhe Lions34170170:0034
9Nurnberger34160180:0032
10BBC Bayreuth34150190:0030
11SparkassenStars Bochum34150190:0030
12Rhein Stars Koeln34140200:0028
13Tigers Tubingen34130210:0026
14EPG Guardians Koblenz34130210:0026
15Wolmirstedt34120220:0024
16Paderborn Baskets34120220:0024
17Bayer Giants Leverkusen34100240:0020
18Uni Baskets Munster3480260:0016
  • Promotion - Pro A (Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 172.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 83.5 у 6 з 6 матчів100%
  • ТБ 169.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 89.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Phoenix Hagenматчів: 2 · 3Nurnberger
170,0Середній тотал матчу159,7
—ТБ 149.567%2/3
—ТМ 149.533%1/3
—ТБ 154.567%2/3
—ТМ 154.533%1/3
—ТБ 159.567%2/3
—ТМ 159.533%1/3
100%2/2ТБ 160.5—
0%0/2ТМ 160.5—
—ТБ 164.533%1/3
—ТМ 164.567%2/3
100%2/2ТБ 165.5—
0%0/2ТМ 165.5—
—ТБ 169.533%1/3
—ТМ 169.567%2/3
50%1/2ТБ 170.5—
50%1/2ТМ 170.5—
0%0/2ТБ 175.5—
100%2/2ТМ 175.5—
0%0/2ТБ 180.5—
100%2/2ТМ 180.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Phoenix HagenNurnberger
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4132100%Період 1100%6961
4536100%Період 2100%5764
5136100%Період 3100%4861
5049100%Період 4100%4475
  • • Phoenix Hagen найбільше забиває у відрізку Період 3: 51 з 187 (27%).
  • • Phoenix Hagen найбільше пропускає у відрізку Період 4: 49 з 153.
  • • Nurnberger найбільше забиває у відрізку Період 1: 69 з 218 (32%).
  • • Nurnberger найбільше пропускає у відрізку Період 4: 75 з 261.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Phoenix Hagen3 з 6
50%Перемога: Nurnberger3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 163,17 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +21 Макс. відрив: +13Зміни лідера: 1