Ciudad de Ponferrada — LogroBasket Club 86:84: огляд і статистика матчу

Spain. LEB Plata · 04.04.2026 16:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Ciudad de Ponferrada
Матч завершено86 : 8404.04.2026 16:30
LogroBasket Club

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Ciudad de Ponferrada0%
  • Нічия0%
  • LogroBasket Club0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Ciudad de Ponferrada 86:84 LogroBasket Club, Spain. LEB Plata, 04.04.2026 16:30 (UTC). Матч завершився внічию.

Форма Ciudad de Ponferrada в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма LogroBasket Club в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 1, перемоги Ciudad de Ponferrada — 0, перемоги LogroBasket Club — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 14.12.2025 16:30: LogroBasket Club 80:64 Ciudad de Ponferrada.

Ciudad de Ponferrada: 7-е місце в таблиці, очки — 41, зіграно матчів — 26. LogroBasket Club: 11-е місце в таблиці, очки — 34, зіграно матчів — 26.

Пов'язані сторінки: статистика Ciudad de Ponferrada, статистика LogroBasket Club, таблиця Spain. LEB Plata.

Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12345Σ
Ciudad de Ponferrada
17182421686
LogroBasket Club
22182020484

Перебіг матчу

Ciudad de Ponferrada +4Найбільший відрив+7 LogroBasket Club
12345

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

0 / 1
Перемоги
1 / 1
64 / 144
Очки
80 / 144
Матчі
14.12.2025Матч завершено
LogroBasket Club80 : 64Ciudad de Ponferrada

Попередні матчі: Ciudad de Ponferrada

29.03.2026Матч завершено
Iraurgi Saski Baloia85 : 64Ciudad de Ponferrada
П
21.03.2026Матч завершено
Ciudad de Ponferrada79 : 84Jaen CB
П
15.03.2026Матч завершено
Caja 87 Baloncesto73 : 66Ciudad de Ponferrada
П
08.03.2026Матч завершено
Valladolid86 : 58Ciudad de Ponferrada
П
21.02.2026Матч завершено
Ciudad de Ponferrada93 : 86CD Leonesa
В
14.02.2026Матч завершено
CB Valle De Egues74 : 86Ciudad de Ponferrada
В

Попередні матчі: LogroBasket Club

29.03.2026Матч завершено
LogroBasket Club56 : 68CD Leonesa
П
21.03.2026Матч завершено
CB Valle De Egues65 : 82LogroBasket Club
В
15.03.2026Матч завершено
LogroBasket Club65 : 67CB Toledo
П
07.03.2026Матч завершено
Caceres82 : 75LogroBasket Club
П
22.02.2026Матч завершено
LogroBasket Club65 : 76Coto Cordoba
П
15.02.2026Матч завершено
CB Clavijo65 : 66LogroBasket Club
В

Інформація про матч

Турнір
Spain. LEB Plata

Найближчі матчі: Ciudad de Ponferrada

08.11.2026Матч відбудеться
Algeciras11:30Ciudad de Ponferrada

Найближчі матчі: LogroBasket Club

08.11.2026Матч відбудеться
LogroBasket Club16:30A.M.I.C.S. Castello

Spain. LEB Plata

East
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1A.M.I.C.S. Castello2621050:0047
2CB Sant Antoni2620060:0046
3Albacete2618080:0044
4Spanish Basketball Academy2618080:0044
5UPB Gandia26160100:0042
6Lliria26140120:0040
7Penas Huesca26130130:0039
8CB Zaragoza26120140:0038
9Viten Getafe26110150:0037
10Sol Girones Bisbal26100160:0036
11CB Benicarlo2690170:0035
12Molina2680180:0034
13Mataro2670190:0033
14CB Salou2650210:0031
West
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Coto Cordoba2618080:0044
2Caja 87 Baloncesto2618080:0044
3Iraurgi Saski Baloia2617090:0043
4Valladolid2617090:0043
5Moron26160100:0042
6CB Clavijo26150110:0041
7Ciudad de Ponferrada26150110:0041
8Caceres26150110:0041
9CB Toledo26140120:0040
10CD Leonesa26110150:0037
11LogroBasket Club2680180:0034
12Jaen CB2680180:0034
13CB Valle De Egues2650210:0031
14Circulo Gijon2650210:0031
  • Promotion - Spain. LEB Plata (Play-off winners)
  • Promotion - Spain. LEB Plata (Promotion - Play-off)
  • Spain. LEB Plata (Play Out - Play-off)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 7100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 7100%
  • Забиває поспіль: 7100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 4100%
  • Без перемог поспіль: 4100%
  • ТМ 165.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 73.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 143.5 у 5 з 7 матчів71%
  • Забивала менше 73.5 у 5 з 7 матчів71%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 7

Ринки за останніми матчами

Ciudad de Ponferradaматчів: 2 · 3LogroBasket Club
171,0Середній тотал матчу145,0
—ТБ 135.567%2/3
—ТМ 135.533%1/3
—ТБ 140.567%2/3
—ТМ 140.533%1/3
—ТБ 145.567%2/3
—ТМ 145.533%1/3
—ТБ 150.533%1/3
—ТМ 150.567%2/3
—ТБ 155.533%1/3
—ТМ 155.567%2/3
100%2/2ТБ 161.5—
0%0/2ТМ 161.5—
50%1/2ТБ 166.5—
50%1/2ТМ 166.5—
50%1/2ТБ 171.5—
50%1/2ТМ 171.5—
50%1/2ТБ 176.5—
50%1/2ТМ 176.5—
0%0/2ТБ 181.5—
100%2/2ТМ 181.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Ciudad de PonferradaLogroBasket Club
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3248100%Період 1100%5656
3336100%Період 2100%5046
4939100%Період 3100%4132
5847100%Період 4100%7678
  • • Ciudad de Ponferrada найбільше забиває у відрізку Період 4: 58 з 172 (34%).
  • • Ciudad de Ponferrada найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 170.
  • • LogroBasket Club найбільше забиває у відрізку Період 4: 76 з 223 (34%).
  • • LogroBasket Club найбільше пропускає у відрізку Період 4: 78 з 212.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 22