Slovan Bratislava (Women) — MBK Ruzomberok (Women) 61:67: огляд і статистика матчу

Slovakia. Extraliga. Women (Winners stage) · 21.03.2026 13:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Marek Turcin (Slovakia)
Slovan Bratislava (Women)
Матч завершено61 : 6721.03.2026 13:00
MBK Ruzomberok (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Slovan Bratislava (Women)0%
  • Нічия0%
  • MBK Ruzomberok (Women)0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Slovan Bratislava (Women) 61:67 MBK Ruzomberok (Women), Slovakia. Extraliga. Women (Winners stage), 21.03.2026 13:00 (UTC). Переможець матчу — MBK Ruzomberok (Women).

Форма Slovan Bratislava (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма MBK Ruzomberok (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Slovan Bratislava (Women) — 0, перемоги MBK Ruzomberok (Women) — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 14.03.2026 17:00: MBK Ruzomberok (Women) 73:51 Slovan Bratislava (Women).

Slovan Bratislava (Women): 4-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 28. MBK Ruzomberok (Women): 2-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 28.

Пов'язані сторінки: Slovan Bratislava (Women), MBK Ruzomberok (Women), Slovakia. Extraliga. Women (Winners stage).

Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Slovan Bratislava (Women)
1310162261
MBK Ruzomberok (Women)
1912261067

Статистика матчу

  • 50 Field goals attempted 60
  • 21 Field goals scored 25
  • 42% Field goals 41.67%
  • 37 2-point field goals attempted 39
  • 17 2-point field goals scored 19
  • 45.95% 2-pt 48.72%
  • 13 3-point field goals attempted 21
  • 4 3-point field goals scored 6
  • 30.77% 3-pt 28.57%
  • 19 Free throws attempted 17
  • 15 Free throws scored 11
  • 78.9% Free throws 64.7%
  • 4 Offensive rebounds 10
  • 26 Defensive rebounds 28
  • 30 Total rebounds 38
  • 10 Assists 9
  • 2 Blocks 3
  • 14 Turnovers 13
  • 7 Steals 8
  • 18 Personal fouls 21

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
SlovakiaRadoslava Ostadalova1————9:001—1———22—1———
SlovakiaRodakova28-73—30:17942———11——741
Isidora TripkovicSerbiaTripkovic213101126:26114432—22—3712
Karolina FadrhonsovaCzech RepublicFadrhonsova—9-13225:463———9—33—23—10
Zuzana VargovaSlovakiaVargova14-13—124:4641——2—4413414
Lucia HadacovaSlovakiaHadacova1—1—18:421————112—31——
Maria VondryskovaSlovakiaVondryskova——-123—9:492—2——————1———
Samantha KeltosEnglandSamantha Keltos—23-53132:401510212235131392
Simona Solmosi34-3—132:34422———55—222—

Склади

Перебіг матчу

Slovan Bratislava (Women) +3Найбільший відрив+20 MBK Ruzomberok (Women)
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

0 / 20
Перемоги
6 / 20
301 / 732
Очки
431 / 732
Матчі
14.03.2026Матч завершено
MBK Ruzomberok (Women)73 : 51Slovan Bratislava (Women)
13.01.2026Матч завершено
MBK Ruzomberok (Women)76 : 53Slovan Bratislava (Women)
08.11.2025Матч завершено
Slovan Bratislava (Women)51 : 66MBK Ruzomberok (Women)
22.03.2025Матч завершено
MBK Ruzomberok (Women)69 : 60Slovan Bratislava (Women)
05.03.2025Матч завершено
Slovan Bratislava (Women)50 : 72MBK Ruzomberok (Women)
30.11.2024Матч завершено
Slovan Bratislava (Women)36 : 75MBK Ruzomberok (Women)

Попередні матчі: Slovan Bratislava (Women)

14.03.2026Матч завершено
MBK Ruzomberok (Women)73 : 51Slovan Bratislava (Women)
П
05.03.2026Матч завершено
Slovan Bratislava (Women)71 : 75Peshtanskie Chaiky (Women)
П
28.02.2026Матч завершено
Slovan Bratislava (Women)76 : 34SBK Samorin (Women)
В
18.02.2026Матч завершено
Peshtanskie Chaiky (Women)88 : 48Slovan Bratislava (Women)
П

Попередні матчі: MBK Ruzomberok (Women)

14.03.2026Матч завершено
MBK Ruzomberok (Women)73 : 51Slovan Bratislava (Women)
В
05.03.2026Матч завершено
MBK Ruzomberok (Women)74 : 77SBS Ostrava (Women)
П
03.03.2026Матч завершено
SBK Samorin (Women)36 : 67MBK Ruzomberok (Women)
В
28.02.2026Матч завершено
MBK Ruzomberok (Women)91 : 69Peshtanskie Chaiky (Women)
В
25.02.2026Матч завершено
Young Angels Kosice (Women)57 : 61MBK Ruzomberok (Women)
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026
Суддя
Marek Turcin

Slovakia. Extraliga. Women (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Peshtanskie Chaiky (Women)2825030:000
2MBK Ruzomberok (Women)2825030:000
3Slavia Banska Bystrica (Women)2820080:000
4Slovan Bratislava (Women)28150130:000
5Young Angels Kosice (Women)28120160:000
6SBK Samorin (Women)2890190:000
  • Promotion - Extraliga. Women (Play-offs: Round of 4)
  • Promotion - Extraliga. Women (5th-8th Places)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 67.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 65.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 71.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%
  • Без поразок у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Slovan Bratislava (Women)матчів: 3 · 2MBK Ruzomberok (Women)
129,0Середній тотал матчу110,5
—ТБ 100.5100%2/2
—ТМ 100.50%0/2
—ТБ 105.550%1/2
—ТМ 105.550%1/2
—ТБ 110.550%1/2
—ТМ 110.550%1/2
—ТБ 115.550%1/2
—ТМ 115.550%1/2
67%2/3ТБ 119.5—
33%1/3ТМ 119.5—
—ТБ 120.50%0/2
—ТМ 120.5100%2/2
67%2/3ТБ 124.5—
33%1/3ТМ 124.5—
67%2/3ТБ 129.5—
33%1/3ТМ 129.5—
33%1/3ТБ 134.5—
67%2/3ТМ 134.5—
33%1/3ТБ 139.5—
67%2/3ТМ 139.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 2
Slovan Bratislava (Women)MBK Ruzomberok (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4352100%Період 1100%3617
6843100%Період 2100%2319
3849100%Період 3100%2523
5440100%Період 4100%4434
  • • Slovan Bratislava (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 68 з 203 (33%).
  • • Slovan Bratislava (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 52 з 184.
  • • MBK Ruzomberok (Women) найбільше забиває у відрізку Період 4: 44 з 128 (34%).
  • • MBK Ruzomberok (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 4: 34 з 93.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: Slovan Bratislava (Women)0 з 6
100%Перемога: MBK Ruzomberok (Women)6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 122 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +3 Макс. відрив: +20Зміни лідера: 3