Tralee Warriors — Neptune Cork 71:89: огляд і статистика матчу

Ireland. SuperLeague · 07.03.2026 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Tralee Warriors
Матч завершено71 : 8907.03.2026 19:00
Neptune Cork

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Tralee Warriors0%
  • Нічия0%
  • Neptune Cork0%

Огляд

Підсумковий рахунок: Tralee Warriors 71:89 Neptune Cork, Ireland. SuperLeague, 07.03.2026 19:00 (UTC). Перемога — за командою Neptune Cork.

Tralee Warriors за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Neptune Cork за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3.

В історії очних матчів Tralee Warriors і Neptune Cork: зустрічей — 12, перемог Tralee Warriors — 2, перемог Neptune Cork — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 13.12.2025 18:30: Neptune Cork 112:87 Tralee Warriors.

Tralee Warriors — 5-й рядок таблиці (30 оч. за 22 ігор). Neptune Cork — 12-й рядок таблиці (21 оч. за 22 ігор).

Ще на сайті: результати та розклад Tralee Warriors, результати та розклад Neptune Cork, Ireland. SuperLeague.

Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Статистика працює на даних: API спортивних даних SportAPI.

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 12
з них нічиїх: 0

2 / 12
Перемоги
4 / 12
515 / 1046
Очки
531 / 1046
Матчі
13.12.2025Матч завершено
Neptune Cork112 : 87Tralee Warriors
28.02.2025Матч завершено
Neptune Cork94 : 92Tralee Warriors
30.12.2023Матч завершено
Tralee Warriors79 : 65Neptune Cork
18.11.2023Матч завершено
Neptune Cork83 : 93Tralee Warriors
11.03.2023Матч завершено
Tralee Warriors73 : 77Neptune Cork
22.10.2022Матч завершено
Neptune Cork100 : 91Tralee Warriors

Попередні матчі: Tralee Warriors

28.02.2026Матч завершено
Tralee Warriors77 : 86Limerick Celtics
П
21.02.2026Матч завершено
Killester58 : 72Tralee Warriors
В
15.02.2026Матч завершено
Tralee Warriors85 : 88Sligo All Stars
П
13.02.2026Матч завершено
Tralee Warriors73 : 82Ballincollig
П
07.02.2026Матч завершено
St. Vincents71 : 79Tralee Warriors
В
01.02.2026Матч завершено
Belfast Star84 : 78Tralee Warriors
П

Попередні матчі: Neptune Cork

21.02.2026Матч завершено
Neptune Cork114 : 121St. Vincents
П
15.02.2026Матч завершено
Neptune Cork86 : 88KCYMS
П
14.02.2026Матч завершено
Killester105 : 95Neptune Cork
Н
07.02.2026Матч завершено
Sligo All Stars78 : 95Neptune Cork
В
01.02.2026Матч завершено
Neptune Cork93 : 105Limerick Celtics
П
24.01.2026Матч завершено
Ballincollig69 : 83Neptune Cork
В

Інформація про матч

Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: Tralee Warriors

14.11.2026Матч відбудеться
Sligo All Stars19:30Tralee Warriors

Найближчі матчі: Neptune Cork

14.11.2026Матч відбудеться
Neptune Cork18:30Belfast Star

Ireland. SuperLeague

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Ballincollig2217050:0051
2Killester2216060:0048
3Belfast Star2216060:0048
4Eanna2214080:0042
5Tralee Warriors22100120:0030
6UCD Marian22100120:0030
7St. Vincents22100120:0030
8Limerick Celtics2290130:0027
9UCC Demons2280140:0024
10Sligo All Stars2280140:0024
11KCYMS2270150:0021
12Neptune Cork2270150:0021
  • Promotion - Superleague (Play-off: Round of 8)
  • Superleague (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • Обидві забивають поспіль: 9100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 9100%
  • Забиває поспіль: 9100%
  • Серія поразок: 3100%
  • Без перемог поспіль: 3100%
  • Забивала менше 95.5 у 8 з 9 матчів89%
  • ТБ 153.5 у 7 з 9 матчів78%
  • Пропускала більше 79.5 у 7 з 9 матчів78%

За останніми матчами: господарі — 9, гості — 9

Ринки за останніми матчами

Tralee Warriorsматчів: 4 · 5Neptune Cork
166,3Середній тотал матчу173,4
75%3/4ТБ 156.5—
25%1/4ТМ 156.5—
75%3/4ТБ 161.5—
25%1/4ТМ 161.5—
—ТБ 163.580%4/5
—ТМ 163.520%1/5
50%2/4ТБ 166.5—
50%2/4ТМ 166.5—
—ТБ 168.560%3/5
—ТМ 168.540%2/5
50%2/4ТБ 171.5—
50%2/4ТМ 171.5—
—ТБ 173.540%2/5
—ТМ 173.560%3/5
0%0/4ТБ 176.5—
100%4/4ТМ 176.5—
—ТБ 178.520%1/5
—ТМ 178.580%4/5
—ТБ 183.520%1/5
—ТМ 183.580%4/5

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 5
Tralee WarriorsNeptune Cork
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7698100%Період 1100%100106
8876100%Період 2100%116124
7876100%Період 3100%92103
8390100%Період 4100%10597
  • • Tralee Warriors найбільше забиває у відрізку Період 2: 88 з 325 (27%).
  • • Tralee Warriors найбільше пропускає у відрізку Період 1: 98 з 340.
  • • Neptune Cork найбільше забиває у відрізку Період 2: 116 з 420 (28%).
  • • Neptune Cork найбільше пропускає у відрізку Період 2: 124 з 447.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Tralee Warriors2 з 6
67%Перемога: Neptune Cork4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 174,33 гола за матч.