Metalac Valjevo — Sloboda Uzice 82:85: огляд і статистика матчу

Serbia. BLS · 28.03.2026 19:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Nemanja Vlahovic (Serbia)
Metalac Valjevo
Матч завершено82 : 8528.03.2026 19:00
Sloboda Uzice

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Metalac Valjevo0%
  • Нічия0%
  • Sloboda Uzice0%

Огляд

28.03.2026 19:00 (UTC) у турнірі Serbia. BLS зустріч Metalac Valjevo — Sloboda Uzice закінчилася з рахунком 82:85. Переможець матчу — Sloboda Uzice.

Форма Metalac Valjevo в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 1, поразки — 5. Форма Sloboda Uzice в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Metalac Valjevo — 1, перемоги Sloboda Uzice — 5, нічиї — 0. Остання зустріч 12.12.2025 17:00: Sloboda Uzice 100:67 Metalac Valjevo.

Metalac Valjevo: 10-е місце в таблиці, очки — 43, зіграно матчів — 30. Sloboda Uzice: 2-е місце в таблиці, очки — 52, зіграно матчів — 30.

Пов'язані сторінки: статистика Metalac Valjevo, статистика Sloboda Uzice, таблиця і результати: Serbia. BLS.

Дивіться також: Баскетбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Metalac Valjevo
1525162682
Sloboda Uzice
2027241485

Статистика матчу

  • 68 Field goals attempted 74
  • 26 Field goals scored 31
  • 38.24% Field goals 41.89%
  • 42 2-point field goals attempted 44
  • 19 2-point field goals scored 25
  • 45.24% 2-pt 56.82%
  • 26 3-point field goals attempted 30
  • 7 3-point field goals scored 6
  • 26.92% 3-pt 20%
  • 34 Free throws attempted 27
  • 23 Free throws scored 17
  • 67.6% Free throws 63%
  • 7 Offensive rebounds 14
  • 30 Defensive rebounds 32
  • 37 Total rebounds 46
  • 20 Assists 17
  • 1 Blocks 7
  • 12 Turnovers 10
  • 5 Steals 7
  • 23 Personal fouls 25

Протокол гравців

ГравецьAstPtsUTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPBBF2PFG.A2PFGMFT
Luka PetrovicSerbiaLuka Petrovic65230:295221—178——431—
Demetrius DavisUnited StatesDavis321210:3716973——55—24961
United StatesJordan Davis421310:351462—9—33—1112610
Djordje SekularacSerbiaDjordje Sekularac271—0:2531314—33——5——5
Jack HemphillUnited StatesJack Hemphill—63—0:271224—2347112823
Kosta DragojevicSerbiaKosta Dragojevic————0:05——————————2———
Luca Ionut IllesRomaniaIlles141—0:081—1—42—2——1——6
Mihailo MilutinovicSerbiaMihailo Milutinovic————0:031—————11———1——
Uros DanilovicSerbiaUros Danilovic418——0:31166724178—35949

Склади

Перебіг матчу

Metalac Valjevo +4Найбільший відрив+15 Sloboda Uzice
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

1 / 20
Перемоги
5 / 20
462 / 1013
Очки
551 / 1013
Матчі
12.12.2025Матч завершено
Sloboda Uzice100 : 67Metalac Valjevo
25.01.2025Матч завершено
Metalac Valjevo79 : 85Sloboda Uzice
19.10.2024Матч завершено
Sloboda Uzice99 : 71Metalac Valjevo
30.03.2024Матч завершено
Metalac Valjevo84 : 95Sloboda Uzice
09.12.2023Матч завершено
Sloboda Uzice103 : 82Metalac Valjevo
04.02.2023Матч завершено
Metalac Valjevo79 : 69Sloboda Uzice

Попередні матчі: Metalac Valjevo

21.03.2026Матч завершено
OKK Beograd126 : 102Metalac Valjevo
П
13.03.2026Матч завершено
Metalac Valjevo94 : 100Hercegovac Gajdobra
П
07.03.2026Матч завершено
Borac Zemun105 : 90Metalac Valjevo
П
28.02.2026Матч завершено
Metalac Valjevo79 : 90KK Cacak 94
П
14.02.2026Матч завершено
Sloga Kraljevo73 : 65Metalac Valjevo
П
10.02.2026Матч завершено
Metalac Valjevo96 : 105Zlatibor
Н

Попередні матчі: Sloboda Uzice

21.03.2026Матч завершено
Sloboda Uzice90 : 58Sombor
В
15.03.2026Матч завершено
Dynamic84 : 96Sloboda Uzice
В
07.03.2026Матч завершено
Sloboda Uzice79 : 77Mladost Zemun
В
28.02.2026Матч завершено
Sloboda Uzice89 : 67OKK Beograd
В
14.02.2026Матч завершено
Hercegovac Gajdobra75 : 76Sloboda Uzice
В
11.02.2026Матч завершено
Sloboda Uzice85 : 82Borac Zemun
В

Інформація про матч

Турнір
Serbia. BLS
Суддя
Nemanja Vlahovic

Найближчі матчі: Metalac Valjevo

14.11.2026Матч відбудеться
Sloboda Uzice17:00Metalac Valjevo

Найближчі матчі: Sloboda Uzice

14.11.2026Матч відбудеться
Sloboda Uzice17:00Metalac Valjevo

Serbia. BLS

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Zlatibor3027030:0057
2Sloboda Uzice3022080:0052
3Hercegovac Gajdobra3021090:0051
4Sloga Kraljevo30200100:0050
5KK Vojvodina30180120:0048
6Radnicki Beograd30160140:0046
7Borac Zemun30140160:0044
8OKK Beograd30140160:0044
9Radnicki Kragujevac30130170:0043
10Metalac Valjevo30130170:0043
11KK Tamis30120180:0042
12Dynamic30120180:0042
13KK Cacak 9430120180:0042
14Mladost Zemun30110190:0041
15KK Vrsac30100200:0040
16Sombor3050250:0035
  • Promotion - Superleague
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 149.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 77.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 8, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Metalac Valjevoматчів: 4 · 2Sloboda Uzice
191,0Середній тотал матчу165,5
—ТБ 155.550%1/2
—ТМ 155.550%1/2
—ТБ 160.550%1/2
—ТМ 160.550%1/2
—ТБ 165.550%1/2
—ТМ 165.550%1/2
—ТБ 170.550%1/2
—ТМ 170.550%1/2
—ТБ 175.550%1/2
—ТМ 175.550%1/2
75%3/4ТБ 181.5—
25%1/4ТМ 181.5—
75%3/4ТБ 186.5—
25%1/4ТМ 186.5—
75%3/4ТБ 191.5—
25%1/4ТМ 191.5—
50%2/4ТБ 196.5—
50%2/4ТМ 196.5—
0%0/4ТБ 201.5—
100%4/4ТМ 201.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 4 · 2
Metalac ValjevoSloboda Uzice
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
10190100%Період 1100%5540
9294100%Період 2100%4549
9081100%Період 3100%4127
7495100%Період 4100%3143
1928100%Період 5———
  • • Metalac Valjevo найбільше забиває у відрізку Період 1: 101 з 376 (27%).
  • • Metalac Valjevo найбільше пропускає у відрізку Період 4: 95 з 388.
  • • Sloboda Uzice найбільше забиває у відрізку Період 1: 55 з 172 (32%).
  • • Sloboda Uzice найбільше пропускає у відрізку Період 2: 49 з 159.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
17%Перемога: Metalac Valjevo1 з 6
83%Перемога: Sloboda Uzice5 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 168,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +15Зміни лідера: 3