Republic of North Macedonia — Republic of Ireland 77:56: огляд і статистика матчу

FIBA EuroBasket (Qualification - First Round) · 02.07.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Ali Sakaci (Turkey)
Republic of North Macedonia
Матч завершено77 : 5602.07.2026 16:00
Republic of Ireland

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Republic of North Macedonia0%
  • Нічия0%
  • Republic of Ireland0%

Огляд

Матч Republic of North Macedonia — Republic of Ireland (FIBA EuroBasket (Qualification - First Round), 02.07.2026 16:00 UTC) завершився з рахунком 77:56. Перемога — за командою Republic of North Macedonia.

Republic of North Macedonia за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. Republic of Ireland за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.

В історії очних матчів Republic of North Macedonia і Republic of Ireland: зустрічей — 1, перемог Republic of North Macedonia — 1, перемог Republic of Ireland — 0, нічиїх — 0. Остання зустріч 30.11.2025 17:00: Republic of Ireland 76:88 Republic of North Macedonia.

Republic of North Macedonia — 1-й рядок таблиці (12 оч. за 6 ігор). Republic of Ireland — 3-й рядок таблиці (8 оч. за 6 ігор).

Ще на сайті: Republic of North Macedonia, Republic of Ireland, таблиця FIBA EuroBasket (Qualification - First Round).

Ще матчі: Баскетбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від 3D-трекер матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Republic of North Macedonia
2315211877
Republic of Ireland
1611101956

Статистика матчу

  • 70 Field goals attempted 59
  • 25 Field goals scored 21
  • 35.71% Field goals 35.59%
  • 36 2-point field goals attempted 35
  • 17 2-point field goals scored 14
  • 47.22% 2-pt 40%
  • 34 3-point field goals attempted 24
  • 8 3-point field goals scored 7
  • 23.53% 3-pt 29.17%
  • 26 Free throws attempted 14
  • 19 Free throws scored 7
  • 73.1% Free throws 50%
  • 17 Offensive rebounds 4
  • 37 Defensive rebounds 30
  • 54 Total rebounds 34
  • 18 Assists 14
  • 3 Blocks 1
  • 8 Turnovers 9
  • 7 Steals 2
  • 17 Personal fouls 23

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Viktor TashovskiNorth MacedoniaViktor Tashovski5692—19:59832———11—263—
Wayne Stewart Jr.United StatesStewart37171125:133———7189—23—9
Valjmir KakrukiNorth MacedoniaKakruki—611215:2353———2241253—
Andrej JakimovskiNorth MacedoniaJakimovski21913—130:331667257613—1945
Viktor EfremovskiNorth MacedoniaEfremovski212-41125:31134813—22—1533
Vojdan StojanovskiNorth MacedoniaStojanovski—1023—113:03635221451—113
Stojan GjuroskiNorth MacedoniaGjuroski35151125:547251—15614212
Marko LukanoskiNorth MacedoniaMarko Lukanoski—2-1——3:2221————————21—
Petar BoshaleskiNorth MacedoniaBosaleski——-2—13:133—2——112——1——
Toma StojanoskiNorth MacedoniaToma Stojanoski1421——21:1511——212314114
Luka StojanovskiNorth MacedoniaStojanovski138——12:494131—112—11——
Pavel IvanovBulgariaPavel Ivanov133——0:552121——11—————

Склади

Перебіг матчу

Republic of North Macedonia +26Найбільший відрив+4 Republic of Ireland
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 1
з них нічиїх: 0

1 / 1
Перемоги
0 / 1
88 / 164
Очки
76 / 164
Матчі
30.11.2025Матч завершено
Republic of Ireland76 : 88Republic of North Macedonia

Попередні матчі: Republic of North Macedonia

21.06.2026Матч завершено
Bulgaria97 : 68Republic of North Macedonia
П
02.03.2026Матч завершено
Azerbaijan70 : 78Republic of North Macedonia
В
27.02.2026Матч завершено
Republic of North Macedonia79 : 70Luxembourg
В
30.11.2025Матч завершено
Republic of Ireland76 : 88Republic of North Macedonia
В
27.11.2025Матч завершено
Republic of North Macedonia87 : 49Azerbaijan
В
20.08.2025Матч завершено
Republic of North Macedonia82 : 75Hungary
В

Попередні матчі: Republic of Ireland

02.03.2026Матч завершено
Republic of Ireland91 : 85Luxembourg
В
27.02.2026Матч завершено
Republic of Ireland75 : 76Azerbaijan
П
30.11.2025Матч завершено
Republic of Ireland76 : 88Republic of North Macedonia
П
27.11.2025Матч завершено
Luxembourg89 : 77Republic of Ireland
П
23.02.2025Матч завершено
Azerbaijan64 : 79Republic of Ireland
В
20.02.2025Матч завершено
Switzerland85 : 54Republic of Ireland
П

Інформація про матч

Турнір
FIBA EuroBasket
Сезон
2029
Глядачі
500
Суддя
Ali Sakaci

FIBA EuroBasket (Qualification - First Round)

Group A
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Republic of North Macedonia66000:0012
2Luxembourg62040:008
3Republic of Ireland62040:008
4Azerbaijan62040:008
Group B
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Bulgaria43010:007
2Norway43010:007
3Armenia40040:004
Group C
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Slovakia44000:008
2Kosovo41030:005
3Albania41030:005
Ranking of second-placed teams
#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Norway43010:007
2Kosovo41030:005
3Luxembourg41030:005
  • Promotion - FIBA EuroBasket (Second Round)
  • Ranking of second-placed teams

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 5100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 5100%
  • Забиває поспіль: 5100%
  • ТБ 146.5 у 8 з 10 матчів80%
  • ТБ 155.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Пропускала більше 82.5 у 4 з 5 матчів80%
  • Забивала менше 79.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Пропускала більше 73.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 10, гості — 5

Ринки за останніми матчами

Republic of North Macedoniaматчів: 6 · 2Republic of Ireland
146,5Середній тотал матчу162,5
67%4/6ТБ 136.5—
33%2/6ТМ 136.5—
67%4/6ТБ 141.5—
33%2/6ТМ 141.5—
67%4/6ТБ 146.5—
33%2/6ТМ 146.5—
50%3/6ТБ 151.5—
50%3/6ТМ 151.5—
—ТБ 152.5100%2/2
—ТМ 152.50%0/2
50%3/6ТБ 156.5—
50%3/6ТМ 156.5—
—ТБ 157.5100%2/2
—ТМ 157.50%0/2
—ТБ 162.550%1/2
—ТМ 162.550%1/2
—ТБ 167.50%0/2
—ТМ 167.5100%2/2
—ТБ 172.50%0/2
—ТМ 172.5100%2/2

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 6 · 2
Republic of North MacedoniaRepublic of Ireland
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
12296100%Період 1100%2848
11391100%Період 2100%4744
104117100%Період 3100%4337
114122100%Період 4100%3543
  • • Republic of North Macedonia найбільше забиває у відрізку Період 1: 122 з 453 (27%).
  • • Republic of North Macedonia найбільше пропускає у відрізку Період 4: 122 з 426.
  • • Republic of Ireland найбільше забиває у відрізку Період 2: 47 з 153 (31%).
  • • Republic of Ireland найбільше пропускає у відрізку Період 1: 48 з 172.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Хід рахунку

Макс. відрив: +26 Макс. відрив: +4Зміни лідера: 6