Enisey — Parma Perm 97:78: огляд і статистика матчу

VTB United League · 28.03.2026 09:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Enisey
Матч завершено97 : 7828.03.2026 09:00
Parma Perm

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Enisey0%
  • Нічия0%
  • Parma Perm0%

Огляд

Матч Enisey — Parma Perm (VTB United League, 28.03.2026 09:00 UTC) завершився з рахунком 97:78. Переможець матчу — Enisey.

Форма Enisey в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Parma Perm в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Enisey — 3, перемоги Parma Perm — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 04.03.2026 14:00: Parma Perm 81:70 Enisey.

Enisey: 8-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 40. Parma Perm: 5-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 40.

Ще на сайті: результати та розклад Enisey, результати та розклад Parma Perm, VTB United League.

Інші ігри: Баскетбол: результати та розклад. Дані на сторінці надає API Баскетбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Enisey
3023212397
Parma Perm
2518152078

Склади

Перебіг матчу

Enisey +29Найбільший відрив+7 Parma Perm
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

3 / 20
Перемоги
3 / 20
465 / 912
Очки
447 / 912
Матчі
04.03.2026Матч завершено
Parma Perm81 : 70Enisey
25.12.2025Матч завершено
Parma Perm91 : 72Enisey
23.03.2025Матч завершено
Enisey79 : 73Parma Perm
15.01.2025Матч завершено
Parma Perm77 : 74Enisey
07.12.2024Матч завершено
Parma Perm64 : 81Enisey
16.10.2024Матч завершено
Enisey89 : 61Parma Perm

Попередні матчі: Enisey

22.03.2026Матч завершено
UNICS87 : 73Enisey
П
17.03.2026Матч завершено
Samara73 : 94Enisey
В
14.03.2026Матч завершено
Enisey71 : 74Zenit Saint-Petersburg
П
08.03.2026Матч завершено
Enisey80 : 91Lokomotiv-Kuban
П
04.03.2026Матч завершено
Parma Perm81 : 70Enisey
П
21.02.2026Матч завершено
Enisey106 : 77Pari Nizhny Novgorod
В

Попередні матчі: Parma Perm

22.03.2026Матч завершено
CSKA Moscow91 : 83Parma Perm
П
19.03.2026Матч завершено
Parma Perm80 : 77UNICS
В
13.03.2026Матч завершено
Uralmash79 : 87Parma Perm
В
10.03.2026Матч завершено
Zenit Saint-Petersburg74 : 64Parma Perm
П
07.03.2026Матч завершено
MBA Moscow78 : 66Parma Perm
П
04.03.2026Матч завершено
Parma Perm81 : 70Enisey
В

Інформація про матч

Турнір
VTB United League

Найближчі матчі: Enisey

07.11.2026Матч відбудеться
Enisey09:00Dinamo Vladivostok
18.11.2026Матч відбудеться
UNICS16:00Enisey

Найближчі матчі: Parma Perm

03.11.2026Матч відбудеться
Parma Perm14:30Samara
07.11.2026Матч відбудеться
Lokomotiv-Kuban13:00Parma Perm

VTB United League

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1CSKA Moscow4037030:000
2UNICS4033070:000
3Zenit Saint-Petersburg40280120:000
4Lokomotiv-Kuban40270130:000
5Parma Perm40220180:000
6Uralmash40190210:000
7MBA Moscow40180220:000
8Enisey40150250:000
9Pari Nizhny Novgorod40120280:000
10Avtodor4070330:000
11Samara4020380:000
  • Promotion - VTB United League (Play-off: Round of 8)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 172.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 79.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Eniseyматчів: 3 · 4Parma Perm
166,3Середній тотал матчу155,5
—ТБ 145.550%2/4
—ТМ 145.550%2/4
—ТБ 150.550%2/4
—ТМ 150.550%2/4
—ТБ 155.550%2/4
—ТМ 155.550%2/4
67%2/3ТБ 156.5—
33%1/3ТМ 156.5—
—ТБ 160.550%2/4
—ТМ 160.550%2/4
67%2/3ТБ 161.5—
33%1/3ТМ 161.5—
—ТБ 165.550%2/4
—ТМ 165.550%2/4
67%2/3ТБ 166.5—
33%1/3ТМ 166.5—
33%1/3ТБ 171.5—
67%2/3ТМ 171.5—
33%1/3ТБ 176.5—
67%2/3ТМ 176.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 4
EniseyParma Perm
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7366100%Період 1100%7772
6268100%Період 2100%8489
6353100%Період 3100%6874
5955100%Період 4100%7187
  • • Enisey найбільше забиває у відрізку Період 1: 73 з 257 (28%).
  • • Enisey найбільше пропускає у відрізку Період 2: 68 з 242.
  • • Parma Perm найбільше забиває у відрізку Період 2: 84 з 300 (28%).
  • • Parma Perm найбільше пропускає у відрізку Період 2: 89 з 322.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Enisey3 з 6
50%Перемога: Parma Perm3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 152 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +29 Макс. відрив: +7Зміни лідера: 2