Brno — Sluneta Usti nad Labem 84:88: огляд і статистика матчу

Czech Republic. NBL (Winners stage) · 12.04.2026 16:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Jonas Kavan (Czech Republic)
Brno
Матч завершено84 : 8812.04.2026 16:00
Sluneta Usti nad Labem

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Brno0%
  • Нічия0%
  • Sluneta Usti nad Labem0%

Огляд

12.04.2026 16:00 (UTC) у турнірі Czech Republic. NBL (Winners stage) зустріч Brno — Sluneta Usti nad Labem закінчилася з рахунком 84:88. Переможець матчу — Sluneta Usti nad Labem.

Форма Brno в останніх 6 матчах: перемоги — 6, нічиї — 0, поразки — 0. Форма Sluneta Usti nad Labem в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Brno — 4, перемоги Sluneta Usti nad Labem — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 15.02.2026 17:00: Sluneta Usti nad Labem 82:70 Brno.

Brno: 3-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 36. Sluneta Usti nad Labem: 4-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 36.

Статистика та результати: Brno, Sluneta Usti nad Labem, таблиця Czech Republic. NBL (Winners stage).

Ще матчі: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Brno
3019221384
Sluneta Usti nad Labem
2425201988

Статистика матчу

  • 71 Field goals attempted 56
  • 28 Field goals scored 30
  • 39.44% Field goals 53.57%
  • 42 2-point field goals attempted 37
  • 20 2-point field goals scored 22
  • 47.62% 2-pt 59.46%
  • 29 3-point field goals attempted 19
  • 8 3-point field goals scored 8
  • 27.59% 3-pt 42.11%
  • 26 Free throws attempted 33
  • 20 Free throws scored 20
  • 76.9% Free throws 60.6%
  • 15 Offensive rebounds 6
  • 27 Defensive rebounds 31
  • 42 Total rebounds 37
  • 27 Assists 20
  • 1 Blocks 6
  • 13 Turnovers 19
  • 8 Steals 5
  • 28 Personal fouls 21

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Viktor PulpanCzech RepublicPulpan62-4—111:1311———112—411—
Adam KejvalCzech RepublicKejval11111—20:4884——3—88—1844
Simon SvobodaCzech RepublicSvoboda—7-121—23:528—3—7123—25—8
David JelinekCzech RepublicЙелинек2191—128:14178103——44—175—
Ryker CisarikUnited StatesCisarik1108——20:079442——33—452—
Radek FarskyCzech RepublicFarsky24-141216:13521——112—242—
Tomas JansaCzech RepublicJansa——1——3:041—1——————————
Petr KrivanekCzech RepublicKrivanek8481221:16421———22—532—
Milan StranelCzech RepublicStranel42-12—8:3311————11—311—
Kevin KaluUnited StatesKalu—10-52119:125———6426—35—10
Tevin OlisonUnited StatesTevin Olison315-34127:2812493411212314

Склади

Перебіг матчу

Brno +11Найбільший відрив+8 Sluneta Usti nad Labem
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
489 / 956
Очки
467 / 956
Матчі
15.02.2026Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem82 : 70Brno
15.11.2025Матч завершено
Brno87 : 73Sluneta Usti nad Labem
28.09.2025Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem64 : 87Brno
26.04.2025Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem76 : 80Brno
23.04.2025Матч завершено
Brno81 : 78Sluneta Usti nad Labem
20.04.2025Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem94 : 84Brno

Попередні матчі: Brno

04.04.2026Матч завершено
NH Ostrava77 : 102Brno
В
28.03.2026Матч завершено
Opava66 : 76Brno
В
25.03.2026Матч завершено
Decin77 : 81Brno
В
21.03.2026Матч завершено
Brno78 : 68Pardubice
В
18.03.2026Матч завершено
Brno102 : 65Opava
В
14.03.2026Матч завершено
Brno90 : 85Pisek Srsni
В

Попередні матчі: Sluneta Usti nad Labem

09.04.2026Матч завершено
ERA Nymburk107 : 94Sluneta Usti nad Labem
П
05.04.2026Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem98 : 95Opava
В
29.03.2026Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem89 : 101Pardubice
П
25.03.2026Матч завершено
Pisek Srsni84 : 91Sluneta Usti nad Labem
В
22.03.2026Матч завершено
Sluneta Usti nad Labem96 : 88ERA Nymburk
В
14.03.2026Матч завершено
NH Ostrava87 : 91Sluneta Usti nad Labem
Н

Інформація про матч

Глядачі
708
Суддя
Jonas Kavan

Найближчі матчі: Brno

14.11.2026Матч відбудеться
Brno17:30Pardubice

Czech Republic. NBL (Winners stage)

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1ERA Nymburk3632040:000
2Pardubice3627090:000
3Brno36230130:000
4Sluneta Usti nad Labem36210150:000
5Opava36180180:000
6Decin36180180:000
7Pisek Srsni36180180:000
8NH Ostrava36100260:000
  • Promotion - NBL (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - NBL (Play-off: Round of 16)

Тренди

  • Переможна серія: 6100%
  • Без поразок поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Забивала більше 76.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 80.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 176.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 89.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Brnoматчів: 3 · 3Sluneta Usti nad Labem
162,7Середній тотал матчу184,7
67%2/3ТБ 152.5—
33%1/3ТМ 152.5—
67%2/3ТБ 157.5—
33%1/3ТМ 157.5—
67%2/3ТБ 162.5—
33%1/3ТМ 162.5—
33%1/3ТБ 167.5—
67%2/3ТМ 167.5—
33%1/3ТБ 172.5—
67%2/3ТМ 172.5—
—ТБ 174.5100%3/3
—ТМ 174.50%0/3
—ТБ 179.533%1/3
—ТМ 179.567%2/3
—ТБ 184.533%1/3
—ТМ 184.567%2/3
—ТБ 189.533%1/3
—ТМ 189.567%2/3
—ТБ 194.533%1/3
—ТМ 194.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
BrnoSluneta Usti nad Labem
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7247100%Період 1100%6171
5451100%Період 2100%6863
6656100%Період 3100%6561
7864100%Період 4100%6772
  • • Brno найбільше забиває у відрізку Період 4: 78 з 270 (29%).
  • • Brno найбільше пропускає у відрізку Період 4: 64 з 218.
  • • Sluneta Usti nad Labem найбільше забиває у відрізку Період 2: 68 з 276 (25%).
  • • Sluneta Usti nad Labem найбільше пропускає у відрізку Період 4: 72 з 278.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Brno4 з 6
33%Перемога: Sluneta Usti nad Labem2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 159,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +11 Макс. відрив: +8Зміни лідера: 5