JSF Nanterre — Saint Quentin 80:75: огляд і статистика матчу

France. LNB · 28.03.2026 17:20 · Матч завершено

Порівняти команди
JSF Nanterre
Матч завершено80 : 7528.03.2026 17:20
Saint Quentin

Хто переможе?

Голосів: 0
  • JSF Nanterre0%
  • Нічия0%
  • Saint Quentin0%

Огляд

28.03.2026 17:20 (UTC) у турнірі France. LNB зустріч JSF Nanterre — Saint Quentin закінчилася з рахунком 80:75. Переможець матчу — JSF Nanterre.

Форма JSF Nanterre в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Saint Quentin в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 1, поразки — 4.

Особисті зустрічі: всього 9, перемоги JSF Nanterre — 4, перемоги Saint Quentin — 2, нічиї — 0. Остання зустріч 31.10.2025 19:30: Saint Quentin 65:89 JSF Nanterre.

JSF Nanterre: 3-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 30. Saint Quentin: 15-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 30.

Статистика та результати: статистика JSF Nanterre, статистика Saint Quentin, таблиця France. LNB.

Дивіться також: усі матчі дня — Баскетбол. Дані на сторінці надає API Баскетбол від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
JSF Nanterre
1927181680
Saint Quentin
2018221575

Статистика матчу

  • 53 Field goals attempted 65
  • 25 Field goals scored 28
  • 47.17% Field goals 43.08%
  • 25 2-point field goals attempted 38
  • 15 2-point field goals scored 21
  • 60% 2-pt 55.26%
  • 28 3-point field goals attempted 27
  • 10 3-point field goals scored 7
  • 35.71% 3-pt 25.93%
  • 33 Free throws attempted 21
  • 20 Free throws scored 12
  • 60.6% Free throws 57.1%
  • 11 Offensive rebounds 6
  • 36 Defensive rebounds 24
  • 47 Total rebounds 30
  • 19 Assists 20
  • 1 Blocks 1
  • 21 Turnovers 12
  • 10 Steals 10
  • 25 Personal fouls 23

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Len SchoormannGermanySchoormann L.11764—27:1285634—11—3226
Hugo Yimga MoukouriFranceYimga Moukouri—88—113:4432213—44—2113
Zakai ZeiglerUnited StatesZeigler65163317:264221——11—421—
Pol LacombeFranceLacombe49-74121:0873412134—5322
Benjamin SeneFranceSene43-92119:53813—1————2512
Mitchell SaxenUnited StatesSaxen M.—441117:2611——216713114
Mathis Dossou YovoFranceDossou Yovo—16-81119:3565——6268—16510
Roko PrkacinCroatiaPrkacin—482214:4221——2246—3214
Lucas DussoulierFranceDussoulier—3-121—9:502121—123—1———
Donta ScottUnited StatesGrant3881—22:478352—145—1312
Jeremy SenglinUnited StatesСэнлин13111—16:234141——33—————

Склади

Перебіг матчу

JSF Nanterre +12Найбільший відрив+2 Saint Quentin
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 9
з них нічиїх: 0

4 / 9
Перемоги
2 / 9
498 / 968
Очки
470 / 968
Матчі
31.10.2025Матч завершено
Saint Quentin65 : 89JSF Nanterre
23.03.2025Матч завершено
Saint Quentin67 : 76JSF Nanterre
02.11.2024Матч завершено
JSF Nanterre95 : 102Saint Quentin
23.04.2024Матч завершено
Saint Quentin87 : 82JSF Nanterre
13.02.2024Матч завершено
JSF Nanterre76 : 74Saint Quentin
04.11.2023Матч завершено
JSF Nanterre80 : 75Saint Quentin

Попередні матчі: JSF Nanterre

21.03.2026Матч завершено
ESSM Le Portel Cote d'Opale59 : 90JSF Nanterre
В
15.03.2026Матч завершено
JSF Nanterre102 : 88Strasbourg IG
В
10.03.2026Матч завершено
JSF Nanterre83 : 88Monaco
П
07.03.2026Матч завершено
Le Mans Sarthe79 : 71JSF Nanterre
П
20.02.2026Матч завершено
JSF Nanterre67 : 82Le Mans Sarthe
П
17.02.2026Матч завершено
ADA Blois Basket 4180 : 109JSF Nanterre
В

Попередні матчі: Saint Quentin

21.03.2026Матч завершено
Saint Quentin65 : 86Elan Chalon
П
15.03.2026Матч завершено
JDA Dijon Bourgogne119 : 127Saint Quentin
Н
07.03.2026Матч завершено
ESSM Le Portel Cote d'Opale72 : 108Saint Quentin
В
15.02.2026Матч завершено
Saint Quentin90 : 103Paris
П
07.02.2026Матч завершено
BCM Gravelines91 : 75Saint Quentin
П
30.01.2026Матч завершено
Saint Quentin77 : 86Limoges CSP
П

Інформація про матч

Турнір
France. LNB
Сезон
2025/2026

Найближчі матчі: JSF Nanterre

07.11.2026Матч відбудеться
JSF Nanterre17:30Elan Chalon

Найближчі матчі: Saint Quentin

07.11.2026Матч відбудеться
Chorale Roanne17:00Saint Quentin

France. LNB

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Monaco3022070:000
2Paris3022080:000
3JSF Nanterre3021090:000
4ASVEL Lyon-Villeurbanne30200100:000
5Cholet30190110:000
6Le Mans Sarthe30190110:000
7JL Bourg30180120:000
8Strasbourg IG30170130:000
9Elan Chalon30160140:000
10SLUC Nancy30130170:000
11JDA Dijon Bourgogne30120180:000
12Boulazac Dordogne30120180:000
13Limoges CSP30110190:000
14BCM Gravelines3080220:000
15Saint Quentin3080220:000
16ESSM Le Portel Cote d'Opale3000290:000
  • Promotion - LNB (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - LNB (Play-In)
  • Elite League 2 (Play-off)
  • Relegation - Elite League 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 193.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

JSF Nanterreматчів: 3 · 3Saint Quentin
170,0Середній тотал матчу197,3
67%2/3ТБ 160.5—
33%1/3ТМ 160.5—
67%2/3ТБ 165.5—
33%1/3ТМ 165.5—
67%2/3ТБ 170.5—
33%1/3ТМ 170.5—
33%1/3ТБ 175.5—
67%2/3ТМ 175.5—
33%1/3ТБ 180.5—
67%2/3ТМ 180.5—
—ТБ 187.533%1/3
—ТМ 187.567%2/3
—ТБ 192.533%1/3
—ТМ 192.567%2/3
—ТБ 197.533%1/3
—ТМ 197.567%2/3
—ТБ 202.533%1/3
—ТМ 202.567%2/3
—ТБ 207.533%1/3
—ТМ 207.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
JSF NanterreSaint Quentin
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5664100%Період 1100%6872
5261100%Період 2100%7066
6364100%Період 3100%8958
8169100%Період 4100%6475
  • • JSF Nanterre найбільше забиває у відрізку Період 4: 81 з 252 (32%).
  • • JSF Nanterre найбільше пропускає у відрізку Період 4: 69 з 258.
  • • Saint Quentin найбільше забиває у відрізку Період 3: 89 з 310 (29%).
  • • Saint Quentin найбільше пропускає у відрізку Період 4: 75 з 282.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: JSF Nanterre4 з 6
33%Перемога: Saint Quentin2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 161,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +2Зміни лідера: 12