BCM Gravelines — Monaco 77:89: огляд і статистика матчу

France. LNB · 21.03.2026 19:30 · Матч завершено

Порівняти команди
BCM Gravelines
Матч завершено77 : 8921.03.2026 19:30
Monaco

Хто переможе?

Голосів: 0
  • BCM Gravelines0%
  • Нічия0%
  • Monaco0%

Огляд

21.03.2026 19:30 (UTC) у турнірі France. LNB зустріч BCM Gravelines — Monaco закінчилася з рахунком 77:89. Переможець матчу — Monaco.

Форма BCM Gravelines в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 1, поразки — 2. Форма Monaco в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги BCM Gravelines — 0, перемоги Monaco — 6, нічиї — 0. Остання зустріч 13.01.2026 18:00: Monaco 101:82 BCM Gravelines.

BCM Gravelines: 14-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 30. Monaco: 1-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 30.

Ще на сайті: статистика BCM Gravelines, статистика Monaco, France. LNB.

Інші ігри: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
BCM Gravelines
2118162277
Monaco
2027172589

Статистика матчу

  • 73 Field goals attempted 65
  • 28 Field goals scored 31
  • 38.36% Field goals 47.69%
  • 38 2-point field goals attempted 44
  • 19 2-point field goals scored 28
  • 50% 2-pt 63.64%
  • 35 3-point field goals attempted 21
  • 9 3-point field goals scored 3
  • 25.71% 3-pt 14.29%
  • 18 Free throws attempted 28
  • 12 Free throws scored 24
  • 66.7% Free throws 85.7%
  • 11 Offensive rebounds 11
  • 22 Defensive rebounds 35
  • 33 Total rebounds 46
  • 21 Assists 20
  • 1 Blocks 3
  • 5 Turnovers 8
  • 4 Steals 3
  • 23 Personal fouls 20

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Jacob GilyardUnited StatesGilyard451—224:148271—————311—
Mike LewisUnited StatesLewis291——20:35733211—1—1415
Louka LetailleurLetailleur175——17:20832—1123—3631
Chris BabbGermanyBabb261——30:385242—112—11——
Valentin CheryChery—711116:4172——3—66—4724
David JoplinUnited StatesJoplin413—1127:56105412281012642
Gauthier DenisДенис49———23:35113612—22—2522
Edon MaxhuniFinlandMaxhuni315—1—23:23125723123—3534
Soren BracqBracq1621—15:42532——1—1—433—

Склади

Перебіг матчу

BCM Gravelines +6Найбільший відрив+14 Monaco
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

0 / 20
Перемоги
6 / 20
426 / 936
Очки
510 / 936
Матчі
13.01.2026Матч завершено
Monaco101 : 82BCM Gravelines
02.02.2025Матч завершено
Monaco90 : 59BCM Gravelines
03.11.2024Матч завершено
BCM Gravelines74 : 83Monaco
10.03.2024Матч завершено
BCM Gravelines68 : 72Monaco
28.10.2023Матч завершено
Monaco91 : 76BCM Gravelines
04.04.2023Матч завершено
BCM Gravelines67 : 73Monaco

Попередні матчі: BCM Gravelines

15.03.2026Матч завершено
Paris109 : 115BCM Gravelines
Н
08.03.2026Матч завершено
BCM Gravelines91 : 92Boulazac Dordogne
П
13.02.2026Матч завершено
Cholet91 : 85BCM Gravelines
П
07.02.2026Матч завершено
BCM Gravelines91 : 75Saint Quentin
В
31.01.2026Матч завершено
SLUC Nancy88 : 93BCM Gravelines
В
24.01.2026Матч завершено
BCM Gravelines93 : 85JDA Dijon Bourgogne
В

Попередні матчі: Monaco

19.03.2026Матч завершено
Anadolu Efes93 : 98Monaco
В
14.03.2026Матч завершено
Monaco86 : 94SLUC Nancy
П
12.03.2026Матч завершено
Monaco81 : 80Olympiacos SFP Pireus
В
10.03.2026Матч завершено
JSF Nanterre83 : 88Monaco
В
07.03.2026Матч завершено
Monaco89 : 79Cholet
В
05.03.2026Матч завершено
Fenerbahce88 : 70Monaco
П

Інформація про матч

Турнір
France. LNB

Найближчі матчі: BCM Gravelines

15.11.2026Матч відбудеться
BCM Gravelines15:00SLUC Nancy

France. LNB

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Monaco3022070:000
2Paris3022080:000
3JSF Nanterre3021090:000
4ASVEL Lyon-Villeurbanne30200100:000
5Cholet30190110:000
6Le Mans Sarthe30190110:000
7JL Bourg30180120:000
8Strasbourg IG30170130:000
9Elan Chalon30160140:000
10SLUC Nancy30130170:000
11JDA Dijon Bourgogne30120180:000
12Boulazac Dordogne30120180:000
13Limoges CSP30110190:000
14BCM Gravelines3080220:000
15Saint Quentin3080220:000
16ESSM Le Portel Cote d'Opale3000290:000
  • Promotion - LNB (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - LNB (Play-In)
  • Elite League 2 (Play-off)
  • Relegation - Elite League 2

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 184.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 90.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 92.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 181.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 89.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

BCM Gravelinesматчів: 3 · 3Monaco
175,7Середній тотал матчу173,3
—ТБ 163.567%2/3
—ТМ 163.533%1/3
100%3/3ТБ 165.5—
0%0/3ТМ 165.5—
—ТБ 168.567%2/3
—ТМ 168.533%1/3
67%2/3ТБ 170.5—
33%1/3ТМ 170.5—
—ТБ 173.533%1/3
—ТМ 173.567%2/3
67%2/3ТБ 175.5—
33%1/3ТМ 175.5—
—ТБ 178.533%1/3
—ТМ 178.567%2/3
33%1/3ТБ 180.5—
67%2/3ТМ 180.5—
—ТБ 183.533%1/3
—ТМ 183.567%2/3
0%0/3ТБ 185.5—
100%3/3ТМ 185.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
BCM GravelinesMonaco
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
7243100%Період 1100%6260
7069100%Період 2100%6476
4972100%Період 3100%6364
8468100%Період 4100%6764
  • • BCM Gravelines найбільше забиває у відрізку Період 4: 84 з 275 (31%).
  • • BCM Gravelines найбільше пропускає у відрізку Період 3: 72 з 252.
  • • Monaco найбільше забиває у відрізку Період 4: 67 з 256 (26%).
  • • Monaco найбільше пропускає у відрізку Період 2: 76 з 264.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
0%Перемога: BCM Gravelines0 з 6
100%Перемога: Monaco6 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 156 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +6 Макс. відрив: +14Зміни лідера: 5