Champagne (Women) — Cavigal Nice Basket 06 (Women) 53:41: огляд і статистика матчу

France. Ligue 2. Women · 22.03.2026 14:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Selingue R. (Фра)
Champagne (Women)
Матч завершено53 : 4122.03.2026 14:30
Cavigal Nice Basket 06 (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Champagne (Women)0%
  • Нічия0%
  • Cavigal Nice Basket 06 (Women)0%

Огляд

Матч Champagne (Women) — Cavigal Nice Basket 06 (Women) (France. Ligue 2. Women, 22.03.2026 14:30 UTC) завершився з рахунком 53:41. Переможець матчу — Champagne (Women).

Форма Champagne (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Форма Cavigal Nice Basket 06 (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.

Особисті зустрічі: всього 3, перемоги Champagne (Women) — 2, перемоги Cavigal Nice Basket 06 (Women) — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 06.12.2025 19:00: Cavigal Nice Basket 06 (Women) 57:66 Champagne (Women).

Champagne (Women): 8-е місце в таблиці, очки — 41, зіграно матчів — 26. Cavigal Nice Basket 06 (Women): 11-е місце в таблиці, очки — 35, зіграно матчів — 26.

Статистика та результати: Champagne (Women), Cavigal Nice Basket 06 (Women), таблиця France. Ligue 2. Women.

Дивіться також: Баскетбол: результати та розклад. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Champagne (Women)
613122253
Cavigal Nice Basket 06 (Women)
14781241

Статистика матчу

  • 67 Field goals attempted 51
  • 21 Field goals scored 16
  • 31.34% Field goals 31.37%
  • 45 2-point field goals attempted 29
  • 16 2-point field goals scored 13
  • 35.56% 2-pt 44.83%
  • 22 3-point field goals attempted 22
  • 5 3-point field goals scored 3
  • 22.73% 3-pt 13.64%
  • 8 Free throws attempted 10
  • 6 Free throws scored 9
  • 75% Free throws 90%
  • 20 Offensive rebounds 10
  • 24 Defensive rebounds 27
  • 44 Total rebounds 37
  • 15 Assists 10
  • 1 Blocks 3
  • 15 Turnovers 21
  • 10 Steals 6
  • 11 Personal fouls 12

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPBBF2PFG.A2PFGMFT
Lauryn VieiraFranceLauryn Vieira6882530:17724—4325———325
Eva FaillotFranceEva Faillot113121—33:01155621—11——3931
Khadidiatou DioufSenegalKhadidiatou Diouf5652229:521331——325——2123—
Bright AmanFranceBright Aman1391—24:005141—257—111——
Anya PooleUnited StatesAnya Poole11192230:581351—18715——21252
Clarance KongoFranceClarance Kongo——7—110:082—1————————1——
FranceTukayi Sissoko——5——4:171————————121——
Sarah Saint-Martin—232—9:0221————22———21—
Stella KesslerFranceStella Kessler14-12—13:52521———2211142—
Margot OunounouFranceMargot Ounounou—632—14:334242—134——————

Склади

Основний склад

Запасні

Тренер

  • Michailoff Александр Пуэ

Перебіг матчу

Champagne (Women) +12Найбільший відрив+10 Cavigal Nice Basket 06 (Women)
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 3
з них нічиїх: 0

2 / 3
Перемоги
1 / 3
223 / 446
Очки
223 / 446
Матчі
06.12.2025Матч завершено
Cavigal Nice Basket 06 (Women)57 : 66Champagne (Women)
27.01.2024Матч завершено
Cavigal Nice Basket 06 (Women)83 : 73Champagne (Women)
20.10.2023Матч завершено
Champagne (Women)84 : 83Cavigal Nice Basket 06 (Women)

Попередні матчі: Champagne (Women)

07.03.2026Матч завершено
Graffenstaden (Women)62 : 66Champagne (Women)
В
01.03.2026Матч завершено
Champagne (Women)45 : 48Rouen Metropole Bihorel (Women)
П
21.02.2026Матч завершено
Pole France (Women)68 : 76Champagne (Women)
В
14.02.2026Матч завершено
Champagne (Women)92 : 60Aulnoye AS (Women)
В
06.02.2026Матч завершено
Pays Voirons (Women)72 : 61Champagne (Women)
П
31.01.2026Матч завершено
Champagne (Women)68 : 63USO Mondeville (Women)
В

Попередні матчі: Cavigal Nice Basket 06 (Women)

28.02.2026Матч завершено
Cavigal Nice Basket 06 (Women)54 : 56Feytiat (Women)
П
21.02.2026Матч завершено
La Tronche (Women)104 : 68Cavigal Nice Basket 06 (Women)
П
14.02.2026Матч завершено
Cavigal Nice Basket 06 (Women)77 : 71Graffenstaden (Women)
В
07.02.2026Матч завершено
Aulnoye AS (Women)74 : 65Cavigal Nice Basket 06 (Women)
П
31.01.2026Матч завершено
Cavigal Nice Basket 06 (Women)77 : 61Pole France (Women)
В

Інформація про матч

Суддя
Selingue R.

Найближчі матчі: Champagne (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
Cavigal Nice Basket 06 (Women)19:00Champagne (Women)

Найближчі матчі: Cavigal Nice Basket 06 (Women)

06.11.2026Матч відбудеться
Cavigal Nice Basket 06 (Women)19:00Champagne (Women)

France. Ligue 2. Women

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1La Tronche (Women)2620060:0046
2Pays Voirons (Women)2618080:0044
3Montbrison (Women)2617090:0043
4Feytiat (Women)26160100:0042
5Monaco BA (Women)26160100:0042
6Saint Amand Hainaut (Women)26150110:0041
7USO Mondeville (Women)26150110:0041
8Champagne (Women)26150110:0041
9Rouen Metropole Bihorel (Women)26120140:0038
10Aulnoye AS (Women)26120140:0038
11Cavigal Nice Basket 06 (Women)2690170:0035
12Graffenstaden (Women)2690170:0035
13Havre (Women)2640220:0030
14Pole France (Women)2640220:0030
  • Promotion - League 2. Women (Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 8100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 8100%
  • Забиває поспіль: 8100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТБ 125.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 69.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 135.5 у 6 з 8 матчів75%
  • Забивала менше 72.5 у 6 з 8 матчів75%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 8

Ринки за останніми матчами

Champagne (Women)матчів: 3 · 3Cavigal Nice Basket 06 (Women)
125,3Середній тотал матчу152,7
67%2/3ТБ 115.5—
33%1/3ТМ 115.5—
67%2/3ТБ 120.5—
33%1/3ТМ 120.5—
67%2/3ТБ 125.5—
33%1/3ТМ 125.5—
67%2/3ТБ 130.5—
33%1/3ТМ 130.5—
33%1/3ТБ 135.5—
67%2/3ТМ 135.5—
—ТБ 142.567%2/3
—ТМ 142.533%1/3
—ТБ 147.533%1/3
—ТМ 147.567%2/3
—ТБ 152.533%1/3
—ТМ 152.567%2/3
—ТБ 157.533%1/3
—ТМ 157.567%2/3
—ТБ 162.533%1/3
—ТМ 162.567%2/3

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Champagne (Women)Cavigal Nice Basket 06 (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
5853100%Період 1100%4376
5437100%Період 2100%5165
4644100%Період 3100%5153
4737100%Період 4100%5960
  • • Champagne (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 58 з 205 (28%).
  • • Champagne (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 53 з 171.
  • • Cavigal Nice Basket 06 (Women) найбільше забиває у відрізку Період 4: 59 з 204 (29%).
  • • Cavigal Nice Basket 06 (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 76 з 254.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.53 з 3
100%ТБ 2.53 з 3
100%ТБ 3.53 з 3
100%Обидві заб'ють3 з 3
67%Перемога: Champagne (Women)2 з 3
33%Перемога: Cavigal Nice Basket 06 (Women)1 з 3
0%Нічия0 з 3

Очних зустрічей: 3 · у середньому 148,67 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +12 Макс. відрив: +10Зміни лідера: 5