Paderborn Baskets — Nurnberger 82:96: огляд і статистика матчу

Germany. Bundesliga 2 · 28.03.2026 18:30 · Матч завершено

Порівняти команди
Paderborn Baskets
Матч завершено82 : 9628.03.2026 18:30
Nurnberger

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Paderborn Baskets0%
  • Нічия0%
  • Nurnberger0%

Огляд

Матч Paderborn Baskets — Nurnberger (Germany. Bundesliga 2, 28.03.2026 18:30 UTC) завершився з рахунком 82:96. Перемога — за командою Nurnberger.

Paderborn Baskets за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Nurnberger за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.

В історії очних матчів Paderborn Baskets і Nurnberger: зустрічей — 20, перемог Paderborn Baskets — 2, перемог Nurnberger — 4, нічиїх — 0. Остання зустріч 05.10.2025 15:00: Nurnberger 69:62 Paderborn Baskets.

Paderborn Baskets — 16-й рядок таблиці (24 оч. за 34 ігор). Nurnberger — 9-й рядок таблиці (32 оч. за 34 ігор).

Ще на сайті: статистика Paderborn Baskets, статистика Nurnberger, таблиця Germany. Bundesliga 2.

Ще матчі: Баскетбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Paderborn Baskets
1525231982
Nurnberger
2324252496

Склади

Перебіг матчу

Paderborn Baskets +4Найбільший відрив+14 Nurnberger
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

2 / 20
Перемоги
4 / 20
458 / 920
Очки
462 / 920
Матчі
05.10.2025Матч завершено
Nurnberger69 : 62Paderborn Baskets
27.04.2024Матч завершено
Paderborn Baskets96 : 98Nurnberger
03.12.2023Матч завершено
Nurnberger71 : 62Paderborn Baskets
04.02.2023Матч завершено
Paderborn Baskets81 : 77Nurnberger
11.12.2022Матч завершено
Nurnberger76 : 70Paderborn Baskets
06.04.2022Матч завершено
Nurnberger71 : 87Paderborn Baskets

Попередні матчі: Paderborn Baskets

23.03.2026Матч завершено
EPG Guardians Koblenz93 : 95Paderborn Baskets
В
14.03.2026Матч завершено
Paderborn Baskets74 : 95Bayer Giants Leverkusen
П
08.03.2026Матч завершено
Paderborn Baskets87 : 94Artland Dragons
П
06.03.2026Матч завершено
Giessen 46 ers92 : 59Paderborn Baskets
П
20.02.2026Матч завершено
Paderborn Baskets88 : 67Uni Baskets Munster
В
14.02.2026Матч завершено
BG Goettingen105 : 99Paderborn Baskets
Н

Попередні матчі: Nurnberger

21.03.2026Матч завершено
Nurnberger73 : 79Uni Baskets Munster
П
15.03.2026Матч завершено
Phoenix Hagen90 : 77Nurnberger
П
08.03.2026Матч завершено
Nurnberger83 : 86Tigers Tubingen
П
06.03.2026Матч завершено
PS Karlsruhe Lions75 : 69Nurnberger
П
21.02.2026Матч завершено
Giessen 46 ers90 : 81Nurnberger
П
14.02.2026Матч завершено
Nurnberger65 : 90Crailsheim Merlins
П

Інформація про матч

Найближчі матчі: Paderborn Baskets

08.11.2026Матч відбудеться
Paderborn Baskets15:00BBC Bayreuth

Найближчі матчі: Nurnberger

08.11.2026Матч відбудеться
Nurnberger14:30Wolmirstedt

Germany. Bundesliga 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Phoenix Hagen3428060:0056
2Crailsheim Merlins3428060:0056
3BG Goettingen34230110:0046
4Eisbaren Bremerhaven34230110:0046
5Artland Dragons34210130:0042
6VFL Kirchheim Knights34200140:0040
7Giessen 46 ers34180160:0036
8PS Karlsruhe Lions34170170:0034
9Nurnberger34160180:0032
10BBC Bayreuth34150190:0030
11SparkassenStars Bochum34150190:0030
12Rhein Stars Koeln34140200:0028
13Tigers Tubingen34130210:0026
14EPG Guardians Koblenz34130210:0026
15Wolmirstedt34120220:0024
16Paderborn Baskets34120220:0024
17Bayer Giants Leverkusen34100240:0020
18Uni Baskets Munster3480260:0016
  • Promotion - Pro A (Play-off: Round of 8)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Серія поразок: 6100%
  • Без перемог поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала більше 87.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 149.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 81.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 77.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Paderborn Basketsматчів: 3 · 3Nurnberger
168,3Середній тотал матчу160,7
—ТБ 150.567%2/3
—ТМ 150.533%1/3
—ТБ 155.567%2/3
—ТМ 155.533%1/3
67%2/3ТБ 158.5—
33%1/3ТМ 158.5—
—ТБ 160.567%2/3
—ТМ 160.533%1/3
67%2/3ТБ 163.5—
33%1/3ТМ 163.5—
—ТБ 165.567%2/3
—ТМ 165.533%1/3
67%2/3ТБ 168.5—
33%1/3ТМ 168.5—
—ТБ 170.533%1/3
—ТМ 170.567%2/3
33%1/3ТБ 173.5—
67%2/3ТМ 173.5—
33%1/3ТБ 178.5—
67%2/3ТМ 178.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 3
Paderborn BasketsNurnberger
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
6976100%Період 1100%7759
6059100%Період 2100%5657
5959100%Період 3100%5364
6162100%Період 4100%4175
  • • Paderborn Baskets найбільше забиває у відрізку Період 1: 69 з 249 (28%).
  • • Paderborn Baskets найбільше пропускає у відрізку Період 1: 76 з 256.
  • • Nurnberger найбільше забиває у відрізку Період 1: 77 з 227 (34%).
  • • Nurnberger найбільше пропускає у відрізку Період 4: 75 з 255.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
33%Перемога: Paderborn Baskets2 з 6
67%Перемога: Nurnberger4 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 153,33 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +4 Макс. відрив: +14Зміни лідера: 4