Medvescak (Women) — Zadar Plus (Women) 76:55: огляд і статистика матчу
Croatia. A1 League. Women · 29.03.2026 15:00 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Medvescak (Women)0%
- Нічия0%
- Zadar Plus (Women)0%
Огляд
Матч Medvescak (Women) — Zadar Plus (Women) (Croatia. A1 League. Women, 29.03.2026 15:00 UTC) завершився з рахунком 76:55. Переможець матчу — Medvescak (Women).
Форма Medvescak (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5. Форма Zadar Plus (Women) в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.
Особисті зустрічі: всього 5, перемоги Medvescak (Women) — 1, перемоги Zadar Plus (Women) — 4, нічиї — 0. Остання зустріч 29.11.2025 14:00: Zadar Plus (Women) 105:58 Medvescak (Women).
Medvescak (Women): 11-е місце в таблиці, очки — 24, зіграно матчів — 22. Zadar Plus (Women): 10-е місце в таблиці, очки — 26, зіграно матчів — 22.
Статистика та результати: статистика Medvescak (Women), статистика Zadar Plus (Women), таблиця і результати: Croatia. A1 League. Women.
Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 24 | 7 | 24 | 76 | |
| 15 | 13 | 23 | 4 | 55 |
Статистика матчу
- 77 Field goals attempted 61
- 30 Field goals scored 20
- 38.96% Field goals 32.79%
- 58 2-point field goals attempted 43
- 25 2-point field goals scored 16
- 43.1% 2-pt 37.21%
- 19 3-point field goals attempted 18
- 5 3-point field goals scored 4
- 26.32% 3-pt 22.22%
- 16 Free throws attempted 21
- 11 Free throws scored 11
- 68.8% Free throws 52.4%
- 14 Offensive rebounds 14
- 31 Defensive rebounds 33
- 45 Total rebounds 47
- 25 Assists 12
- 0 Blocks 2
- 11 Turnovers 23
- 11 Steals 5
- 16 Personal fouls 14
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 20 | 23 | 3 | 1 | 34:15 | 21 | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 2 | 18 | 8 | 1 | |
| 2 | 5 | -2 | — | 3 | 16:25 | 8 | 2 | 4 | — | 1 | — | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 | |
| 1 | — | 21 | — | — | 16:30 | 4 | — | 4 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| 2 | 9 | 17 | 1 | — | 24:49 | 8 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | — | 4 | 1 | 2 | |
| Dora Hasperger | 2 | 7 | -7 | 1 | — | 21:18 | 5 | 3 | — | — | 1 | — | 5 | 5 | 2 | 5 | 3 | 3 |
| 8 | 7 | 28 | — | 6 | 31:47 | 10 | 2 | — | — | 3 | 3 | 5 | 8 | 4 | 10 | 2 | 4 | |
| 2 | 14 | 34 | 4 | — | 32:16 | 11 | 6 | 4 | 2 | — | — | 6 | 6 | 4 | 7 | 4 | — | |
| — | 14 | -9 | — | 1 | 22:40 | 10 | 5 | — | — | 4 | 5 | 6 | 11 | 1 | 10 | 5 | 5 |
Склади
Основний склад
Запасні
- 4

Lara Hajpetar - 5Микулич Сара
- 8

Viktoria Dobrosevic - 10Dora Hasperger
- 12Glavas Нина
- 13
Lora Prpic - 14

Lea Aljinovic
Тренер
Viktor Kovac
Основний склад
Запасні
Тренер
Bozo Skara
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Medvescak (Women)Усього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0
Zadar Plus (Women)Попередні матчі: Medvescak (Women)
Попередні матчі: Zadar Plus (Women)
Інформація про матч
- Сезон
- 2025/2026
- Суддя
- Miletic E.
Найближчі матчі: Medvescak (Women)
Croatia. A1 League. Women
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 21 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 43 | ВВВВВ | |
| 2 | 22 | 17 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 39 | ПВВПВ | |
| 3 | 22 | 17 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 39 | ВПВВВ | |
| 4 | 22 | 17 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 39 | ВППВВ | |
| 5 | 22 | 16 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 38 | ВВВВП | |
| 6 | 22 | 12 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 34 | ПВВВП | |
| 7 | 21 | 11 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 32 | ПВПВП | |
| 8 | 22 | 7 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 29 | ВВППП | |
| 9 | 22 | 6 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 28 | ВПППП | |
| 10 | 22 | 4 | 0 | 18 | 0:0 | 0 | 26 | ППППП | |
| 11 | 22 | 2 | 0 | 20 | 0:0 | 0 | 24 | ПППВВ | |
| 12 | 21 | 1 | 0 | 20 | 0:0 | 0 | 22 | ППППП |
- Promotion - Premier League. Women (Play-off: Round of 4)
- Premier League. Women (Relegation - Play-off)
- Relegation
Тренди
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 8100%
ТБ 2.5 поспіль: 8100%
Забиває поспіль: 8100%
Обидві забивають поспіль: 5100%
Забиває поспіль: 5100%
Поразки в 9 з 10 матчів90%
Забивала менше 67.5 у 7 з 8 матчів88%
Поразки в 7 з 8 матчів88%
Забивала менше 75.5 у 8 з 10 матчів80%
Пропускала більше 75.5 у 8 з 10 матчів80%
Пропускала більше 67.5 у 6 з 8 матчів75%
За останніми матчами: господарі — 8, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 70 | 83 | 100% | Період 1 | 100% | 99 | 170 |
| 78 | 91 | 100% | Період 2 | 100% | 97 | 147 |
| 57 | 105 | 100% | Період 3 | 100% | 87 | 133 |
| 71 | 72 | 100% | Період 4 | 100% | 106 | 116 |
- • Medvescak (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 78 з 276 (28%).
- • Medvescak (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 3: 105 з 351.
- • Zadar Plus (Women) найбільше забиває у відрізку Період 4: 106 з 389 (27%).
- • Zadar Plus (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 170 з 566.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 5 · у середньому 144,2 гола за матч.