Club San Martin de Corrientes — Obras Sanitarias 87:89: огляд і статистика матчу

Argentina. LNB · 08.04.2026 00:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Club San Martin de Corrientes
Матч завершено87 : 8908.04.2026 00:002 extra times played
Obras Sanitarias

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Club San Martin de Corrientes0%
  • Нічия0%
  • Obras Sanitarias0%

Огляд

08.04.2026 (UTC) у турнірі Argentina. LNB зустріч Club San Martin de Corrientes — Obras Sanitarias закінчилася з рахунком 87:89. Переможця в цій зустрічі не виявилося.

Club San Martin de Corrientes за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Obras Sanitarias за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1.

В історії очних матчів Club San Martin de Corrientes і Obras Sanitarias: зустрічей — 20, перемог Club San Martin de Corrientes — 4, перемог Obras Sanitarias — 2, нічиїх — 0. Остання зустріч 10.11.2025 23:30: Obras Sanitarias 77:67 Club San Martin de Corrientes.

Club San Martin de Corrientes — 12-й рядок таблиці (0 оч. за 36 ігор). Obras Sanitarias — 7-й рядок таблиці (0 оч. за 36 ігор).

Пов'язані сторінки: Club San Martin de Corrientes, Obras Sanitarias, таблиця Argentina. LNB.

Дивіться також: усі матчі дня — Баскетбол. Рахунок і статистика — від візуалізація матчів SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда12345Σ
Club San Martin de Corrientes
171014222487
Obras Sanitarias
82520102689

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMP3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Lucas GargalloArgentinaGargallo—7-22136:4641——33—452—
Gaston GarciaArgentinaПелайо311-133322:0753——44—331—
Franco MendezArgentinaMendez1412330:425—2—6624614
Lautaro Berra FernandezArgentinaBerra Fernandez14-111—24:11————441262—
Federico AguerreArgentinaAguerre18-7——23:1952—134—311—
Victor FernandezSpainFernandez81622—32:13633—33—2625
Daniel MoreiraBrazilMoreira—1391125:49——13141723762
Salvador GilettoArgentinaGiletto—851—26:41511123—2521
Mateo RearteArgentinaRearte2166—128:132111—11—961

Склади

Перебіг матчу

Club San Martin de Corrientes +13Найбільший відрив+16 Obras Sanitarias
12345

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

4 / 20
Перемоги
2 / 20
483 / 960
Очки
477 / 960
Матчі
10.11.2025Матч завершено
Obras Sanitarias77 : 67Club San Martin de Corrientes
07.04.2025Матч завершено
Obras Sanitarias96 : 99Club San Martin de Corrientes
22.01.2025Матч завершено
Club San Martin de Corrientes83 : 61Obras Sanitarias
18.05.2024Матч завершено
Club San Martin de Corrientes77 : 75Obras Sanitarias
16.01.2024Матч завершено
Obras Sanitarias83 : 92Club San Martin de Corrientes
10.04.2023Матч завершено
Obras Sanitarias85 : 65Club San Martin de Corrientes

Попередні матчі: Club San Martin de Corrientes

29.03.2026Матч завершено
Argentino de Junin79 : 82Club San Martin de Corrientes
В
27.03.2026Матч завершено
Racing de Chivilcoy91 : 74Club San Martin de Corrientes
П
21.03.2026Матч завершено
Club San Martin de Corrientes71 : 65Ferro Carril Oeste
В
12.03.2026Матч завершено
Club San Martin de Corrientes66 : 102Gimnasia Comodoro
П
09.03.2026Матч завершено
Club San Martin de Corrientes77 : 72San Lorenzo de Almagro
В
06.03.2026Матч завершено
Obera TC73 : 62Club San Martin de Corrientes
П

Попередні матчі: Obras Sanitarias

05.04.2026Матч завершено
Regatas Corrientes79 : 77Obras Sanitarias
П
03.04.2026Матч завершено
Ferro Carril Oeste78 : 90Obras Sanitarias
В
01.04.2026Матч завершено
Independiente de Oliva113 : 122Obras Sanitarias
Н
29.03.2026Матч завершено
Union De Santa Fe76 : 79Obras Sanitarias
В
25.03.2026Матч завершено
Obras Sanitarias94 : 75Argentino de Junin
В
22.03.2026Матч завершено
Obras Sanitarias73 : 67Atenas Cordoba
В

Інформація про матч

Турнір
Argentina. LNB

Найближчі матчі: Club San Martin de Corrientes

08.11.2026Матч відбудеться
San Lorenzo de Almagro23:00Club San Martin de Corrientes
11.11.2026Матч відбудеться
Ferro Carril Oeste01:05Club San Martin de Corrientes
16.11.2026Матч відбудеться
Club San Martin de Corrientes00:00Quimsa

Argentina. LNB

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Quimsa36240120:000
2Gimnasia Comodoro36240120:000
3Regatas Corrientes36230130:000
4Obera TC36230130:000
5Boca Juniors36220140:000
6Ferro Carril Oeste36210150:000
7Obras Sanitarias36210150:000
8La Union Formosa36200160:000
9Independiente de Oliva36200160:000
10Instituto de Cordoba36200160:000
11Penarol36190170:000
12Club San Martin de Corrientes36170190:000
13Ciclista Olimpico de La Banda36150210:000
14Racing de Chivilcoy36140220:000
15Union De Santa Fe36130230:000
16San Lorenzo de Almagro36130230:000
17Platense36130230:000
18Atenas Cordoba36130230:000
19Argentino de Junin3670290:000
  • Promotion - Liga A (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - Liga A (Play-offs: Round of 16)
  • Liga A (Play Out)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 10100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 10100%
  • Забиває поспіль: 10100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Пропускала менше 89.5 у 8 з 10 матчів80%
  • Забивала менше 78.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТМ 171.5 у 7 з 10 матчів70%
  • Забивала менше 87.5 у 7 з 10 матчів70%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 10

Ринки за останніми матчами

Club San Martin de Corrientesматчів: 3 · 7Obras Sanitarias
151,0Середній тотал матчу176,6
67%2/3ТБ 141.5—
33%1/3ТМ 141.5—
67%2/3ТБ 146.5—
33%1/3ТМ 146.5—
33%1/3ТБ 151.5—
67%2/3ТМ 151.5—
33%1/3ТБ 156.5—
67%2/3ТМ 156.5—
33%1/3ТБ 161.5—
67%2/3ТМ 161.5—
—ТБ 166.571%5/7
—ТМ 166.529%2/7
—ТБ 171.543%3/7
—ТМ 171.557%4/7
—ТБ 176.529%2/7
—ТМ 176.571%5/7
—ТБ 181.514%1/7
—ТМ 181.586%6/7
—ТБ 186.514%1/7
—ТМ 186.586%6/7

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 3 · 7
Club San Martin de CorrientesObras Sanitarias
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4762100%Період 1100%143132
4663100%Період 2100%141168
5648100%Період 3100%154135
6566100%Період 4100%150156
  • • Club San Martin de Corrientes найбільше забиває у відрізку Період 4: 65 з 214 (30%).
  • • Club San Martin de Corrientes найбільше пропускає у відрізку Період 4: 66 з 239.
  • • Obras Sanitarias найбільше забиває у відрізку Період 3: 154 з 620 (25%).
  • • Obras Sanitarias найбільше пропускає у відрізку Період 2: 168 з 616.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
67%Перемога: Club San Martin de Corrientes4 з 6
33%Перемога: Obras Sanitarias2 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 160 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +13 Макс. відрив: +16Зміни лідера: 7