Oostende — CityX Mons 81:60: огляд і статистика матчу
BNXT League · 25.04.2026 18:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Oostende0%
- Нічия0%
- CityX Mons0%
Огляд
Матч Oostende — CityX Mons (BNXT League, 25.04.2026 18:30 UTC) завершився з рахунком 81:60. Переможець матчу — Oostende.
Форма Oostende в останніх 6 матчах: перемоги — 4, нічиї — 1, поразки — 1. Форма CityX Mons в останніх 6 матчах: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.
Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Oostende — 5, перемоги CityX Mons — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 10.01.2026 19:30: CityX Mons 95:115 Oostende.
Oostende: 2-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 34. CityX Mons: 16-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 34.
Статистика та результати: статистика Oostende, статистика CityX Mons, BNXT League.
Інші ігри: усі матчі дня — Баскетбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Баскетбол.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 11 | 25 | 28 | 81 | |
| 13 | 18 | 18 | 11 | 60 |
Статистика матчу
- 60 Field goals attempted 62
- 28 Field goals scored 22
- 46.67% Field goals 35.48%
- 33 2-point field goals attempted 35
- 17 2-point field goals scored 12
- 51.52% 2-pt 34.29%
- 27 3-point field goals attempted 27
- 11 3-point field goals scored 10
- 40.74% 3-pt 37.04%
- 21 Free throws attempted 8
- 14 Free throws scored 6
- 66.7% Free throws 75%
- 11 Offensive rebounds 9
- 31 Defensive rebounds 23
- 42 Total rebounds 32
- 20 Assists 15
- 4 Blocks 3
- 16 Turnovers 18
- 12 Steals 10
- 14 Personal fouls 19
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 21 | 3 | 2 | 33:23 | 7 | 3 | 4 | 1 | — | 1 | 2 | 3 | 1 | — | 3 | 2 | 2 | |
| 3 | 6 | 16 | 1 | — | 25:53 | 9 | 2 | 6 | 1 | 1 | — | 2 | 2 | — | 2 | 3 | 1 | 2 | |
| — | 12 | 12 | — | 3 | 17:30 | 6 | 5 | — | — | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | — | 6 | 5 | 2 | |
| 3 | 9 | 18 | — | 1 | 27:18 | 5 | 3 | 4 | 3 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | — | — | |
| 6 | 21 | 6 | 4 | 1 | 26:11 | 14 | 6 | 3 | 1 | 8 | 1 | 7 | 8 | — | 2 | 11 | 5 | 9 | |
| Noterman | — | — | -9 | 4 | — | 6:09 | — | — | — | — | — | 2 | — | 2 | — | 3 | — | — | 2 |
| 2 | 2 | 8 | 1 | 1 | 9:30 | 2 | 1 | — | — | — | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | — | |
| 2 | 11 | 14 | 2 | 2 | 24:53 | 7 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | — | — | 4 | 2 | 2 | |
| 3 | 11 | 17 | 1 | 1 | 26:52 | 9 | 3 | 7 | 3 | 2 | 1 | 8 | 9 | — | 1 | 2 | — | 2 | |
| — | 2 | 2 | — | 1 | 2:20 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
Склади
Основний склад
Запасні
Тренер

Denis Wucherer
Основний склад
Запасні
Тренер

Frank De Meulemeester
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
OostendeУсього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0
CityX MonsПопередні матчі: Oostende
Попередні матчі: CityX Mons
Інформація про матч
- Турнір
- BNXT League
- Суддя
- Tybo Mylle
Найближчі матчі: Oostende
Найближчі матчі: CityX Mons
BNXT League
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 29 | 0 | 5 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 2 | 34 | 25 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВВ | |
| 3 | 34 | 25 | 0 | 9 | 0:0 | 0 | 0 | ВПВВВ | |
| 4 | 34 | 24 | 0 | 10 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВП | |
| 5 | 34 | 23 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВВВ | |
| 6 | 34 | 20 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 0 | ВППВП | |
| 7 | 34 | 19 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПВ | |
| 8 | 34 | 19 | 0 | 15 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППП | |
| 9 | 34 | 18 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВП | |
| 10 | 34 | 18 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 0 | ВВВПП | |
| 11 | 34 | 16 | 0 | 18 | 0:0 | 0 | 0 | ПВППВ | |
| 12 | 34 | 15 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ВВППП | |
| 13 | 34 | 15 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 0 | ПВВПВ | |
| 14 | 34 | 14 | 0 | 20 | 0:0 | 0 | 0 | ППВВП | |
| 15 | 34 | 10 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ | |
| 16 | 34 | 9 | 0 | 25 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 17 | 34 | 4 | 0 | 30 | 0:0 | 0 | 0 | ППППП | |
| 18 | 34 | 3 | 0 | 31 | 0:0 | 0 | 0 | ППППВ |
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Серія поразок: 7100%
Без перемог поспіль: 7100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Переможна серія: 3100%
Без поразок поспіль: 3100%
ТБ 167.5 у 8 з 10 матчів80%
Забивала менше 86.5 у 8 з 10 матчів80%
За останніми матчами: господарі — 6, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 47 | 50 | 100% | Період 1 | 100% | 91 | 118 |
| 44 | 38 | 100% | Період 2 | 100% | 96 | 118 |
| 33 | 21 | 100% | Період 3 | 100% | 97 | 128 |
| 45 | 43 | 100% | Період 4 | 100% | 107 | 109 |
- • Oostende найбільше забиває у відрізку Період 1: 47 з 169 (28%).
- • Oostende найбільше пропускає у відрізку Період 1: 50 з 152.
- • CityX Mons найбільше забиває у відрізку Період 4: 107 з 391 (27%).
- • CityX Mons найбільше пропускає у відрізку Період 3: 128 з 473.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 161,67 гола за матч.