Champagne Chalons-Reims — Antibes Sharks 79:87: огляд і статистика матчу

France. Elite 2 · 10.04.2026 18:00 · Матч завершено

Порівняти команди
Champagne Chalons-Reims
Матч завершено79 : 8710.04.2026 18:00
Antibes Sharks

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Champagne Chalons-Reims0%
  • Нічия0%
  • Antibes Sharks0%

Огляд

Матч Champagne Chalons-Reims — Antibes Sharks (France. Elite 2, 10.04.2026 18:00 UTC) завершився з рахунком 79:87. Переможець матчу — Antibes Sharks.

Форма Champagne Chalons-Reims в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4. Форма Antibes Sharks в останніх 6 матчах: перемоги — 1, нічиї — 0, поразки — 5.

Особисті зустрічі: всього 20, перемоги Champagne Chalons-Reims — 3, перемоги Antibes Sharks — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 12.12.2025 19:30: Antibes Sharks 90:81 Champagne Chalons-Reims.

Champagne Chalons-Reims: 9-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 37. Antibes Sharks: 15-е місце в таблиці, очки — 0, зіграно матчів — 37.

Статистика та результати: результати та розклад Champagne Chalons-Reims, результати та розклад Antibes Sharks, таблиця France. Elite 2.

Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Дані на сторінці надає live-рахунок через API: Баскетбол.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Champagne Chalons-Reims
2127112079
Antibes Sharks
2910232587

Статистика матчу

  • 59 Field goals attempted 60
  • 28 Field goals scored 30
  • 47.46% Field goals 50%
  • 42 2-point field goals attempted 38
  • 22 2-point field goals scored 22
  • 52.38% 2-pt 57.89%
  • 17 3-point field goals attempted 22
  • 6 3-point field goals scored 8
  • 35.29% 3-pt 36.36%
  • 21 Free throws attempted 27
  • 17 Free throws scored 19
  • 81% Free throws 70.4%
  • 8 Offensive rebounds 8
  • 25 Defensive rebounds 26
  • 33 Total rebounds 34
  • 17 Assists 13
  • 3 Blocks 4
  • 14 Turnovers 13
  • 3 Steals 6
  • 26 Personal fouls 20

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Dorde MilosevicSerbiaMilosevic392——29:23721—5134—1628
Shamar GivanceCanadaGivance2—42—13:20——————33—5———
Laolu OkeUnited StatesLaolu Oke513-81125:1776——15813—3761
Steven VerplanckenDominican RepublicSteven Verplancken—2-81—22:05613———11—231—
Mael Hamon-CrespinFranceMael Hamon-Crespin—9-131—21:14102514—11—1514
Dimitri RadnicFranceRadnic310—4—19:29541111—1—3432
Guillaume GrotzingerFranceGuillaume Grotzinger223-9—128:20157436—33—21146
Tidjane KeitaFrench GuianaTidjane Keita—6—3114:4133———1123333—
Eddy KayouloudFranceEddy Kayouloud2551—18:476231——33—531—
Galliou—2-131—7:3211———————111—

Склади

Перебіг матчу

Champagne Chalons-Reims +11Найбільший відрив+11 Antibes Sharks
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

3 / 20
Перемоги
3 / 20
489 / 971
Очки
482 / 971
Матчі
12.12.2025Матч завершено
Antibes Sharks90 : 81Champagne Chalons-Reims
02.05.2025Матч завершено
Champagne Chalons-Reims81 : 90Antibes Sharks
10.01.2025Матч завершено
Antibes Sharks68 : 72Champagne Chalons-Reims
22.03.2024Матч завершено
Champagne Chalons-Reims96 : 68Antibes Sharks
24.11.2023Матч завершено
Antibes Sharks83 : 94Champagne Chalons-Reims
07.04.2023Матч завершено
Antibes Sharks83 : 65Champagne Chalons-Reims

Попередні матчі: Champagne Chalons-Reims

07.04.2026Матч завершено
Chorale Roanne79 : 88Champagne Chalons-Reims
В
03.04.2026Матч завершено
Quimper69 : 84Champagne Chalons-Reims
В
24.03.2026Матч завершено
Champagne Chalons-Reims77 : 83Vichy
П
20.03.2026Матч завершено
Denain ASC Voltaire85 : 77Champagne Chalons-Reims
П
17.03.2026Матч завершено
Hermine Nantes Atlantique95 : 72Champagne Chalons-Reims
П
13.03.2026Матч завершено
Champagne Chalons-Reims76 : 91Stade Rochelais
П

Попередні матчі: Antibes Sharks

07.04.2026Матч завершено
Antibes Sharks91 : 76ALM Evreux
В
03.04.2026Матч завершено
Rouen90 : 82Antibes Sharks
П
27.03.2026Матч завершено
Antibes Sharks78 : 92Poitiers 86
П
20.03.2026Матч завершено
Stade Rochelais83 : 65Antibes Sharks
П
17.03.2026Матч завершено
Denain ASC Voltaire86 : 79Antibes Sharks
П
13.03.2026Матч завершено
Antibes Sharks83 : 85Alliance Sport Alsace
П

Інформація про матч

Турнір
France. Elite 2

Найближчі матчі: Champagne Chalons-Reims

06.11.2026Матч відбудеться
Champagne Chalons-Reims19:00ALM Evreux

Найближчі матчі: Antibes Sharks

15.05.2026Матч відбудеться
Antibes Sharks18:00Caen Basket Calvados
06.11.2026Матч відбудеться
Poitiers 8619:00Antibes Sharks

France. Elite 2

#КомандаІВНПМ'ячі+/-О
1Chorale Roanne3730070:000
2Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez37260110:000
3Orleans Loiret37230140:000
4Poitiers 8637230140:000
5ADA Blois Basket 4137230140:000
6Vichy37220150:000
7Hermine Nantes Atlantique37210160:000
8Stade Rochelais37200170:000
9Champagne Chalons-Reims37200170:000
10Alliance Sport Alsace37190180:000
11Hyeres-Toulon Var37190180:000
12Denain ASC Voltaire37190180:000
13Aix-Maurienne Savoie37180190:000
14Rouen37170200:000
15Antibes Sharks37170200:000
16SCABB37150220:000
17Caen Basket Calvados37120250:000
18ALM Evreux37120250:000
19Quimper37100270:000
20Vendee Challans Basket3740330:000
  • Promotion - LNB
  • Promotion - Elite League 2 (Play-off: Round of 8)
  • Promotion - Elite League 2 (Play-In)
  • Relegation

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • ТМ 167.5 у 6 з 6 матчів100%
  • Забивала менше 85.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 77.5 у 5 з 6 матчів83%
  • ТБ 160.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала менше 84.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала більше 82.5 у 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Champagne Chalons-Reimsматчів: 2 · 3Antibes Sharks
163,5Середній тотал матчу161,7
—ТБ 151.567%2/3
—ТМ 151.533%1/3
100%2/2ТБ 153.5—
0%0/2ТМ 153.5—
—ТБ 156.567%2/3
—ТМ 156.533%1/3
100%2/2ТБ 158.5—
0%0/2ТМ 158.5—
—ТБ 161.567%2/3
—ТМ 161.533%1/3
50%1/2ТБ 163.5—
50%1/2ТМ 163.5—
—ТБ 166.533%1/3
—ТМ 166.567%2/3
0%0/2ТБ 168.5—
100%2/2ТМ 168.5—
—ТБ 171.533%1/3
—ТМ 171.567%2/3
0%0/2ТБ 173.5—
100%2/2ТМ 173.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 3
Champagne Chalons-ReimsAntibes Sharks
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
3145100%Період 1100%6455
4730100%Період 2100%6058
2648100%Період 3100%4359
4951100%Період 4100%5987
  • • Champagne Chalons-Reims найбільше забиває у відрізку Період 4: 49 з 153 (32%).
  • • Champagne Chalons-Reims найбільше пропускає у відрізку Період 4: 51 з 174.
  • • Antibes Sharks найбільше забиває у відрізку Період 1: 64 з 226 (28%).
  • • Antibes Sharks найбільше пропускає у відрізку Період 4: 87 з 259.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Champagne Chalons-Reims3 з 6
50%Перемога: Antibes Sharks3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 161,83 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +11 Макс. відрив: +11Зміни лідера: 8