Pyrinto Akatemia (Women) — Turun NMKY (Women) 77:62: огляд і статистика матчу
Finland. Division 1. Women - Play-off · 08.04.2026 16:00 · Матч завершено
Порівняти команди
Pyrinto Akatemia (Women)
Turun NMKY (Women)Хто переможе?
Голосів: 0- Pyrinto Akatemia (Women)0%
- Нічия0%
- Turun NMKY (Women)0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Pyrinto Akatemia (Women) 77:62 Turun NMKY (Women), Finland. Division 1. Women - Play-off, 08.04.2026 16:00 (UTC). Перемога — за командою Pyrinto Akatemia (Women).
Pyrinto Akatemia (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Turun NMKY (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 2, нічиї — 0, поразки — 4.
В історії очних матчів Pyrinto Akatemia (Women) і Turun NMKY (Women): зустрічей — 9, перемог Pyrinto Akatemia (Women) — 3, перемог Turun NMKY (Women) — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 06.04.2026 14:00: Turun NMKY (Women) 86:61 Pyrinto Akatemia (Women).
Ще на сайті: Pyrinto Akatemia (Women), Turun NMKY (Women), Finland. Division 1. Women - Play-off.
Інші ігри: матчі дня: Баскетбол. Статистика працює на даних: провайдер спортивних даних SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 14 | 20 | 22 | 77 | |
| 20 | 20 | 14 | 8 | 62 |
Статистика матчу
- 81 Field goals attempted 76
- 26 Field goals scored 23
- 32.1% Field goals 30.26%
- 45 2-point field goals attempted 41
- 17 2-point field goals scored 15
- 37.78% 2-pt 36.59%
- 36 3-point field goals attempted 35
- 9 3-point field goals scored 8
- 25% 3-pt 22.86%
- 27 Free throws attempted 14
- 16 Free throws scored 8
- 59.3% Free throws 57.1%
- 19 Offensive rebounds 19
- 36 Defensive rebounds 41
- 55 Total rebounds 60
- 20 Assists 17
- 3 Blocks 3
- 8 Turnovers 18
- 15 Steals 3
- 19 Personal fouls 21
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 11 | 2 | 1 | 4 | 18:08 | 11 | 2 | 3 | 1 | 6 | 1 | 5 | 6 | — | — | 8 | 1 | 7 | |
| 3 | 10 | 19 | — | 2 | 31:11 | 9 | 3 | 3 | — | 4 | 6 | 14 | 20 | 1 | 3 | 6 | 3 | 5 | |
| 5 | 9 | 4 | 2 | 3 | 27:09 | 15 | 4 | 5 | — | 1 | 2 | 5 | 7 | 1 | 2 | 10 | 4 | 3 | |
| 1 | 3 | 19 | 2 | — | 24:52 | 8 | 1 | 3 | — | 1 | 4 | 2 | 6 | — | 4 | 5 | 1 | 4 | |
| 1 | 11 | 5 | — | 1 | 23:51 | 7 | 5 | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | — | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 1 | 6 | 9 | 1 | 1 | 14:52 | 6 | 2 | 6 | 2 | — | — | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | |
| 2 | — | -3 | — | — | 4:15 | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| — | 6 | 7 | — | — | 8:31 | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | — | — | — | — | 2 | 2 | 1 | 2 | |
| 3 | 10 | 14 | 1 | 3 | 17:36 | 5 | 4 | 3 | 2 | — | 2 | 1 | 3 | — | 1 | 2 | 2 | — | |
| — | — | -8 | — | — | 7:44 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | — | 1 | — | — | — | |
| — | 11 | 7 | — | 1 | 21:51 | 14 | 3 | 9 | 3 | 2 | 1 | 3 | 4 | — | 1 | 5 | — | 4 |
Склади
Основний склад
Запасні
Тренер
Antti Nikkila
Основний склад
Запасні
Тренер
Niki Hillberg
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Pyrinto Akatemia (Women)Усього зіграно матчів: 9
з них нічиїх: 0
Turun NMKY (Women)Попередні матчі: Pyrinto Akatemia (Women)
Попередні матчі: Turun NMKY (Women)
Інформація про матч
- Суддя
- Konsta Viitasalo
Найближчі матчі: Turun NMKY (Women)
Finland. Division 1. Women - Play-off
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Забивала більше 67.5 у 8 з 10 матчів80%
ТБ 124.5 у 7 з 10 матчів70%
Забивала менше 69.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала більше 65.5 у 7 з 10 матчів70%
ТБ 130.5 у 7 з 10 матчів70%
Пропускала менше 67.5 у 7 з 10 матчів70%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 111 | 80 | 100% | Період 1 | 100% | 116 | 120 |
| 122 | 70 | 100% | Період 2 | 100% | 96 | 124 |
| 95 | 105 | 100% | Період 3 | 100% | 134 | 93 |
| 84 | 112 | 100% | Період 4 | 100% | 129 | 120 |
- • Pyrinto Akatemia (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 122 з 412 (30%).
- • Pyrinto Akatemia (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 4: 112 з 367.
- • Turun NMKY (Women) найбільше забиває у відрізку Період 3: 134 з 475 (28%).
- • Turun NMKY (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 124 з 457.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 133,33 гола за матч.