Paderborn Baskets — Tigers Tubingen 70:105: огляд і статистика матчу
Germany. Bundesliga 2 · 25.04.2026 17:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Paderborn Baskets0%
- Нічия0%
- Tigers Tubingen0%
Огляд
Матч Paderborn Baskets — Tigers Tubingen (Germany. Bundesliga 2, 25.04.2026 17:30 UTC) завершився з рахунком 70:105. Переможець матчу — Tigers Tubingen.
Форма Paderborn Baskets в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3. Форма Tigers Tubingen в останніх 6 матчах: перемоги — 3, нічиї — 0, поразки — 3.
Особисті зустрічі: всього 11, перемоги Paderborn Baskets — 3, перемоги Tigers Tubingen — 3, нічиї — 0. Остання зустріч 16.11.2025 14:00: Tigers Tubingen 104:85 Paderborn Baskets.
Paderborn Baskets: 16-е місце в таблиці, очки — 24, зіграно матчів — 34. Tigers Tubingen: 13-е місце в таблиці, очки — 26, зіграно матчів — 34.
Пов'язані сторінки: статистика Paderborn Baskets, статистика Tigers Tubingen, Germany. Bundesliga 2.
Дивіться також: матчі дня: Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет Match Centre від SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 | 18 | 19 | 15 | 70 | |
| 24 | 28 | 31 | 22 | 105 |
Склади
Основний склад
Запасні
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Paderborn BasketsУсього зіграно матчів: 11
з них нічиїх: 0
Tigers TubingenПопередні матчі: Paderborn Baskets
Попередні матчі: Tigers Tubingen
Інформація про матч
- Турнір
- Germany. Bundesliga 2
- Сезон
- 2025/2026
Найближчі матчі: Paderborn Baskets
Найближчі матчі: Tigers Tubingen
Germany. Bundesliga 2
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 28 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 56 | ВПВВП | |
| 2 | 34 | 28 | 0 | 6 | 0:0 | 0 | 56 | ВВВВВ | |
| 3 | 34 | 23 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 46 | ПВПВВ | |
| 4 | 34 | 23 | 0 | 11 | 0:0 | 0 | 46 | ВВПВП | |
| 5 | 34 | 21 | 0 | 13 | 0:0 | 0 | 42 | ППВВВ | |
| 6 | 34 | 20 | 0 | 14 | 0:0 | 0 | 40 | ВВППП | |
| 7 | 34 | 18 | 0 | 16 | 0:0 | 0 | 36 | ВППВП | |
| 8 | 34 | 17 | 0 | 17 | 0:0 | 0 | 34 | ВПВВВ | |
| 9 | 34 | 16 | 0 | 18 | 0:0 | 0 | 32 | ВВВПВ | |
| 10 | 34 | 15 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 30 | ВВППВ | |
| 11 | 34 | 15 | 0 | 19 | 0:0 | 0 | 30 | ПВППП | |
| 12 | 34 | 14 | 0 | 20 | 0:0 | 0 | 28 | ППВПВ | |
| 13 | 34 | 13 | 0 | 21 | 0:0 | 0 | 26 | ПВВПВ | |
| 14 | 34 | 13 | 0 | 21 | 0:0 | 0 | 26 | ПППВП | |
| 15 | 34 | 12 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 24 | ПВВВП | |
| 16 | 34 | 12 | 0 | 22 | 0:0 | 0 | 24 | ППВПВ | |
| 17 | 34 | 10 | 0 | 24 | 0:0 | 0 | 20 | ВПППП | |
| 18 | 34 | 8 | 0 | 26 | 0:0 | 0 | 16 | ППППП |
- Promotion - Pro A (Play-off: Round of 8)
- Relegation
Тренди
Обидві забивають поспіль: 9100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
Обидві забивають поспіль: 9100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
Забивала менше 88.5 у 8 з 9 матчів89%
Пропускала більше 79.5 у 7 з 9 матчів78%
ТМ 178.5 у 7 з 9 матчів78%
За останніми матчами: господарі — 9, гості — 9
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 102 | 117 | 100% | Період 1 | 100% | 98 | 113 |
| 100 | 106 | 100% | Період 2 | 100% | 115 | 109 |
| 106 | 109 | 100% | Період 3 | 100% | 104 | 102 |
| 98 | 107 | 100% | Період 4 | 100% | 91 | 109 |
- • Paderborn Baskets найбільше забиває у відрізку Період 3: 106 з 406 (26%).
- • Paderborn Baskets найбільше пропускає у відрізку Період 1: 117 з 439.
- • Tigers Tubingen найбільше забиває у відрізку Період 2: 115 з 408 (28%).
- • Tigers Tubingen найбільше пропускає у відрізку Період 1: 113 з 433.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 6 · у середньому 163 гола за матч.