Fryshuset — Eskilstuna 91:64: огляд і статистика матчу
Sweden. Superettan (Play-off) · 23.04.2026 17:00 · Матч завершено
Порівняти команди
Fryshuset
EskilstunaХто переможе?
Голосів: 0- Fryshuset0%
- Нічия0%
- Eskilstuna0%
Огляд
Матч Fryshuset — Eskilstuna (Sweden. Superettan (Play-off), 23.04.2026 17:00 UTC) завершився з рахунком 91:64. Переможець матчу — Fryshuset.
Форма Fryshuset в останніх 6 матчах: перемоги — 2, нічиї — 1, поразки — 3. Форма Eskilstuna в останніх 6 матчах: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.
Особисті зустрічі: всього 5, перемоги Fryshuset — 4, перемоги Eskilstuna — 1, нічиї — 0. Остання зустріч 21.04.2026 17:00: Eskilstuna 109:79 Fryshuset.
Статистика та результати: Fryshuset, Eskilstuna, таблиця Sweden. Superettan (Play-off).
Дивіться також: усі матчі дня — Баскетбол. Потрібна така ж статистика на вашому сайті? Спробуйте віджет статистики SportAPI.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 | 32 | 16 | 16 | 91 | |
| 18 | 16 | 15 | 15 | 64 |
Статистика матчу
- 78 Field goals attempted 67
- 32 Field goals scored 19
- 41.03% Field goals 28.36%
- 49 2-point field goals attempted 42
- 21 2-point field goals scored 9
- 42.86% 2-pt 21.43%
- 29 3-point field goals attempted 25
- 11 3-point field goals scored 10
- 37.93% 3-pt 40%
- 25 Free throws attempted 24
- 16 Free throws scored 16
- 64% Free throws 66.7%
- 21 Offensive rebounds 11
- 39 Defensive rebounds 30
- 60 Total rebounds 41
- 17 Assists 13
- 2 Blocks 2
- 19 Turnovers 19
- 7 Steals 11
- 21 Personal fouls 19
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 21 | 4 | 2 | 34:56 | 10 | 3 | 2 | 1 | 4 | 3 | 4 | 7 | — | 2 | 8 | 2 | 6 | |
| — | 16 | 16 | 3 | — | 25:34 | 13 | 5 | — | — | 6 | 6 | 3 | 9 | — | 4 | 13 | 5 | 10 | |
| 6 | 8 | 14 | — | 1 | 24:01 | 10 | 3 | 2 | — | 2 | 2 | 6 | 8 | — | 2 | 8 | 3 | 2 | |
| 1 | 6 | 9 | 4 | 1 | 17:22 | 4 | 2 | 3 | 2 | — | — | 3 | 3 | — | 4 | 1 | — | — | |
| 3 | 24 | 26 | 1 | — | 34:35 | 19 | 9 | 13 | 6 | — | 3 | 8 | 11 | 2 | 4 | 6 | 3 | — | |
| Winston Ilori | 1 | 2 | 10 | 1 | — | 10:31 | 2 | — | 2 | — | 2 | — | 1 | 1 | — | — | — | — | 3 |
| 1 | 8 | 21 | — | — | 15:07 | 5 | 4 | — | — | — | 3 | 2 | 5 | — | 1 | 5 | 4 | 2 | |
| 4 | 14 | 21 | 3 | 3 | 31:02 | 12 | 5 | 7 | 2 | 2 | 1 | 3 | 4 | — | 3 | 5 | 3 | 2 | |
| — | 2 | -3 | 2 | — | 6:53 | 3 | 1 | — | — | — | 2 | 4 | 6 | — | 1 | 3 | 1 | — |
Склади
Основний склад
Запасні
Тренер
Jeydon Hulse Forbes
Основний склад
Запасні
- 1
Aken Muorwel - 5
Albin Sandeberg - 8

Davids Eduards Alvateris - 10

Benjamin Cehic - 13

Philip Georgson - 15Alvar Bradd
- 88

Muorwel Muorwell
Тренер

John Dieckelmann
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
FryshusetУсього зіграно матчів: 5
з них нічиїх: 0
EskilstunaПопередні матчі: Fryshuset
Попередні матчі: Eskilstuna
Інформація про матч
- Турнір
- Sweden. Superettan
- Глядачі
- 270
- Суддя
- Alex Sesevic
Найближчі матчі: Fryshuset
Найближчі матчі: Eskilstuna
Sweden. Superettan (Play-off)
Тренди
Обидві забивають поспіль: 9100%
ТБ 2.5 поспіль: 9100%
Забиває поспіль: 9100%
Обидві забивають поспіль: 6100%
ТБ 2.5 поспіль: 6100%
Забиває поспіль: 6100%
Переможна серія: 5100%
Без поразок поспіль: 5100%
ТБ 169.5 у 5 з 6 матчів83%
Забивала більше 89.5 у 5 з 6 матчів83%
Пропускала менше 89.5 у 5 з 6 матчів83%
Перемоги в 5 з 6 матчів83%
За останніми матчами: господарі — 9, гості — 6
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 122 | 110 | 100% | Період 1 | 100% | 52 | 41 |
| 121 | 104 | 100% | Період 2 | 100% | 46 | 31 |
| 103 | 120 | 100% | Період 3 | 100% | 42 | 24 |
| 127 | 104 | 100% | Період 4 | 100% | 42 | 63 |
| 26 | 38 | 100% | Період 5 | — | — | — |
- • Fryshuset найбільше забиває у відрізку Період 4: 127 з 499 (25%).
- • Fryshuset найбільше пропускає у відрізку Період 3: 120 з 476.
- • Eskilstuna найбільше забиває у відрізку Період 1: 52 з 182 (29%).
- • Eskilstuna найбільше пропускає у відрізку Період 4: 63 з 159.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.
Ринки в очних зустрічах
Очних зустрічей: 5 · у середньому 176,8 гола за матч.