Flammes Carolo Ardennes (Women) — Tango Bourges (Women) 67:80: огляд і статистика матчу

France. LFB. Women (Play-off) · 29.04.2026 16:45 · Матч завершено

Порівняти команди
Veronik Voyeau (France)
Flammes Carolo Ardennes (Women)
Матч завершено67 : 8029.04.2026 16:451st leg
Tango Bourges (Women)

Хто переможе?

Голосів: 0
  • Flammes Carolo Ardennes (Women)0%
  • Нічия0%
  • Tango Bourges (Women)0%

Огляд

Матч Flammes Carolo Ardennes (Women) — Tango Bourges (Women) (France. LFB. Women (Play-off), 29.04.2026 16:45 UTC) завершився з рахунком 67:80. Перемога — за командою Tango Bourges (Women).

Flammes Carolo Ardennes (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 4, нічиї — 0, поразки — 2. Tango Bourges (Women) за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1.

В історії очних матчів Flammes Carolo Ardennes (Women) і Tango Bourges (Women): зустрічей — 20, перемог Flammes Carolo Ardennes (Women) — 3, перемог Tango Bourges (Women) — 3, нічиїх — 0. Остання зустріч 21.01.2026 18:30: Flammes Carolo Ardennes (Women) 65:59 Tango Bourges (Women).

Статистика та результати: Flammes Carolo Ardennes (Women), Tango Bourges (Women), France. LFB. Women (Play-off).

Дивіться також: Баскетбол: результати та розклад. Статистика працює на даних: SportAPI.

Рахунок за періодами

Команда1234Σ
Flammes Carolo Ardennes (Women)
2217171167
Tango Bourges (Women)
1914242380

Статистика матчу

  • 56 Field goals attempted 66
  • 20 Field goals scored 28
  • 35.71% Field goals 42.42%
  • 29 2-point field goals attempted 47
  • 11 2-point field goals scored 20
  • 37.93% 2-pt 42.55%
  • 27 3-point field goals attempted 19
  • 9 3-point field goals scored 8
  • 33.33% 3-pt 42.11%
  • 26 Free throws attempted 20
  • 18 Free throws scored 16
  • 69.2% Free throws 80%
  • 11 Offensive rebounds 16
  • 20 Defensive rebounds 30
  • 31 Total rebounds 46
  • 18 Assists 21
  • 1 Blocks 2
  • 17 Turnovers 17
  • 7 Steals 11
  • 17 Personal fouls 20

Протокол гравців

ГравецьAstPts+/-UTIMPFGAFGS3PFG.A3PFGMFTMORDRTRBPF2PFG.A2PFGMFT
Noemie BrochantFranceBrochant39-193335:0410441——441263—
Coline FranchelinFranceFranchelin615-137—25:37114625—55—1527
Liliana BanaszakPolandBanaszak23-131213:536131—314—43—2
Tiffany ClarkeUnited StatesClark210-132132:0963——4325—3634
Dionne MadjoMadjo12-6——21:3131———224—231—
Maia HirschFranceHirsch M.23-22—15:376141——22—32——
Isabelle StruncFranceСтрунк—551—15:25313121—1—1——3
Lucile JeromeFranceДжером15—1—14:23312121—1—11—2
Vaciana GomisFranceGomis115-4—126:2184525112——328

Склади

Перебіг матчу

Flammes Carolo Ardennes (Women) +8Найбільший відрив+16 Tango Bourges (Women)
1234

Особисті зустрічі

Усього зіграно матчів: 20
з них нічиїх: 0

3 / 20
Перемоги
3 / 20
403 / 849
Очки
446 / 849
Матчі

Попередні матчі: Flammes Carolo Ardennes (Women)

Попередні матчі: Tango Bourges (Women)

12.04.2026Матч завершено
Tango Bourges (Women)93 : 62Charnay (Women)
В
05.04.2026Матч завершено
Charnay (Women)79 : 81Tango Bourges (Women)
В
28.03.2026Матч завершено
Angers Union (Women)42 : 86Tango Bourges (Women)
В
24.03.2026Матч завершено
Tango Bourges (Women)84 : 71Charnay (Women)
В
07.03.2026Матч завершено
Toulouse Metropole (Women)55 : 84Tango Bourges (Women)
В
28.02.2026Матч завершено
Landes (Women)77 : 65Tango Bourges (Women)
П

Інформація про матч

Турнір
France. LFB. Women
Сезон
2025/2026
Суддя
Veronik Voyeau

Найближчі матчі: Flammes Carolo Ardennes (Women)

07.11.2026Матч відбудеться
Angers Union (Women)19:00Flammes Carolo Ardennes (Women)

Найближчі матчі: Tango Bourges (Women)

07.10.2026Матч відбудеться
Tango Bourges (Women)18:00C' Chartres (Women)
07.11.2026Матч відбудеться
Tango Bourges (Women)19:00La Tronche (Women)

France. LFB. Women (Play-off)

Тренди

  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Обидві забивають поспіль: 6100%
  • ТБ 2.5 поспіль: 6100%
  • Забиває поспіль: 6100%
  • Переможна серія: 5100%
  • Без поразок поспіль: 5100%
  • ТБ 136.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Забивала більше 73.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Пропускала менше 77.5 у 5 з 6 матчів83%
  • Перемоги в 5 з 6 матчів83%

За останніми матчами: господарі — 6, гості — 6

Ринки за останніми матчами

Flammes Carolo Ardennes (Women)матчів: 2 · 4Tango Bourges (Women)
154,0Середній тотал матчу142,3
—ТБ 132.575%3/4
—ТМ 132.525%1/4
—ТБ 137.575%3/4
—ТМ 137.525%1/4
—ТБ 142.525%1/4
—ТМ 142.575%3/4
50%1/2ТБ 144.5—
50%1/2ТМ 144.5—
—ТБ 147.525%1/4
—ТМ 147.575%3/4
50%1/2ТБ 149.5—
50%1/2ТМ 149.5—
—ТБ 152.525%1/4
—ТМ 152.575%3/4
50%1/2ТБ 154.5—
50%1/2ТМ 154.5—
50%1/2ТБ 159.5—
50%1/2ТМ 159.5—
50%1/2ТБ 164.5—
50%1/2ТМ 164.5—

Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.

Рахунок за періодами

матчів: 2 · 4
Flammes Carolo Ardennes (Women)Tango Bourges (Women)
Заб.Проп.%Відрізок%Заб.Проп.
4239100%Період 1100%9470
4642100%Період 2100%8163
4132100%Період 3100%7667
3432100%Період 4100%6553
  • • Flammes Carolo Ardennes (Women) найбільше забиває у відрізку Період 2: 46 з 163 (28%).
  • • Flammes Carolo Ardennes (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 2: 42 з 145.
  • • Tango Bourges (Women) найбільше забиває у відрізку Період 1: 94 з 316 (30%).
  • • Tango Bourges (Women) найбільше пропускає у відрізку Період 1: 70 з 253.
  • У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.

Ринки в очних зустрічах

100%ТБ 1.56 з 6
100%ТБ 2.56 з 6
100%ТБ 3.56 з 6
100%Обидві заб'ють6 з 6
50%Перемога: Flammes Carolo Ardennes (Women)3 з 6
50%Перемога: Tango Bourges (Women)3 з 6
0%Нічия0 з 6

Очних зустрічей: 6 · у середньому 141,5 гола за матч.

Хід рахунку

Макс. відрив: +8 Макс. відрив: +16Зміни лідера: 3