Tobol II — AiRom Aktobe 87:91: огляд і статистика матчу
Kazakhstan. Higher League (9th-14th Places) · 05.05.2026 09:30 · Матч завершено
Порівняти командиХто переможе?
Голосів: 0- Tobol II0%
- Нічия0%
- AiRom Aktobe0%
Огляд
Підсумковий рахунок: Tobol II 87:91 AiRom Aktobe, Kazakhstan. Higher League (9th-14th Places), 05.05.2026 09:30 (UTC). Перемога — за командою AiRom Aktobe.
Tobol II за останні 6 ігор: перемоги — 5, нічиї — 0, поразки — 1. AiRom Aktobe за останні 6 ігор: перемоги — 0, нічиї — 0, поразки — 6.
В історії очних матчів Tobol II і AiRom Aktobe: зустрічей — 2, перемог Tobol II — 1, перемог AiRom Aktobe — 1, нічиїх — 0. Остання зустріч 20.01.2026 07:00: AiRom Aktobe 72:68 Tobol II.
Tobol II — 9-й рядок таблиці (9 оч. за 5 ігор). AiRom Aktobe — 14-й рядок таблиці (6 оч. за 5 ігор).
Статистика та результати: Tobol II, AiRom Aktobe, таблиця Kazakhstan. Higher League (9th-14th Places).
Ще матчі: Баскетбол: результати та розклад. Рахунок і статистика — від live 3D-трекер матчів.
Рахунок за періодами
| Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | Σ |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 | 20 | 21 | 16 | 87 | |
| 23 | 20 | 18 | 30 | 91 |
Протокол гравців
| Гравець | Ast | Pts | +/- | UT | I | MP | FGA | FGS | 3PFG.A | 3PFGM | FTM | OR | DR | TR | BP | F | 2PFG.A | 2PFGM | FT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 25 | -2 | 6 | 2 | 39:27 | 14 | 10 | 2 | 2 | 3 | 2 | 6 | 8 | — | 3 | 12 | 8 | 5 | |
| 5 | 10 | 1 | 2 | 1 | 36:23 | 18 | 4 | 10 | 2 | — | 4 | 3 | 7 | — | 2 | 8 | 2 | — | |
| 1 | 11 | 18 | 1 | 2 | 27:29 | 9 | 5 | 1 | — | 1 | 2 | 6 | 8 | — | 5 | 8 | 5 | 2 | |
| 2 | 18 | -15 | 3 | 4 | 32:47 | 18 | 6 | 10 | 3 | 3 | 1 | 4 | 5 | — | 4 | 8 | 3 | 4 | |
| 1 | 18 | -2 | 4 | 3 | 37:15 | 13 | 5 | 2 | — | 8 | 7 | 7 | 14 | 1 | 3 | 11 | 5 | 12 | |
| 2 | 3 | -10 | 3 | 1 | 17:40 | 4 | 1 | 2 | 1 | — | — | 2 | 2 | — | 1 | 2 | — | — | |
| — | — | -1 | — | — | 0:55 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | |
| — | 2 | -9 | 1 | — | 8:04 | — | — | — | — | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | — | — | 2 |
Склади
Основний склад
Запасні
Перебіг матчу
Особисті зустрічі
Tobol IIУсього зіграно матчів: 2
з них нічиїх: 0
AiRom AktobeПопередні матчі: Tobol II
Попередні матчі: AiRom Aktobe
Інформація про матч
- Турнір
- Higher League
Kazakhstan. Higher League (9th-14th Places)
| # | Команда | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | О | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 9 | ВВПВВ | |
| 10 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0:0 | 0 | 9 | ВПВВВ | |
| 11 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0:0 | 0 | 8 | ВВПВП | |
| 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0:0 | 0 | 7 | ППВПВ | |
| 13 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 6 | ПВППП | |
| 14 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0:0 | 0 | 6 | ППВПП |
Тренди
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Обидві забивають поспіль: 10100%
ТБ 2.5 поспіль: 10100%
Забиває поспіль: 10100%
Серія поразок: 6100%
Без перемог поспіль: 6100%
Переможна серія: 5100%
Без поразок поспіль: 5100%
Поразки в 9 з 10 матчів90%
Пропускала більше 75.5 у 8 з 10 матчів80%
За останніми матчами: господарі — 10, гості — 10
Ринки за останніми матчами
Частка останніх матчів команди, де тотал матчу був більше / менше лінії.
Рахунок за періодами
| Заб. | Проп. | % | Відрізок | % | Заб. | Проп. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 149 | 144 | 100% | Період 1 | 100% | 117 | 177 |
| 133 | 156 | 100% | Період 2 | 100% | 125 | 145 |
| 134 | 136 | 100% | Період 3 | 100% | 114 | 197 |
| 93 | 122 | 100% | Період 4 | 100% | 131 | 165 |
- • Tobol II найбільше забиває у відрізку Період 1: 149 з 509 (29%).
- • Tobol II найбільше пропускає у відрізку Період 2: 156 з 558.
- • AiRom Aktobe найбільше забиває у відрізку Період 4: 131 з 487 (27%).
- • AiRom Aktobe найбільше пропускає у відрізку Період 3: 197 з 684.
- У рамці — відрізок, де команда найбільше забиває / пропускає. % — частка матчів із подією у відрізку.